Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Catering Hizmetlerimiz

Taşıma Yemek, Yerinde Üretim & Organizasyon Hizmetleri
Sizi Arayalım!
responsive image

Referanslarımız

Taze Yemeklerimizle Hizmetinizdeyiz

Esas Holding
Ayakkabı Dünyası
Trendyol
Bonservis
Medline
Home Set
Akbank
Garanti Bankası
SAĞLIKLI & TAZE ÖĞÜNLER

Catering Hizmetlerimiz

Taze Yemeklerimizle Hizmetinizdeyiz

Catering

Catering hizmeti, iş yerleri ve çeşitli organizasyonlar için yapılan anlaşmaya göre yemek tedariği sağlayan catering firmalarının verdiği yemek hizmetidir. Kurumsal catering firmalarından olan Fedbox; hastaneler, okullar, fabrikalar, çeşitli organizasyonlara talep doğrultusunda hizmet vermektedir. Kalabalık organizasyonların vazgeçilmezi olan catering hizmeti hem pratikliği ile size büyük kolaylık sunar hem de oldukça ekonomik bir çözümdür.

Catering Hizmeti Ne Demek?

Catering Nedir? Catering, toplu yemek hizmetinin kişinin istekleri doğrultusunda sağlanmasıdır. Catering yemek hizmeti genellikle etkinlikler, partiler ve diğer özel günler için yiyecek ve içecek hazırlamayı ve sunmayı içerir. Catering'in amacı, misafirlere iyi sunulan ve uygun şekilde servis edilen lezzetli ve doyurucu yiyecekler sunmaktır. Catering şirketleri ayrıca etkinlik planlama, kurulum ve temizlik gibi ek hizmetler de sağlanmaktadır.

Catering Hizmeti Çeşitleri Nelerdir?

Belli başlı catering hizmetleri, vermiş oldukları catering hizmetlerini kendi içinde belli kategorilere ayırmışlardır. Bu kategoriler; Taşıma Yemek Catering Hizmeti, Organizasyon Catering Hizmeti ve Yerinde Üretim Catering Hizmetidir.

• Taşıma Yemek Catering Hizmetleri

Taşıma yemek hizmeti, günümüzde toplu yemek firmaları tarafından sunulan ve oldukça hayat kolaylaştıran bir hizmettir. Çoğunlukla işyerlerinde, okullarda ve hastanelerde kullanılan taşıma yemek hizmeti; depolama, pişirme ve hazırlık gibi süreçlerde maksimum verim sağlar. Sunmuş olduğumuz sıcak yemek, soğuk yemek, tatlı, atıştırmalık ve içecek dahil olmak üzere pek çok farklı yiyecek seçenekleri sunmaktayız. Taşıma yemek catering hizmetlerimizi isteğiniz doğrultusunda kişiselleştirebilirsiniz.

• Organizasyon Catering Hizmetleri

Organizasyon ve önemli davetler için sıklıkla tercih edilen organizasyon catering hizmetleri, profesyonel catering hizmetleri tarafından sunulan bir hizmettir. Özellikle düğün, sünnet, nişan, açılış kokteyli, iş toplantısı ve piknikler gibi kalabalık organizasyonlarda tercih edilen organizasyon catering hizmeti, uzman ve profesyonel catering ekibimiz tarafından a’dan z’ye en ince detayına kadar planlanarak, güzel bir organizasyon daveti yapmasını sağlar.

• Yerinde Üretim Catering Hizmetleri

Yerinde üretim hizmeti özellikle mutfağı olmayan işletmeler için planlanan akıllı çözümlerin başında gelmektedir. Yerinde üretim catering hizmeti genel olarak, çalışanların daha sağlıklı beslenebilmesi için hazırladığımız besinlerden oluşmaktadır. Yerinde üretim catering hizmeti profesyonel ekibimiz ile yürütülmektedir. Bu nedenle rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca yerinde üretim catering hizmeti besinlerini isteğiniz doğrultusunda kişiselleştirebilirsiniz.

Catering Hizmeti Nerelerde Kullanılır?

Catering Hizmeti günümüzde pek çok yerde tercih edilebilmektedir. Çünkü catering hizmetleri günlük yaşantımızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Catering Hizmetinin tercih edildiği yerler genel olarak;

 • ● Nişan/ Düğün merasimleri
 • ● Okullar
 • ● Hastaneler
 • ● İş yerleri
 • ● Fuarlar
 • ● Kamu Kurumları
 • ● Dizi/ Film Setleri
 • ● Fabrikalar olarak sıralayabiliriz.

Catering Hizmetinin Size Sundukları

Catering hizmeti, mevcut alanı yeterli olmayan, çalışanlarına sağlıklı yemek hizmeti sunmak isteyen kişiler için ideal yemek hizmetidir. Catering yemek hizmetinin de belirli bir zamanda sunulmasını isteyen, ekonomik olarak daha düşük maliyet ile kaliteli yemek hizmeti almayı tercih eden, kısa sürede toplu yemeklerin hazırlanmasını ve ulaştırılmasını isteyen işletmeler için oldukça faydalı bir hizmettir.

İş yükünden, ekonomiye;sağlıklı beslenmekten dengeli ve düzenli beslenmeye pek çok konuda sunduğu avantajlarla catering şirketi Fedbox olarak; “Taşıma Yemek Hizmeti”,“Yerinde Üretim Hizmeti” ve “Organizasyon Hizmeti” olarak 3 farklı şekilde tabldot yemek halinde kapıya teslim olarak sunmaktayız.

Catering yemek şirketi olan Fedbox; yerinde üretim ve taşıma yemek hizmeti gibi hizmetler sunarak sizin koşullarınıza ayak uydurur. Şirketinizde yemek kokusu istemiyorsanız ya da yemek yapılacak alanlara sahip değilseniz taşıma yemek hizmeti, üretim koşullarını görmek istiyorsanız ise yerinde üretim catering hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca kalabalık etkinlikleriniz için catering toplu yemek hizmetinden faydalanarak organizasyonlarınızı kaliteli hale getirebilirsiniz.

Neden Catering Yemek Hizmeti

1

Sağlıklı ve Dengeli Beslenmeyi Sağlar

Fedbox bünyesinde hazırlanan lezzetli menüler mevsimine uygun sebze ve meyvelerden yapıldığı gibi katkı maddesi içermez. Bu yüzden sağlıklıdır ve vücudun ihtiyacı olan karbonhidrat, protein ve yağ gereksinimini karşılayacak menülerdir.

2

Lezzetli, Kaliteli ve Hijyeniktir

Profesyonel aşçılar tarafından yapılan lezzetler damak tadınıza hitap edecektir ve hijyenik koşullarda üretilir. Ayrıca size ulaşana kadar el ile temas etmez.

3

Ekonomiktir ve Zamandan Tasarruf Etmenizi Sağlar

Günlük yemek bütçeniz açısından karlı bir seçimdir ve saatinde kapınıza ulaştığı için yemek için harcanan zamanı minimuma indirir.

Seçimleriniz doğrultusunda sorunsuz bir şekilde hazırlanarak size sunulan catering hizmetinde, sağlığınız konusunda daha farklı bir konu olduğunda bize danışmanız takdirde kişiye özel uygulama yapılarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Catering Yemek Hizmetinin Avantajları

Fedbox, olarak müşterilerimize sunduğumuz Catering hizmeti ile müşterilerimize birçok avantaj sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bu avantajlar sayesinde, zamandan ve bütçeden maksimum avantaj sağlamış oluyorsunuz. Böylelikle catering almak istediğiniz her organizasyona uyum sağlıyoruz. Ekstra yemek sorunundan sizleri kurtarmış oluyoruz.

 • ● Tercih ettiğiniz catering servisi sayesinde yemek sorununu oradan kaldırmış oluyorsunuz.
 • ● Tercihte bulunduğunuz catering hizmetinde, tüm yemekler özel ve korunaklı paketlerde taze ve sıcak bir şekilde sunulmaktadır.
 • ● Kişi sayısı farketmeksizin tüm davet ve organizasyonlarınızda kaliteli sıcak yemek catering hizmetini alabilirsiniz.

Fedbox’da Adım Adım Catering Hizmeti Süreci

● İsteklerin Belirlenmesi

İlk olarak sunmuş olduğumuz catering hizmetinde, planladığınız organizasyonlar veya işletmenizdeki yemek ihtiyacı doğrultusunda isteklerinizi belirliyor, aynı zamanda da size önerilerde bulunarak ortak bir catering planı oluşturuyoruz.

● Planlama

Yapılan planlamalar doğrultusunda profesyonel catering ekimizle beraber, sunulacak menünün ve sunumun planı oluşturuluyor. Böylelikle sizin için tüm süreçleri A’dan Z’ye detaylandırıp planlıyoruz.

● Sunum ve Servis

Catering hizmetindeki en önemli süreçlerden birisi olan sunum ve servis süreci uzman catering ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Sunum ve servis planı oluştururken yapmış olduğunuz organizasyona veya işyerinize uygun hale getirilerek oluşturulmaktadır.

FEDBOX'DA MERAK EDİLENLER

Sıkça Sorulan SorularCatering yemek hizmeti, çeşitli etkinliklere, kurumsal şirketlere servis edilmek üzere yiyecek ve içecek sağlayan bir hizmettir.
Catering hizmetinden genel olarak; toplu organizasyon veren kurum ve kuruluşlar, özel günlerinde yemek verecek bireyler veya fabrikalar, organizasyon şirketleri, okullar, hastaneler gibi toplu yemeklerin ihtiyaç olduğu sektörler faydalanabilirler
Catering hizmetinde menüler, sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenmektedir. Ayrıca ürün çeşitliliğini ön planda tutarak, sizler için farklı yiyeceklerin beğeninize sunuluyor olmasına özen gösteriyoruz.
İstanbul ve Kocaeli’de büyüyen bir teslimat ağına sahibiz. Fakat bulunduğunuz bölgeye teslimat seçeneği bulunamıyor ise, konu ile ilgili talep oluşturabilirsiniz.
Hazırlanan tüm catering yemek menüleri profesyonel aşçılar tarafından, yüksek hijyen kurallarına uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Hazırlanan Catering menüleri, hava değmeden paketlenerek, özel yapılı kutularla teslim edilmektedir.
Catering hizmetinde sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda menüler oluşturulmaaktadır.
Catering hizmetlerini genel olarak 3’e ayırabiliriz. Bunlar; Taşıma Yemek Hizmeti Yerinde Üretim Hizmeti Organizasyon Hizmetidir.
Özel günleriniz veya önemli organizasyonlarınız için kısa süreli catering hizmeti almanız mümkündür.
Evlere, taşıma yemek hizmeti ile hızlı bir şekilde hizmet sağlamaktayız.
Web sitemiz üzerinden ad-soyad ve cep telefonu bilgisi girmeniz yeterli olacaktır.
Catering hizmeti yemek tedarikinin yanı sıra personel çatal-bıçak setleri, kurulum gibi pek çok hizmeti içinde barındırmaktadır.
Catering hizmeti fiyatları; hizmet verilecek grubun büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Catering Fiyatları ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Kampanya Görseli
Kampanya Görseli
Kampanya Görseli
© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır