Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Taşıma Yemek Hizmeti

 Taşıma Yemek Hizmeti

Taşıma yemek hizmeti iş yeri, okul ve evinize sıcak yemek getiren Fedbox ile çok ekonomik ve lezzetli oluyor.

 

Taşıma yemek hizmeti günlük yemek ihtiyacını karşılarken yorulan kişiler için benzersiz menüler sunan FedBox ile çok kolay bir hale geldi. Ne yesem diye düşünürken standart menülerden de bıktığınızı hissediyorsanız artık FedBox’a geçme vaktiniz gelmiş demektir. Çünkü benzersiz menülerle sıkılmadan ve damak zevkiniz bozulmadan beslenmenin tadını çıkarabilirsiniz. Diyet yemeklerin de lezzetli olduğunu keşfetmenizi sağlayacak olan firmamız, her biri taze olan ürünlerle hazırlanan onlarca farklı lezzeti kapınıza kadar getiriyor. Üstelik siparişlerinizin ödemesini yemek çekleriyle yapabilirsiniz!

 

Yeni nesil sıcak yemek servisi olarak dikkat çeken firmamızda vegan, protein ya da keto odaklı birçok diyet programına uygun menülerin tasarlanması mümkün olmaktadır. Hedefiniz kilo vermekse, sistemimize dahil olarak bunu başarabilirsiniz.

 

Sıcak ve Taze Yemek Servisi

 

Sıcak ve taze yemek servisi tercih ediyorsanız siparişlerinizi vererek her gün istediğiniz saatte tarafınıza gelmesini bekleyebilirsiniz. Sadece ısıtarak tüketebileceğiniz bu pratik lezzetler, yemek için harcadığınız zamanı da azaltacak. Taşıma yemek hizmeti sipariş üzerine istediğiniz adrese gönderilmektedir. Her zaman taze ve sıcak yiyeceklere erişmekte zorlanıyorsanız artık bu sorunun ortadan kalkacağını bilmelisiniz.

 

Sevdiklerinize, kurumsal etkinliklerinize ya da ailenize sağlıklı yiyecekler göndererek sağlık hediye edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kalori ihtiyacına göre belirlenen menülerden seçim yaparak yemek taşıma hizmetimize dahil olmak olacak! Birbirinden lezzetli ve sağlıklı gıdalarla beslenmek sandığınız kadar zor olmayacak. Çünkü kapınıza sıcak yemek servisi yapan FedBox hizmetinizde!

 

Kaliteli Malzemeler

 

En kaliteli ve doğal malzemeler kullanılarak üretilen yemekler ve detox içecekleriyle formda kalmanız kolaylaşacak Diyetlerinizden vazgeçmenizi önleyecek olan hazır menülerimiz, tamamen doğal besinlerden üretilmiştir. Mutfak masraflarınızı büyük ölçüde azaltacak olan yemek servisi dahilinde kişiye özel beslenme planlarının oluşturulması da söz konusu olacaktır. Profesyonel çözümler bulmanızı sağlayacak firmamız, kurumsal yemek servisi talepleriniz için de iş yerlerinize taze yemek servisi yapmaktadır. İhtiyacınız olan öğünleri doğru şekilde planlayan firmamız profesyonel olarak tercih edeceğiniz catering servisi talepleriniz için de hizmet vermektedir. Güvenilir bir gıda çözüm ortağı arıyorsanız FedBox taşıma yemek hizmeti iyi bir seçim olacaktır.

 


© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır