Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Kurumsal Taşıma Yemek

Kurumsal Taşıma Yemek

Kurumsal taşıma yemek hizmetinin firmanıza sağlayacağı avantajlar sayesinde lezzet dolu anları ayrıcalıklı bir noktaya taşıyabileceksiniz. Şimdi gelin Fedbox ile ne tür avantajlar elde edeceğinize daha yakından bir göz atalım!

İş yerleri ve personel sayısının ciddi düzeylerde olduğu alanlarda yemek, gerçekten de çok ciddi bir organizasyon gerektirir. Kaç kişiye yemek yapılacağı, yemeğin malzemeleri, pişirme süresi, yemeğin eksik olmaması ve daha pek çok konu işletmelerin mutfak kısmında sorun yaşamasına neden olabilmektedir. Bu tarz problemleri ortadan kaldırmak ve yemeğin lezzetli bir şekilde personel ile buluşturulmasını sağlamak adına kurumsal taşıma yemek hizmeti hayat kurtarıcı bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.

Kurumsal Taşıma Yemek Hizmetinin Dikkat Çeken Yanları

İşletmenizin mutfağından ağır kokular yayılmasını istemiyor veya işletmenizde olmayan bir mutfağı inşa etmek adına yatırım maliyetlerine katlanmayı arzu etmiyorsanız size enfes bir fırsat sunuyoruz. 30 gün boyunca farklı yemeklerle hazırlanmış menümüzü afiyetle tüketebilmek adına hem yönetim kadrosu hem de işçi kadrosu için hazırlanmış kurumsal taşıma yemek hizmetine uygun fiyatlarla sahip olabileceksiniz. Peki, Fedboxun bu enfes fırsatı size neler getirecek?

Menü Zenginliği

Her gün işletmenize getirilen lezzetin farklı olması ile aynı yemekleri tüketme alışkanlığından kurtulacaksınız. Türk ve dünya mutfağının en harika ürünleri masadaki yerini alırken yemeklerdeki besin değerleri metabolizmanızın ihtiyacını tam anlamı ile karşılayacak.

Sağlığınızı Koruyacak Çözümler

Personelin günlük tüketmesi gereken miktarlar dikkate alınarak hazırlanan yemekler sağlığa olumsuz  etki yaratacak herhangi bir içeriğe sahip olmaması nedeni ile sadece lezzeti ile değil sağlıklı olması sayesinde de dikkat çekiyor.

Taze ve Doğal Ürünler

Kurumsal taşıma yemek kapsamında hazırlanan lezzetlerin görsel başarısını ürünlerin doğallığı ve tazeliği ile destekliyoruz. Fedbox olarak bizim beğenmediğimiz bir ürünü sizin önünüze getirmiyoruz. Bu anlamda müşterilerimizin memnuniyet standardını çok ciddi seviyelere taşımayı başarıyoruz.

Siz de kurumsal taşıma yemek hizmeti sayesinde işletmenizde harikalar yaratacak bir çözüme hemen başvurabilirsiniz. Uygun maliyeti ve damağınızda enfes anlar yaşatacak lezzetleri ile sizler için hazırlanacak yemeklerin usta ellerden çıktığını hissedeceksiniz.


© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır