Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Personel Yemeği

Personel Yemeği

Personel yemeği hizmeti ile öğle yemeklerinde personelinizi memnun edecek çözümler sunan Fedbox ile harika bir iş birliğine ne dersiniz?

Fabrikalar, mağazalar ve diğer işçi çalıştıran mekânlarda öğle yemeği çalışma ortamının belki de en çok önemsenen anlarını oluşturur. Zira çalışma saatleri içerisinde personelin hem dinlenme hem de enerji depolama anları olarak kabul edilen öğle yemeğinin lezzeti ve görüntüsü personel için hayati önem taşır. Görsel ve lezzet açısından personeli tatmin etmeyen yemeğin günün geri kalanında zaman zaman düşük performans anlamına geleceği bilindiğinden iş yerinin personel yemeği konusunda risk almaması gerekir.

Siz de personelinizin çok beğeneceği yemekleri masalarda personel ile buluşturmayı arzu ediyorsanız Fedboxun size enfes fırsatlar sunduğunu bilmelisiniz.

Personel Yemeği Lezzet Şölenine Dönüşüyor

Personelinizin afiyetle bir çırpıda tüketeceği yemekleri üretiyor ve lezzet şölenini personelinizin yaşamasına olanak sağlıyoruz. Üstelik Fedbox kalitesi ile sunduğumuz yemeklerin sadece görsel ve lezzet açısından değil aynı zamanda beslyeici değerler bakımından da dikkat çekici bir seviyeye taşınmasına önem veriyoruz.

Gün boyunca çalışıp yorulacak olan personele enerji verecek yiyecekleri diyetisyenlerimiz ve gıda uzmanlarımızın gözetiminde hazırlıyoruz. Peki, personel yemeği ile size başka ne tür avantajlar sağlıyoruz?

Farklı Lezzetler

Mutfak ekibimizin Türk ve dünya lezzetlerine aşina olması sayesinde personelinizin beklentilerini fazlası ile karşılayacak lezzetleri hazırlamayı vaat ediyoruz. Her damak zevkine hitap edecek ve kokusu ile akılları baştan alacak yemekler için personel yemeği desteği almanız şart!

Sağlıklı Ambalajlarda Teslimat

İstanbul ve Kocaeli bölgesinde Fedbox lezzetini hissetmek isteyen bütün işletmelere yemek servisi yaparken hijyeni ve çevre dostu çözümleri kesinlikle göz ardı etmiyoruz. Bu anlamda kullandığımız geri dönüştürülebilir ambalajlar sayesinde çevreyi kirletmemeye özen gösteriyoruz. Ayrıca yemeklerin sağlıklı bir şekilde sizlere sunulmasına da katkı sağlıyoruz.

Yemek servisi konusunda ciddi bir başarı yakalayan ve başarısını sürdürülebilir kılma noktasında sürekli kendini yenileyen Fedbox sayesinde siz de lezzete doyarken sağlıklı bir geleceğe adım atabilirsiniz. Personel yemeği konusunda ciddi adımlar atmayı arzulayan işletmeler ile kurduğumuz iş ortaklıkların bir yenisini sizinle tesis etmeyi çok isteriz!


© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır