Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Diyet Yemek Siparişi

Diyet Yemek Siparişi

Diyet yemek siparişi ile adresinize teslim edilen lezzetli diyet yemeklere sahip olabilirsiniz!

Diyet yemekler, kilo problemi olan ve fazla kilolarından kurtulmak isteyen kişilerin araştırdığı ve tükettiği yemekler arasındadır. Bireyler, diyet yemeklerin lezzetsiz ve kötü olduğunu düşünmektedir. Diyet yemek siparişi ile lezzetli ve kusursuz yemeklerin tadına bakabilir ve ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

Yemek yerken bireylerin en çok önem verdiği konu lezzetli olmasıdır. Bu nedenle bireylerin diyet yemeklerden sürekli kaçtığını ifade edebiliriz. Ancak Fedbox’ın sizlere sunduğu diyet yemekler bildiğiniz, sıradan, lezzetsiz diyet yemeklerden değil. Birbirinden lezzetli, sağlıklı ve doğal ürünler kullanılarak elde edilen bu yemekler hem çok lezzetli yemekler tüketmenizi hem de sağlıklı bir vücuda kavuşmanızı sağlayacak.

Diyet Yemek Siparişinde Fedbox Farkı!

Fedbox, bireylerin en lezzetli yemekleri tüketmesi için tüm ekibi ile büyük bir çaba gösteriyor. Siz de Fedbox’ı tercih ederek sağlıklı yemekler ile fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Peki, diyet yemek siparişini neden Fedbox’tan vermelisiniz? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Hijyen Koşullarına Uygun

Sizlere sunulan tüm yemekler hijyen koşullarına uygun ortamlarda hazırlanıyor. Bu nedenle tüketeceğiniz yemeklerin son derece güvenilir olduğundan emin olabilirsiniz.

Gıda Güvenliği Prensibi

Tüm yemekler ve kullanılan yiyecekler gıda güvenliği prensiplerine uygun bir şekilde pişirilmekte ve porsiyonlanmaktadır. Bu durumda tüketeceğiniz tüm yemekler güvenilir gıdalardan hazırlanmaktadır. 

Kaliteli Mutfak Ekibi

Fedbox mutfak ekibi, birbirinden profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Mevsimine uygun sebze ve meyvelerden hazırlanan tüm yiyecekler soğuk zincir bozulmadan sizlere ulaştırılmaktadır. İtalyan mutfağında uzmanlaşan Fedbox şefi, sektörde deneyimler kazanan gıda mühendisi ve diyetisyen sayesinde ideal kilonuza kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Menü Planlama

Fedbox, bireylerin kalori ve protein ihtiyaçlarını göz önüne bulundurarak günlük menüler hazırlamaktadır. Menülerde ki kalori miktarının %20-25’i protein %40-45’i karbonhidrat ve %25-30’u ise yağlardan oluşmaktadır. Bu hesaplamalar sayesinde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu karbonhidrat, yağ ve proteini besinlerden alabilir ve sağlıklı bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Siz de diyet yemek siparişi vermek istiyor ve fit bir vücuda sahip olmak istiyorsanız Fedbox’ı tercih edebilirsiniz.


© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır