Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Fabrika ve Şantiyeler için Toplu Yemek Servisi


Fabrika ve şantiye alanları oldukça fazla çalışan sayısına sahiptirler. Bu kadar fazla çalışan kişinin yemek ihtiyacını karşılamak için ise işverene büyük sorumluluk düşmektedir. Onlarca kişinin beslenme ihtiyacını karşılama sorumluluğunda olan işverenler çoğu zaman tercihlerini yemek servisi veya catering hizmetinden yana kullanırlar. Diğer yemek fiyatlarına oranla daha az maliyetli olan yemek servisi ile işverenler hem tasarruf ederler hem de çalışanlarının dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmelerine olanak tanırlar. 

Fedbox; oldukça kalabalık olan fabrika ve şantiye çalışanları için her gün farklı şekilde sıcak ev yemeği servisi gerçekleştirmektedir. Böylelikle oldukça kalabalık olan fabrika çalışanlarının düzenli bir şekilde beslenerek, işlerinin de düzenli bir şekilde ilerlemesi sağlanır.

Fabrika ve Şantiyeler için Catering Firmaları

Fabrika ve şantiyelerde öğle yemeğinin servis edilebilmesi adına catering firmaları ile çalışılması oldukça önemlidir. Bunun temel nedeni; hem yemek maliyetlerini aza indirir, hemde iş verimliliğinin artırır. Bu sebepten dolayı doğru catering firmasının seçilmesi gerekir. Catering şirketlerini seçerken mutlaka dağıtım ağının genişliğine, catering şirketinin maliyetine, hijyen standartlarına ve sunmuş olduğu menü çeşitliliğine mutlaka dikkat edilmesi gerekir. Böylece fabrika ve şantiyeler için doğru catering firması seçilebilir.

Şantiyelere ve Fabrikalara Özel Catering Hizmeti 

Şantiyelerde ve fabrikalarda insan gücünün yüksek olması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı da iş gücünün sırrı bol proteinli ve enerji verici öğünlerden geçmektedir. Fabrika ve şantiyelerde insan gücüne bağlı iş gücünün yükselmesi için catering hizmeti doğru bir seçim olacaktır. Catering hizmeti sayesinde birbirinden sağlıklı çeşit çeşit menüler, uzman aşçılar tarafından hazırlanarak, sıcak bir şekilde şirketlere gönderilmektedir. Böylece şantiye ve fabrikadaki çalışanların “her gün ne yiyeceğim?” derdi son bulmuş olur. Fedbox’ın şantiyelere ve fabrikalara özel sunmuş olduğu catering hizmeti ile ekonomik açıdan fayda sağlarken, aynı zamanda kalite ve lezzet açısından da avantaj sağlamış olursunuz. Fedbox’ın sunmuş olduğu bu avantajlı catering hizmeti 2’ye ayrılmaktadır. Bunlardan birincisi taşıma yemek hizmeti, ikincisi ise yerinde üretim yemek servisidir.

Fabrika / Şantiyeler için Taşıma Yemek Servisi

Catering hizmetinden biri olan taşıma yemek servisi yemek alanı bulunmayan fabrika ve şantiyeler için ideal yemek servis hizmetidir. Taşıma öğle yemeği hizmeti tüm fabrika ve şantiye çalışanlarına seçilen zaman diliminde çelik gastronom küvetlerle beraber ulaşır. Kurumda yemek kokusunu önleyen taşıma yemek hizmeti ile ekonomik, sağlıklı ve lezzetli sıcak öğle yemeğiniz kapıya teslim edilir.

Fabrika / Şantiyeler için Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Fabrika ve şantiyeler 200 ve 200 üzerinde çalışana sahiptirler. Catering hizmeti içerisinde yer alan yerinde üretim yemek hizmeti yemek üretim alanı olan fabrikalar için ideal catering hizmetidir. 

Fedbox, 200 üzeri çalışana sahip fabrika ve şantiyeler için yerinde üretim yemek hizmeti vermektedir. Uzman ekibimiz ilk olarak mevcut mutfağı ya da yeni mutfağı kurarak başlar. Kurulacak mutfağı, çalışacak elemanları ve hizmet şeklini fabrikanız ve şantiyeye göre belirler. Menü planlaması, üretim, mutfak ve yemekhane düzeni; hijyen, sağlık kontrolü, personel temini ve yemek servisi süreçlerini yöneterek tüm fabrika ve şantiye çalışanlarının sağlıklı ve düzenli beslenmesine olanak tanır. 

Fabrika / Şantiyeler için Sıcak Öğle Yemeği Servisi

Fabrika / şantiye çalışanları diğer sektöre oranla daha kalabalıklardır. Çok fazla iş yükünün olduğu bu işlerde her gün ne yenmesi gerektiği ya da yemek hazırlamaya vakit bulmak oldukça zordur. İş yükünün fazla olduğu fabrika ve şantiye çalışanları gün içinde alması gereken enerjiyi yemekten sağlarlar. Belirli bir saat diliminde yemeğe çıkan şantiye çalışanları için her gün farklı çeşitlilikte yemek tüketmek önemlidir. 

Fedbox sıcak yemek aboneliği hizmeti ile öğle yemeğiniz sizin seçmiş olduğunuz saatte, servis ekipmanı ile birlikte ulaşır. 5 farklı çeşitten oluşan sağlıklı sıcak öğle yemeğiniz menü planlama ekibi ve profesyonel aşçılarımız tarafından oluşturularak kişi sayısına göre gönderim sağlanır. 

Fabrika/ Şantiyeler için Kurumsal Yemek Aboneliği

Fabrikalar ve şantiyeler insan gücünün yoğun olarak ihtiyaç duyulduğu alanlardır. Buralarda çok fazla iş yükü olduğundan, insanlar çok fazla kol ve kas gücüne gereksinim duyarlar. Bu sebepten dolayı fabrika ve şantiyelerde protein oranı yüksek, enerji verici öğle yemeği besinleri tüketilmelidir. Fakat bazı şantiye veya fabrikalarda, yeterli mutfak çalışanı ve mutfak araçları olmadığından dolayı, çalışanlara yemek verebilecekleri imkanları bulunmamaktadır. İşte tamda bu noktada fabrika ve şantiyelere özel kurumsal yemek aboneliği, güzel bir seçenek olmaktadır. Şantiyelerin ve fabrikaların günlük protein ihtiyacını düzenli bir şekilde karşılayan menüler sunan Fedbox, sunmuş olduğu kurumsal yemek aboneliği çözümleriyle, tüm şantiye ve fabrika çalışanları daha sağlıklı ve protein oranı yüksek besinler tüketmiş olacaklar.

Özel kutularda, yüksek hijyen kurallarına göre yapılan öğle yemeği menüleri ile, çalışanlarınıza ayrıcalıklar sunabilirsiniz. Böylelikle çalışanlarınız iş gücü üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

Yemek Servisinin Fabrika / Şantiyeler için Avantajları

Ekonomik: Fedbox öğle yemeği hizmeti fast food ve benzeri dışarıdan tedarik edilen yiyeceklere göre, daha uygun maliyet ve daha fazla çeşit yemek size ulaşılır.

Düzenli Beslenme: Tam saatinde ulaşan Fedbox öğle yemeği hizmeti ile düzenli beslenme alışkanlığı kazanırsınız.

Lezzeti Bol: Öğle yemeği servisi, doyurucu ve besleyiciliği açısından özel olarak planlanmaktadır. Böylece tüm gün fabrika ya da şantiyede harcadığınız enerjiyi öğle yemeği ile geri kazanabilirsiniz.

Fabrika Şantiyeler için Sıcak Öğle Yemeğinin Fiyatları

Fabrika ve şantiyeler için yemek fiyatları alınan hizmet ve kişi sayısına göre farklılık gösterir. Sıcak öğle yemeği hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerinden paket fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Fabrika ve Şantiye Çalışanları için Fedbox

Fedbox; profesyonel ekibi ve sektör liderliği ile size özel yemek hizmetini en uygun seçeneklerle sunmaktadır. Siz de ihtiyacınız ve talebinize göre yemek servisi hizmeti deneyimlemek istiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır