Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Diyet Yemek Servisi

Diyet Yemek Servisi

Diyet yemek servisi olarak tercih edeceğiniz Fedbox ile sağlıklı yaşama dair önemli bir adım atarak beslenmenizi dengeye kavuşturabilirsiniz!

 

Diyet yemek servisi olarak hizmet veren Fedbox, kişiye özel kalori miktarları hesaplanarak oluşturulan bir sistemle çalışıyor. Her gün “ne yesem” diye düşünmek yerine, size diyetisyenlerimizin oluşturduğu yemekleri sunuyor ve bu süreci sizin yerinize düşünüyoruz.

 

Günlük olarak hazırladığımız sağlıklı ve taze besinlerden oluşan menülerinizi kapınıza kadar getiriyoruz. Özellikle iş yaşamında sağlıksız yemeklere mecbur olmak istemiyorsanız tek yapmanız gereken size uygun paketlerimizden birine abone olmak!

 

Diyet Yapmak Zor Değil

 

Aşırı pişmiş sebzelerden korkan ve geçmişin tehlikeli beslenme trendlerine mahkum olan biriyseniz artık bu değişecek. Kilo vermek istiyorsanız bizimle çalışarak bunu daha kolay gerçekleştirebilirsiniz.  Sağlıklı yiyeceklerin sandığınız kadar sıkıcı ve tatsız olmadığını anlayacaksınız. Diyet yemek dağıtım programımız, besleyici yiyeceklere lezzeti geri kazandırmak ve kapınıza teslim edilen taze yemeklerle diyetinizi otomatik pilota koymanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

 

Profesyonel şeflerimiz ve diyetisyenlerimiz eşliğinde hazırlanan listelerin her biri size özel hazırlanmaktadır. %100 yerel olarak yetiştirilen ürünleri kullanarak, her gün kapınıza taze olarak teslim edilen lezzetler hazırlıyoruz. Yemek planlaması konusunda endişelenmenize gerek yok. Çünkü Fedbox diyet yemek servisi var!

 

GDO, glüten, yapay tatlar veya koruyucular içermeyen menüler ve detoks içeceleriyle sağlığı kapınıza kadar getiriyoruz.

 

Doğal ve Sürdürülebilir Beslenme

 

Moda diyetler veya hızlı kilo verme aldatmacalarından arınarak sağlıklı bir beslenme düzenine hemen şimdi başlayabilirsiniz! Kilo vermek, kilo almak ya da formunuzu korumak için size özel hazırlanan kişisel menüleri oluşturuyoruz. Dilerseniz kurumsal olarak da hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İş yerleri, okullar ve aklınıza gelen her yerde özel bir yemek saati oluşturmanız için yardımcı oluyoruz.

 

Kilo verme odaklı diyet yemek servisi dahilindeki tüm yemekler kalori kontrollüdür, diyetisyen onaylıdır ve şeker, yağ ve kolesterol oranı düşüktür. Yalnızca taze malzemelerle hazırlanan yemekleriniz, besin açısından zengindir ve iştahla savaşmak ve metabolizmanızın güçlü çalışmasını sağlamak için lif ve yağsız proteinle doludur.

 

Hemen sizin için uygun paketlerimize göz atın, sağlıklı beslenmeye başlamanın keyfini çıkararak kendinize bir iyilik yapın! Üstelik tüm siparişlerinizde Sodexo, Multinet gibi yemek kartları da geçerli!

 


© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır