Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Catering Hizmetlerimiz

Taşıma Yemek, Yerinde Üretim & Organizasyon Hizmetleri
Sizi Arayalım!
responsive image

Referanslarımız

Taze Yemeklerimizle Hizmetinizdeyiz

Esas Holding
Ayakkabı Dünyası
Trendyol
Bonservis
Medline
Home Set
Akbank
Garanti Bankası
SAĞLIKLI & TAZE ÖĞÜNLER

Catering Hizmetlerimiz

Taze Yemeklerimizle Hizmetinizdeyiz

Yemek organizasyonu hizmeti olan catering hizmeti catering firmaları tarafından gerçekleştirilen bir hizmettir. Yemek üretim ve organizasyonu yapan Fedbox, işyerleri, hastaneler, okullar ve çeşitli davet organizasyonları için talep doğrultusunda hizmet vermektedir. Kalabalık organizasyonların vazgeçilmezi olan catering hizmeti hem pratikliği ile size büyük kolaylık sunar hem de oldukça ekonomik bir çözümdür.


Catering Hizmetinde Neden Fedbox?

Catering Hizmetinin Avantajları

Fedbox; yerinde üretim ve taşıma yemek hizmeti gibi hizmetler sunarak sizin koşullarınıza ayak uydurur. Yemek kokusu istemiyorsanız ya da yemek yapılacak alanlara sahip değilseniz taşıma yemek hizmeti, üretim koşullarını görmek istiyorsanız ise yerinde üretim hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca kalabalık etkinlikleriniz için catering hizmetinden faydalanarak organizasyonlarınızı kaliteli hale getirebilirsiniz.

1

Sağlıklı ve Dengeli Beslenmeyi Sağlar

Fedbox bünyesinde hazırlanan lezzetler mevsimine uygun sebze ve meyvelerden yapıldığı gibi katkı maddesi içermez. Bu yüzden sağlıllıdır ve vücudun ihtiyacı olan karbonhidrat, protein ve yağ gereksinimini karşılayacak menülerdir.

2

Lezzetli, Kaliteli ve Hijyeniktir

Profesyonel aşçılar tarafından yapılan lezzetler damak tadınıza hitap edecektir ve hijyenik koşullarda üretilir. Ayrıca size ulaşana kadar el ile temas etmez.

3

Ekonomiktir ve Zamandan Tasarruf Etmenizi Sağlar

Günlük yemek bütçeniz açısından karlı bir seçimdir ve saatinde kapınıza ulaştığı için yemek için harcanan zamanı minimuma indirir.

© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır