Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Detoks JuicePaketleri

Detoks Juice Paketleri 151,00 TL'den Başlayan Fiyatlarla
Sizi Arayalım!
responsive image
SAĞLIKLI & TAZE ÖĞÜNLER

Paketlerimiz

Sizin için uygun olan paket seçimini hızlıca yapabilirsiniz.

SIVI DETOKS Max. 3 gün kullanılması önerilir. Günlük taze ve sağlıklı, katkı maddesiz içecekler

Günlük
151,00 TL'den başlayan fiyatlar

0,00 0,00
KATI SIVI DETOKS Max. 14 gün kullanılması önerilir. Günlük taze ve sağlıklı, katkı maddesiz yiyecek ve içecekler

Günlük
151,00 TL'den başlayan fiyatlar

0,00 0,00

Detoks Juice Paketleri Fiyatları

1 - 2 Gün 3+ Gün
181,00 TL168,00 TL 168,00 TL151,00 TL
6+ Gün 1 - 5 Gün
168,00 TL151,00 TL 181,00 TL168,00 TL

Detoks Juice Paketleri

Detoks vücudunuzdaki zararlı toksinleri ve ödemi atmanıza yardımcı olan bir sistemdir. Siz de ödemlerinizden kurtulmak ve toksinlerden arınmak için detoks programına başvurabilirsiniz.

Detoks diyet yapmanıza da yardımcı olur ve sağlıklı beslenmenizi sağlar. Sadece sıvı detoks alarak sağlıklı beslenebileceğiniz bir program olan sıvı detoks servisi ile siz de daha fit gözükebilirsiniz. Yemeli içmeli detoks programı sayesinde sağlıklı beslenebilir ve katı detoks servisi ile siz de olduğunuzdan daha fit gözükebilirsiniz.

Peki detoks juice paketi ile sizleri ne bekliyor?

 • Detoks paketi vücudunuzun dinlenmesine olanak sağlar ayrıyeten diyet programını uygulamanızı  kolaylaştırır.
 • Menü planlama ekibimiz tarafından günlük, taze ve sağlıklı katkı maddesi içermeyen sıvı detoks paketimizden maksimum 3 gün, katı-sıvı detoks paketimizden maksimum 14 gün kullanmanız önerilmektedir.
 • Kendi mutfağımızda alanında uzman şeflerimizle hazırlanan sıvı detoks ve katı-sıvı detoks  paketimiz diyetisyenlerimiz tarafından planlanır ve gıda mühendislerimiz tarafından denetlenerek sizlere ulaşır.

Seçimleriniz doğrultusunda hazırlanan detoks paketi sağlığınız konusunda daha farklı bir konu olduğunda bize danışmanız takdirde kişiye özel uygulama yapılarak sizlere yardımcı olmaktayız.

DETOKS JUICE PAKETLERİ NEDİR?

Neden Detoks Juice Paketi?

Detoks Programı Servisinin Avantajları

Sıvı detoks programı vücudunuzun dinlenmesini sağlar. Vücudunuzu arındırır ve daha zinde hissetmenizi sağlar. Ödemlerden ve toksinlerden arınmanızı sağlar. Diyet programınıza destek olan katı detoks sayesinde diyet yapmanız kolaylaşır.

1

Diyetisyen Tarafından Kalorisi Hesaplanmıştır

Kalorileri diyetisyen tarafından ayarlanmış olup ödem atarken de sağlıklı kalmanız için programlanmıştır.

2

Pratiktir

Kullan at şişelerle hazır olarak kapınıza gelen bu lezzetler tüketime uygundur. Böylece ofiste molada ya da ev işlerinizin arasında kolayca tüketebilirsiniz.

3

Lezzetlidir, Hijyeniktir ve Kalitelidir.

Aşçılar tarafından özenle hazırlandığı ve taze sebze meyvelerle oluşturulduğu için oldukça lezzetlidir ve tüketimi kolaydır. Hijyenik koşullarda paketlenerek sofralarınızla buluşmaktadır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Neden Fedbox?

Şimdi sıra sende !

Şehir hayatının yoğun temposunda sağlıklı besinlere ulaşmanın zorluklarının farkındayız. Hem sağlıksız beslenme hem de şehir hayatının getirdiği yorgunluk, stres ve mutsuzluk hayatınızı etkilemesin diye hayatınıza sağlıklı bir dokunuş katıyoruz.

Hayatınızda yeni ve sağlıklı bir başlangıç yapmanın tam zamanı !

 • Temassız Teslimat
 • Teslimat Ağı Genişliği
 • Ücretsiz Diyetisyen Desteği
 • Yemeklerin Bağımsız Kalite Birimince Kontrolünün Sağlanması
 • Abone Taleplerinin Dinlenmesi ve İyileştirilmesi
 • Motivasyon Koçluğu
 • Zamanında Teslim
 • Her Aboneye Ücretsiz Bölgesel Zayıflama
FEDBOX'DA MERAK EDİLENLER

Sıkça Sorulan SorularDetoks paketi menüleri diyetisyen tarafından hazırlanmaktadır. İçerik çeşitliliğine özen gösteriyoruz.

Detoks paketleri kilo vermenize doğrudan yardımcı olmaz. Diyet programınıza destek olan bir programdır. Ödemlerinizden arınmanızı sağladığı için ilk etapta tartıda 1-2 kilo eksik çıkmanız normaldir.

İstanbul ve Kocaeli’de büyüyen bir teslimat ağına sahibiz. Bulunduğunuz bölgeye teslimat seçeneği bulunmuyorsa konu ile ilgili talep oluşturabilirsiniz.

Diyeti için yardımcı olacak bir program arayanlar için uygundur. Ayrıca ödem ve toksinlerinden arınmak isteyenler de bu paketi tercih etmektedir.

Detoks paketlerinin fiyatları uzun süreli alımlarda gün sayısı arttıkça düşmektedir. İçeriğe göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir.Kampanya Görseli
Kampanya Görseli
Kampanya Görseli
© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır