Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Fuarlar İçin Toplu Yemek Servisi 

Kalabalık ve kısa süreli etkinliklerde çalışan çalışanlar, öğle yemeği hem maddi hem de manevi olarak ekstra bir harcama yapabilmektedir. Yoğun tempo içerisinde çoğu zaman kendilerine ve yemek seçimine vakit ayıramayan çalışanlar, enerji olarak düşebilir ve bu durum sağlıksal problemlere yol açabilir. 

Fedbox Sıcak Öğle Yemeği Servisi hizmeti ile kurum ve saha çalışanları, uzmanlar tarafından planlanan menü ile günlük almaları gereken enerji ve miktarına uygun beslenmiş olurlar. Fedbox tarafından sunulan sıcak öğle yemeği paketi, menü planlama ekibi tarafından planlanmakta ve 5 farklı yemek çeşidi içermektedir. Fedbox Öğle yemeği servisi, seçtiğiniz saat aralığında sıcak olarak kurumunuza günlük teslim edilir. 

Fuarlar için Catering Firmaları

Fuarlarda catering şirketiyle çalışmak, her zaman kazanç sağlamaktadır. Çünkü zamandan ve verimlilikten kazanç elde etmenize yardımcı olmaktadır. Sunmuş olduğu leziz tatlarla da çalışanların verimliliğini üst seviyelere çıkaran catering firmaları fuar çalışanları için iyi bir seçenektir. Bu nedenle eğer sizde fuar organizasyonlarında catering firmaları ile çalışmak istiyorsanız, Profesyonel catering firmalarından biri olan Fedbz ile çalışarak, fuar çalışanlarına sağlıklı ve doyurucu menüler sunabilirsiniz. 

Fuarlar için Catering Hizmeti

Fuar organizasyonları için catering hizmeti, oldukça önemli bir hizmettir. Çünkü fuar organizasyonunda çalışanlar ve görevliler çoğu zaman yemeğe vakit bulamamaktadırlar. Bu nedenle de sağlıklı beslenememektedirler. Catering hizmeti ile yemek yemeye vaktiniz olmadığında veya yemek temin edemeyeceğiniz durumlarda catering hizmeti oldukça avantajlı bir seçenek olmaktadr. Muhteşem tatlara sahip olan Fedbox’ın bu gelişmiş catering hizmeti, 2’ye ayrılmaktadır. Birincisi taşıma yemek servisi iken, bir diğer ise yerinde üretim öğle yemeği servisidir.

Fuarlar için Taşıma Yemek Servisi 

Fuar alanlarında genellikle olmayan depolama alanı ve mutfak gibi alanlardan dolayı, fuar yönetimleri taşıma öğle yemeği hizmetini tercih edebilirler. Taşıma öğle yemeği hizmeti ile fuar personeli, seçilen zaman diliminde ulaştırılan yemeğini sıcak olarak, gerekli servis ekipmanları eşliğinde tüketebilir. 

Fedbox özel aşçıları tarafından günlük olarak pişirilen öğle yemekleri ile fuar alanına ulaştırılan sıcak taşıma yemek servisi; yemek için ihtiyaç duyulacak tüm servis ekipmanları ve paslanmaz çelik gastronom küvetler ile sizlere ulaşır. 

Fuarlar için Yerinde Üretim Yemek Servisi

Yemek için gerekli mutfak ve mutfak araç gereçleri olan fuarlar için, yerinde üretim yemek servisi için oldukça iyi bir seçenektir. Yerinde yemek üretim servisi sayesinde, fuar alanlarının kendi mutfağında, Fedbox’ın profesyonel ve deneyimli aşçıları tarafından leziz yemeler hazırlanmaktadır. Sağlık, besleyicilik ve lezzet gözetilerek yapılan yemekler, fuar çalışanlarının enerjilerini yenilerken, fuar sahiplerinin de maliyetten tasarruf etmesini sağlar. Böylelikle hem maliyetten hemde lezzetten kazanç sağlamış olursunuz.

Fuar Organizasyonu için Sıcak Öğle Yemeği

Fuar, organizasyon ve lansmanlarda; çalışanların öğle yemeği için harcadığı vakit, enerjilerini oldukça düşürebilir. Çoğu zaman ayakta ve sürekli iletişim halinde olan fuar çalışanları, enerji toplamaya ve dinlenmeye ayırmaları gereken vakti, yemek seçimi ile harcamak istemezler. 

Fedbox sıcak öğle yemeği hizmeti ile öğle yemeği, fuar çalışanlarını yormadan, sizin seçtiğiniz saatte servis ekipmanı ile birlikte fuar personeline teslim edilir. 5 farklı çeşitten oluşan Fedbox fuar yemeğinin içeriği, uzmanlar tarafından planlanır ve sıcak olarak servis edilir. Bol çeşit ve lezzetli yemeklerden oluşan Fedbox öğle yemeği hizmeti, kişi sayısına ve ihtiyacınız olan ekipmanlara göre sunulur.

Fuarlar için Toplu Yemek Hizmeti

Fuarlar, uzun zaman aralıklarına sahip etkinliklerin başında gelmektedir. Bu etkinliklerde çalışanların enerjisi önemli olduğu için yedikleri yemek menüleri de bir o kadar önemlidir. Kalabalık çalışan gruplarına sahip olan fuarlar da, sağlıklı ve uygun maliyetli menüler sunmak için toplu yemek hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede fuar çalışanlarının verimliliğini artırarak fuarın daha üst düzey olmasını sağlayabilir. Aynı zamanda ağır öğle yemeği maliyetlerinden de kurtulmuş olursunuz.

Sizde Fedbox’ın sunmuş olduğu toplu yemek hizmeti ile fuarlarda, günün her saati ve her günü çalışanlarınıza sıcak yemek hizmeti sunabilirsiniz.

Fuarlar için Kurumsal Yemek Aboneliği

Fuarlar en kalabalık etkinlik alanlarının başında gelmektedir. Fuar alanlarında görevli olanlar için fuar programı çok yoğun ve koşuşturmalı geçebilmektedir. Bu nedenden dolayı da fuar çalışanlarının enerji veren ve protein deposu olan besin ögeleri tüketmeleri gerekmektedir. Ancak bazen fuar alanlarında yeterli mutfak araç gereçleri ve mutfak çalışanları maalesef ki bulunmamaktadır. İşte bu tür durumlarda devreye kurumsal yemek aboneliği girmektedir. Kurumsal yemek aboneliği sayesinde besinler hep sıcak olmakla beraber enerji veren, protein ağırlıklı besin ögelerinden oluşmaktadır. Fedbox’ın sunmuş fuarlar için kurumsal yemek aboneliği ile besin değeri yüksek, protein ağırlıklı enerji veren besinlerle hazırlanmış besinler tüketmiş olacaksınız.

Sizde fuarlar için kurumsal yemek aboneliğini tercih ederek, 5 çeşitten oluşmuş sıcak ev yemeklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Fuar Alanları için Öğle Yemeği Servisi Avantajları

Enerji Tasarrufu: Sürekli ayakta vakit geçiren fuar çalışanları, yemek molası için ayırdıkları vakti yemek seçimi için harcamazlar ve böylece çalışma verimleri artar. 

Ekonomik: Sıcak öğle yemeği hizmeti ile fast food ve benzeri dışarıdan tedarik edilen yiyeceklere göre, daha uygun maliyet ile daha fazla çeşit yemeğe ulaşılır.

Lezzetli ve Besleyici: Sıcak yemek servisi, doyurucu ve besleyiciliği açısından özel olarak planlanmaktadır. Böylece harcanan ve ihtiyaç duyulan enerji, öğle yemeği ile geri kazanılabilir. 

Fuarlar için Sıcak Öğle Yemeği Fiyatları

Fuar ve organizasyonlar için öğle yemeği fiyatları; alınan hizmet türü ve kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fedbox Sıcak öğle yemeği hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerinden paket fiyatlarını inceleyebilirsiniz. 

Fuar Çalışanları için Fedbox

Fedbox; profesyonel ekibi ve sektör liderliği ile sıcak öğle yemeği hizmetini sizlere sunmaktadır. Siz de ihtiyacınız ve talebinize göre yemek servisi hizmeti deneyimlemek istiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır