Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Catering Firmaları

Catering Firmaları

Catering firmaları ile iş birliği yaparken karşıaştığınız sorunlar artık canınıza tak mı etti? Endişelenip şimdi nasıl bir çözüm üreteceğim demenize gerek yok! Fedbox olarak sıradan catering firmaları tarafından sunulamayacak hizmetleri ayağınıza kadar getiriyoruz.

İşletmeler özellikle öğle yemeklerinde personelin besin ihtiyacını karşılayacak ve açlığını dindirecek çözüm üretmek adına catering firmaları ile iş birliği yapar. Ancak işini ciddiye almayan veya profesyonel bir bakış açısı ile yönetilmeyen bu firmaların işletme açısından pek çok sorun yaratması kaçınılmaz olur. Yemeklerde yaşanan sorunlarda iletişim kopukluklarına kadar hemen her açıdan karşılaşılabilecek olan sorunlar çözebilmenin en mantıklı yolu hiç şüphesiz Fedbox ayrıcalığı ile öğle yemeği ihtiyacına çözüm üretmek olur.

Catering Firmaları ile Yaşadığınız Sorunlara Son

Yemek firmalarının sizi bezdiren hataları ve personelin beğenmediği yemeklerden kurtulmak için tek yapmanız gereken profesyonel bir ekip ve dünyanın en iyi aşçılarını bünyesinde bulunduran yapısı ile Fedbox ile çalışmaya başlamak! Fedbox size yaşadığınız sorunlarla bir daha karşılaşmama noktasında güvence sunarken lezzet ve görsellikte de yüksek standartlar sunmayı taahhüt ediyor. Şimdi gelin Fedbox ile adım atacağınız iş birliğinde neler elde edeceğinize bir bakalım!

Yanlış Yemek Sorunu Ortadan Kalkacak

Yemek firmalarının zaman zaman yanlış yemek getirmesi sadece personelinizin değil sizin de canınızı sıkan durumlardan bir tanesi oluyor. Çünkü taahhüt edilen menüye uyulmaması iş birliğini sekteye uğratırken personelin de beklentisi olan yemeğin sunulmaması açısından hoşnutsuzluğa neden olur. Fedbox bu tarz sorunlara kesinlikle son verecek.

Eksik Yemek Olmayacak

Personel sayınıza uygun olarak getirilmeyen yemek ya ekleme yapılmasını ya da personelin aç kalmasını doğurabilir. Klasik bir yemek şirketinin sık sık gerçekleştirdiği bu hatayı Fedbox olarak bir defa dahi yapmamayı sağlarken bütün personeli memnun edecek porsiyonlarımızla kalitemizi yansıtıyoruz.

Geç Gelen Yemekler Tarihe Karışacak

Yemeklerin lezzeti kadar zamanında gelmesi de oldukça önemlidir. Bu anlamda yemek saatlerinde hep tutarsız davranan catering firmalarından farklı olarak sizler tarafından belirlenmiş saatte yemeği adresinize getiriyoruz. Zira sizi ve personelinizi çok önemsediğimizi lezzet ve dakiklik ile gösteriyoruz.


© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır