Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Film / Dizi Setleri için Toplu Yemek Servisi 

Dizi/ film ve reklam setlerine yemek hizmeti çok önemli bir hizmetidir. Özellikle reklam/ dizi veya film setlerinde oyuncular dışında arka planda binlerce kişi çalışmaktadır. Her gün bu binlerce kişinin yemek yeme ihtiyacını karşılamak ise oldukça zordur. Her gün ne yesem diye düşünmek zaman israfı haline gelmektedir. Çekimler arasında kısıtlı olan zamanda ne yazık ki beslenmeye yeterli zaman ayrılamamaktadır. Bu yüzden de setlerde çalışan çoğu kişi tercihini hızlıca tüketilebilecek fast foodlardan yana kullanacaktır. Düzensiz ve oldukça sağlıksız olan bu beslenme biçimi kişinin tüm gün konsantrasyonunu ve iş sürecini daha da önemlisi sağlığını etkileyebilir.  Bu noktada setlere yemek hizmet oldukça iyi bir çözüm olabilmektedir.

Fedbox yoğun ve tempolu bir şekilde çalışan set çalışanları için her gün farklı çeşitlilikte kişiye özel ev yemeği konseptinde set yemeği hizmeti vermektedir. Böylelikle set çalışanları istedikleri zaman dilimini ayarlayarak, ne yiyeceklerini düşünmeden düzenli ve sağlıklı bir şekilde beslenme fırsatını yakalarlar. Yoğun koşuşturmaca da gereken enerjiyi fedbox sıcak set yemeği servisi ile sağlayarak işlerine daha enerjik bir şekilde kaldığı yerden devam edebilirler. 

Reklam / Dizi Setleri İçin Catering Şirketi

Yoğun bir temponun hakim olduğu film ve dizi setlerinde, çoğu zaman öğle yemeği için zaman çok kısıtlıdır. Bu sebepten dolayı set çalışanları sağlıklı bir şekilde beslenemiyorlar. Bu durumda gün içindeki enerjilerini ve verimliliklerini etkilemektedir. Var olan bu durumun iyileştirilmesi için, dizi ve film setlerinin mutlaka profesyonel bir catering şirketiyle çalışması gerekmektedir. Çalışılan bu catering firmaları hem set çalışanlarının işe olan verimliliğini artırırken, aynı zamanda da zaman yönetimi açısından harika bir çözüm sunar. Bu sebeple sizde dizi ve film setlerinde catering şirketleriyle çalışarak verimliliğinizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Dizi / Film Setlerinize Catering Hizmeti

Zamanın çok önemli olduğu dizi ve film setlerinize catering hizmeti zamandan tasarruf edilmesini sağlayan önemli bir etkendir. Setlere özel hazırlanan catering hizmeti ile birbirinden lezzetli çeşit çeşit yemek menüleri, catering hizmeti veren firmalar tarafından hazırlanarak, setlere gönderilmektedir. Dizi / film setlerine yemek hizmeti ile daha enerji veren ve protein bakımından zengin ürünlerle, gün boyunca yüksek tempoya sahip olup aynı zamanda sağlıklı olunabilir. Fedbox hazırlamış olduğu setlere özel bu catering hizmeti, sizlere fiyat bakımından da avantaj sağlamış olur. Fedbox’ın sunmuş olduğu catering hizmeti 3’e ayrılmaktadır. Bunlar, setlere özel hazırlanmış taşıma yemek hizmeti, yerinde üretim yemek servisi ve sıcak öğle yemeği aboneliğidir.

Dizi / Reklam Setlerine Taşıma Yemek Servisi

Çekimler her gün farklı alanlarda gerçekleşebilir. Set çalışan sayıları da farklılık gösterir. Bu sayı bir reklam çekiminde 50 iken bir dizi çekiminde 250 olabilir. Hal böyle olunca bu kadar kişiye yemek servisi sunmak da oldukça zordur. Durum böyleyken dizi, film ve reklam setlerine yemek hizmeti için setler için taşıma yemek servisi idealdir. Taşıma yemek hizmetimizde her gün 5 çeşit set yemeği, donanımlı aşçılarımız tarafından hazırlanır ve çelik gastronom küvetlerle beraber size sunumu gerçekleştirir. Fedbox kişi sınırlaması olmaksızın dizi setlerine yemek konusunda taşıma yemek servisi ile beslenme ihtiyacınızı giderir. Böylelikle oldukça ekonomik, sağlıklı, sıcak ve lezzetli yemeklere kavuşmuş olursunuz. Gününüze daha enerjik bir şekilde, temponuzu asla kaybetmeden devam edebilirsiniz.

Dizi/Film Setleri Yerinde Üretim Yemek Servisi 

Yemek için belirli bir mutfak alanı ve depolama alanı bulunan hastaneler yerinde üretim yemek hizmeti için oldukça uygundur. Yerinde üretim yemek aboneliği, setlerin kendine özel mutfağında, Fedbox’ın deneyimli aşçıları tarafından hazırlanan  film setlerine yemek hizmeti, yemek menülerini içeren bir hizmettir. Bu hizmet sonucunda, oyuncular açısından oldukça iyi bir seçenek olmaktadır. Yerinde üretim yemek aboneliği ile, oyuncular gün içinde ihtiyaçları olan enerjiyi karşılayacakları gibi, aynı zamanda da çekimlerdeki odaklanmayı arttıracaktır. Bu nedenle dizi, film ve reklam setlerine yemek ihtiyaçlarını Fedbox’ın setlere özel olarak hazırlamış olduğu yerinde yemek üretim hizmeti ile karşılayabilirsiniz.

Reklam/Film Setleri İçin Sıcak Öğle Yemeği

Çekimlerde hep bir koşuşturma ve yoğunluk hakimdir. Kişi bu sırada beslenmeye yeteri kadar zaman ayıramamaktadır. Bu noktada set çalışanlarının imdadına yemek servis ve setlere catering hizmeti koşmaktadır. Catering ya da yemek servisi firmaları sayesinde hem zamandan hem de maddi anlamda tasarruf sağlarsınız. Bunların yanında ek olarak daha sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığını kendinize katarak daha zinde bir gün geçirebilirsiniz.

Fedbox, yukarıda sunulan tüm sorunlarınıza bir çözüm olarak zinde bir gün geçirmeniz adına her gün farklı çeşitlilikte sağlıklı, lezzetli ve ekonomik olan 5 çeşitten oluşan setlerinize catering hizmeti kapsamında sıcak öğle yemeği hizmeti sunar. İstediğiniz zaman diliminde size ulaşan sıcak öğle yemeği servisi ile zahmetsiz bir şekilde sağlıklı ve düzenli beslenebilirsiniz.

Film/ Dizi Setlerine Kurumsal Yemek Aboneliği

Dizi ve film setleri oldukça zorlu çalışma şartlarının olduğu bir sektördür. Günlerce aralıksız ve zor şartlar altında süren çekimler, tüm set çalışanların motivasyonunu ve enerjisini etkilemektedir. Bu sebeple sette çalışan teknik ekibin ve oyuncuların set boyunca yüksek enerjiye ihtiyaçları vardır. İşte tam bu noktada enerjilerinin ve verimliliklerinin yüksek olması için, setlerde enerji ve protein değeri yüksek sıcak set yemeği menüleri verilmelidir. Setlere yemek hizmeti içinde deneyimli mutfak çalışanları ve kapsamlı mutfak ekipmanlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenden dolayı set yönteminin catering firmaları ile çalışması mantıklı bir seçim olacaktır. Fedbox’ın dizi ve film setlerine özel hazırlamış olduğu kurumsal yemek aboneliği ile, setteki tüm teknik ekip çalışanları ve oyuncular gün boyu enerjilerini korumuş olacaklardır. 

Özel termal kutularda ve günün belirlenen saatlerinde tarafınıza gönderilen Film/ Dizi setlerine yemek menüleriyle, teknik ekip çalışanları ve oyuncular gün boyu ihtiyaçları olan enerji ve proteini karşılayıp, set saatlerinde daha enerjiye sahip olmuş olurlar. 

Film ve Dizi Setlerine Toplu Yemek Hizmeti

Bilindiği üzere,film ve dizi setlerinde oldukça kalabalık bir ekip çalışmaktadır. Ve bu ekip gün içinde çok fazla efor sarf ettikleri için enerjiye ihtiyaç duymaktadır. İşte bu noktada toplu yemek hizmeti imdadınıza koşmaktadır. Fedbox toplu yemek hizmeti sayesinde 100 kişilik, 300 kişilik veya daha üstü ekiplere toplu yemek hizmeti sunabilirsiniz. Bu sayede uzun set saatlerini lezzetli tatlar ile verimli hale getirebilirsiniz.

Sizde Fedbox’ın sunmuş olduğu toplu yemek hizmeti ile dizi ve film setlerinde günün her saati ve her günü çalışanlarınıza sıcak yemek hizmeti sunabilirsiniz.

Yemek Servisinin Film / Dizi Setlerine Avantajları 

Dizi, Film Ve Reklam Setlerine Yemek Hizmeti set çalışanları ve oyuncular açısından çok verimli bir seçenektir. Bu seçeneğin avantajları genel olarak şunlardır;

Zaman Tasarrufu: Nerede olursanız olun bugün ne yiyeceğim diye düşünmeye vakit harcamadan lezzetli set yemeğine istediğiniz zaman ulaşma imkanı. 

Sağlıklı ve Dengeli Beslenme: Mevsimine uygun besinlerle yapılan setlere yemek hizmeti ile uzman diyetisyen ve aşçılarımızla sağlıklı öğün tüketmenizi sağlıyoruz.

Ekonomik: Her gün farklı çeşitlilikte oluşturulan setlerinize catering hizmeti, sağlıklı yemeklere fast food ürünlerine nazaran daha az maliyet ile ulaşabilirsiniz.

Film / Dizi Setleri için Catering Yemekleri Fiyatları

Film / Dizi yada reklam setleri catering yemek fiyatları alınan hizmet ve kişi sayısına göre farklılık gösterir. Sıcak öğle yemeği hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerinden paket fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Film / Dizi Oyuncu-Çalışanlar için Fedbox

Fedbox; profesyonel ekibi ve sektör liderliği ile size özel yemek hizmetini en uygun seçeneklerle sunmaktadır. Siz de ihtiyacınız ve talebinize göre yemek servisi hizmeti deneyimlemek istiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır