Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

BireyselYemek Aboneliği

Bireysel Yemek Aboneliği 47,90 TL’den Başlayan Fiyatlarla
Sizi Arayalım!
responsive image
SAĞLIKLI & TAZE ÖĞÜNLER

Paketlerimiz

Sizin için uygun olan paket seçimini hızlıca yapabilirsiniz.

4-5 ÇEŞİT Bireysel Porsiyonlanmış Sıcak Öğle YemeğiKampanya Seçimi

Günlük
46,90 TL'den başlayan fiyatlar

0,00 0,00

Not: Sıcak yemek paketlerinde 5 paket altı alımlarda paketler soğuk şekilde iletilir.

Bireysel Yemek Aboneliği Fiyatları

Gün / Kişi Sayıları Fiyatı (Havale ve Kredi Kartı) Fiyatı (Yemek Kartı)
1-20 Gün / 1 Kişi 60,90 TL 62,90 TL
1-20 Gün / 2 Kişi 57,90 TL 59,90 TL
21-40 Gün / 2 Kişi 56,90 TL 58,90 TL
1-20 Gün / 3 Kişi 56,90 TL 58,90 TL
21-40 Gün / 3 Kişi 55,90 TL 57,90 TL
1-20 Gün / 5-9 Kişi 52,90 TL 54,90 TL
21-40 Gün / 5-9 Kişi 51,90 TL 53,90 TL
1-20 Gün / 10-19 Kişi 51,90 TL 53,90 TL
21-40 Gün / 10-19 Kişi 50,90 TL 52,90 TL
1-20 Gün / 4 Kişi 56,90 TL 58,90 TL
1 Gün / 1-10000 Kişi 47,90 TL 49,90 TL
1-20 Gün / 4 Kişi 56,90 TL 58,90 TL
21-40 Gün / 4 Kişi 55,90 TL 57,90 TL
1-20 Gün / 20-10000 Kişi 50,90 TL 52,90 TL
21-40 Gün / 20-10000 Kişi 49,90 TL 51,90 TL

Bireysel Yemek Aboneliği

Yoğun şehir yaşantısı ve iş temposu düzenli beslenme alışkanlığını sekteye uğratabilir. Beslenme düzeni oluşturmak ve evde yemek yapmak zorlaştıkça sağlığınızda tehdit altına girmektedir. Sürekli fast food beslenmenin vücut için yıkıcı sonuçları mevcuttur. Ev yemekleri ise fast food beslenme tarzına kıyasla son derece güvenli ve sağlıklıdır. Düzenli beslenme vücudun fiziksel ve zihinsel dengesini koruma konusunda önemli rol oynar. Yemek yapmak ise zaman ve emek isteyen bir süreçtir. Yoğun olarak çalışan ya da günlük işlerinden vakit bulamayan kişiler yemek yapmayı erteleyebiliyor. Sen de düzenli beslenmeye zaman bulamıyorum artık daha düzenli  beslenmek stiyorum mu diyorsun? O zaman sağlıklı, hijyenik ve ekonomik hizmetimiz olan Sıcak Öğle Yemeği Servisi ile tanışmanın tam zamanı.

Sıcak Öğle Yemeği Servisinin Size Sundukları

Fedbox diyet yemek sektöründeki tecrübesini evlere ve ofislere “Gurme Sıcak Ev Yemeği” servisi ile daha geniş kitlelere ulaştırıyor. Her gün sağlıklı, lezzetli ve ekonomik gurme menülerden oluşan 4 çeşit sıcak ev yemeğini ofisinize, evinize ya da okulunuza teslim ediyoruz. 

 • Sıcak öğle yemeği menüsü, menü planlama ekibi tarafından 30 gün boyunca birbirini tekrar etmeyecek şekilde özenle planlanır.
 • Yemeklerinizi kendi mutfağımızda alanında uzman şeflerimiz tarafından pişmektedir. MenülerimiZ diyetisyenimiz tarafından planlanmakta ve gıda mühendisimiz tarafından denetlenmektedir.
 • Gurme şeflerimiz tarafından özenle hazırlanıp pişirilen yemekleriniz hava ile temas etmeden kapatılır.
 • Yemeğiniz geldiğinde ısıtmakla uğraşmanıza gerek yok. Sıcak olarak teslim ettiğimiz yemeğinizi özel termobox ile size bırakıyoruz. Isı korumalı özel termoboxlar ile yemekleriniz sıcaklığını 3-4 saat korur.

Özellikle pandemi döneminde en çok tercih edilen sıcak öğle yemeği servisimiz bireysel porsiyonlara ayrılarak hazırlanmaktadır.  Hijyenik mutfakta günlük pişirilip hava ile temas etmeden  paketlenen gurme ev yemeklerimiz, her gün adresinize sıcak olarak ulaşır. Seçimleriniz doğrultusunda hazırlanan sıcak öğle yemeği servisinde sağlığınız konusunda daha farklı bir konu olduğunda bize danışmanız takdirde kişiye özel diyet yemek paketi konusunda da sizlere yardımcı olmaktayız.

Sıcak Öğle Yemeği Aboneliğinizi Nasıl Oluşturabilirsiniz?

Yorucu bir günün ardından en güzel seçenek, nitelikli gıdalarla hazırlanmış bir menü oluyor. Birbirinden lezzetli yemekler hızlı ve güvenli bir biçimde tarafınıza ulaşıyor. Yemek yapacak enerjiniz ya da dışarı çıkacak hâliniz yoksa bu hizmet önemli avantajları içerisinde barındırıyor. Fedbox Ev yemekleri sipariş İstanbul hizmeti enerjinizin ve vaktinizin cebinizde kalmasını sağlıyor.  Fedbox’ın size sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanmak için adım adım yemek aboneliğinizi oluşturun.

 1. Menü Seçimi

Size uygun menüye karar vererek tercihte bulunabilirsiniz. Üstelik 30 ya da 60 gün gibi sınırlama olmaksızın istediğiniz gün sayısı kadar sipariş oluşturabilirisniz.

 1. Bilgi Girişi

Ödeme şekli seçimi, adres bilgileri girişi ve teslimat tarihi ve saati belirlenmesi ile fedbox ev yemeği servisine artık daha yakınsınız.

 1. Sipariş Programı

Size özel olarak yine sizin belirlediğiniz gün ve saate göre  oluşturduğumuz sipariş programı sayesinde tam zamanında ister eve ister ofisinize vaktinde siparişinizi sıcak bir şekilde  teslim etmekteyiz.
 

Sürekli artan fiyatlara karşı, güvenilir üreticilerden toplu alım yapan ve toplu üretimin düşen maliyeti ile ekonomik fiyat avantajı sağlayan sıcak öğle yemeği servisimizle en iyi fiyat garantisini yaşayın. Daha önce bizden servis almış ve yorumlamış binlerce üyemizin görüşlerini okuyabilir, dilerseniz hizmetimizden faydalandıktan sonra siz de yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Neden Fedbox?

Şimdi sıra sende !

Şehir hayatının yoğun temposunda sağlıklı besinlere ulaşmanın zorluklarının farkındayız. Hem sağlıksız beslenme hem de şehir hayatının getirdiği yorgunluk, stres ve mutsuzluk hayatınızı etkilemesin diye hayatınıza sağlıklı bir dokunuş katıyoruz.

Hayatınızda yeni ve sağlıklı bir başlangıç yapmanın tam zamanı !

 • Temassız Teslimat
 • Teslimat Ağı Genişliği
 • Ücretsiz Diyetisyen Desteği
 • Yemeklerin Bağımsız Kalite Birimince Kontrolünün Sağlanması
 • Abone Taleplerinin Dinlenmesi ve İyileştirilmesi
 • Motivasyon Koçluğu
 • Zamanında Teslim
 • Her Aboneye Ücretsiz Bölgesel Zayıflama
FEDBOX'DA MERAK EDİLENLER

Sıkça Sorulan SorularProtein yemek paketi menüleri diyetisyen tarafından hazırlanmaktadır. Ürün çeşitliliğini ön planda tuttuğumuz için farklı yiyeceklerin beğeninizi sunuluyor olmasına özen gösteriyoruz. Bunun yanı sıra öğünleriniz için karbonhidrat, yağ ve protein dengesi protein ağırlıklı olacak şekilde ayarlıyoruz. Sağlıklı ve dengeli beslenmenizi amaçlıyoruz.

Protein yemek paketleri kas oluşumunu desteklemek için kurgulanmış olan programlardır. Protein Yemek Paketlerinde Kadın, Erkek Ayrımı Var mı?

Protein bazlı beslenme paketi protein ağırlıklı beslenmek isteyenler için uygun bir pakettir. Genellikle sporcular tarafından tercih edilmektedir.

İstanbul ve Kocaeli’de büyüyen bir teslimat ağına sahibiz. Bulunduğunuz bölgeye teslimat seçeneği bulunmuyorsa konu ile ilgili talep oluşturabilirsiniz.

Fedbox’ta farklı kalorilerde programlar bulunmaktadır. Size uygun paketi bulmak için kalori hesaplayıcıyı kullanabilirsiniz.

Spor yapanlar ve protein ağırlıklı beslenmek isteyenler için uygundur. Ofis gibi ortamlarda istediği gibi beslenemeyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra kalori ve protein miktarını belirlemekte zorluk çekenler, yemek hazırlamaya zamanı olmayanlar ve yemek hazırlamaktan hoşlanmayanlar için iyi bir çözümdür.

Protein yemek paketlerinin fiyatları uzun süreli alımlarda gün sayısı arttıkça düşmektedir. Kalori miktarına göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir.Kampanya Görseli
Kampanya Görseli
Kampanya Görseli
© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır