Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Taşıma Yemek Hizmeti

Taşıma Yemek Hizmeti

Taşıma yemek hizmeti ayrıcalıklarından yararlanarak çalışanlarınıza daha lezzetli yemekleri daha uygun bütçelerle sunabileceğinizi biliyor muydunuz?

Üretim yapan iş yerleri, mağazalar, okullar ve diğer personel çalıştıran kurumlar açısından yemek ihtiyacını karşılamak zaman zaman çok ciddi bir problem halini alabiliyor. Zira yemek pişirilecek bir mutfağın olmayışı ya da hijyen koşullarının tam anlamı ile sağlanamaması işletmelerin alternatif yollar aramasına neden oluyor. Taşıma yemek hizmetine başvurulmasının nedenlerinden bir tanesi de hiç şüphesiz bütçe konusundaki avantajlar ön plana çıkıyor. Az sayıdaki çalışana yemek yapmanın daha maliyetli olması ve aşçı çalıştırma ihtiyacının doğması işletmelerin Fedbox tercihinde rol oynuyor. Peki, Fedbox yemek konusunda neler sunuyor?

Lezzet Dolu Taşıma Yemek Hizmeti

Dışarıdan yemek hizmeti almak pek çok insanın bakış açısı ile lezzetsiz ve tatsız yemekler satın almak olsa da bu algı Fedbox ile yerle bir oluyor. Çünkü müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız lezzetsiz yemek değil damağınızda enfes anlar ortaya çıkaracak tatlar ortaya koyuyor. Gelin Fedbox ile elde edeceğiniz avantajlara yakından bir göz atalım!

İş Yerinizde Yemek Kokusu Olmayacak

İş yerlerinin en büyük sorunlarından bir tanesi de mutfaktan yayılan ve her yeri kaplayan ağır yemek kokusudur. Yemekler her ne kadar lezzetli pişirilse de mutfaktan yayılan koku bir süre sonra personeli rahatsız eder. Bu sorunu ortadan kaldırmak Fedboxun taşıma yemek hizmeti ile mümkün oluyor. Pratik bir şekilde sizlere servis edilen yemekler afiyetle tüketilirken rahatsız edici koku da yaymıyor.

Mutfak İhtiyacınız Ortadan Kalkacak

İşletmenizde mutfak alanı oluşturmak ve mutfak için gerekli ekipmanı satın almak zorunda kalmayacaksınız. Yatırım maliyetinizin çok çok altında ücretler ödeyerek uzun süre boyunca taşıma yemek hizmeti ayrıcalığından yararlanabileceksiniz.

Aşçı ve Sigorta Sorunu Yok

Mutfak oluşturmak sadece kurulum maliyeti değil aynı zamanda aşçı çalıştırıp sigorta primleri ödemek anlamına geliyor. Fedbox taşıma yemek hizmeti bu giderlerinizi ortadan kaldırırken lezzete doyacağınız bir fırsat sunuyor. Siz de personelinize lezzet dolu anlar sunmak için hemen Fedbox ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır