Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Hastaneler için Toplu Yemek Servisi 

Hastanelerde sıcak yemek, hem refakatçılar ve hastalar hemde doktorlar ve diğer çalışanlar için oldukça önemli bir unsurdur. Hastanenin tempolu ve yorucu akışından dolayı doktorlar ve hastane personelleri enerjiye ihtiyaç duyarken, aynı zamanda hastalar ve hasta yakınları da daha sağlıklı kalabilmek ve enerjili olmak için sıcak yemeklere ihtiyaç duymaktadırlar.

İşte bu noktada Fedbox hastanelere özel hazırladığı Catering yemek servisiyle, sıcak öğle yemeğinden taşıma yemek ve yerinde üretim hizmetine kadar pek çok ihtiyaca yönelik ayrıcalıklı yemek hizmeti sunmaktadır. Fedbox’ın sunmuş olduğu tüm bu hizmetler hastane şartlarına uygun, yüksek vitamin ve proteinler içeren sağlıklı menülerden oluşmuşmaktadır. Tüm bu öğle yemeği menüleri seçtiğiniz saat aralığında sıcak olarak kurumunuza günlük olarak teslim edilir. 

Hastaneler için Catering Firmaları

Hastanelerde iş yoğunluğu gün içinde hat safhalarda olabiliyor. Bu durum hastane personelinin öğle yemeğini yiyememesine, vaktinin kısıtlanmasına veya sağlıksız besinler tüketmesine neden olmaktadır. Fakat catering şirketleri ile çalışıldığında bu nedenler ortadan kalkmış olur. Böylelikle hastane personelleri öğle yemeklerinde sıcak ve sağlıklı besinler tüketerek, daha verimli bir şekilde çalışabilirler. Sizde hastane personeline özel menüler sunan catering firmalarından olan Fedbox ile çalışarak çalışanların verimliliğini üst noktalara taşıyabilirsiniz.

Hastanelere Catering Hizmeti Servisi

Hastanelere catering hizmeti servisi çok önemli bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde birbirinden sağlıklı çeşit çeşit yemek menüleri, catering hizmeti veren firmalar tarafından oluşturularak, hastanelere gönderilmektedir. Hastaneler İçin Toplu Yemek Şirketlerinin sunmuş olduğu catering hizmeti ile, daha sağlıklı ve proteinli ürünlerle gün boyunca daha enerjili olup, aynı zamanda daha sağlıklı kalabilirsiniz. Fedbox hastanelere özel hazırlamış olduğu catering hizmetiyle hem daha sağlıklı beslenmiş hemde ekonomik açıdan avantajlı konumda olmuş olursunuz. Fedbox’ın sunmuş olduğu catering hizmeti 3’e ayrılmaktadır. Bunlar, hastanelere özel hazırlanmış taşıma yemek hizmeti ve yerinde üretim yemek servisi ve sıcak öğle yemeği hizmetidir.

Hastaneler için Taşıma Yemek Servisi

Hastanelerde yemek yapımı için alanı, depolamaya uygun bir yeri veya yeterli sayıda çalışanı olmayan hastaneler için uygun olan taşıma yemek servisi hizmeti sayesinde belirlenen zaman diliminde hastanelere yemek hizmeti sıcak bir şekilde teslim edilmektedir. Böylelikle hastanede çalışan, refakatçı olarak kalan veya hastalar sıcak yemekleri afiyetle tüketebilirler. 

Fedbox’ta bulunan özel aşçılar tarafından günlük olarak hazırlanan ve hastanenize ulaştırılan sıcak taşıma yemek servisi ile; yemeğin sunumunda gereken servis ekipmanları dahil olmak üzere, öğle yemeği ihtiyaçlarının tamamını düşünülür ve karşılanır. Yemekler belirttiğiniz saat aralığında, sizin de belirtmeniz üzerine gerekli servis unsurları ile birlikte, paslanmaz çelik gastronom küvetlerle sizlere ulaşır. 

Hastanelerde Yerinde Üretim Yemek Servisi 

Yemek için belirli bir mutfak alanı ve depolama alanı bulunan hastaneler yerinde üretim yemek hizmeti için oldukça uygundur. Yerinde üretim yemek aboneliği, hastanenin kendine ait mutfağında, Fedbox’ın uzmanları tarafından hazırlanan yemek menülerini içeren bir hizmettir. Bu hizmet neticesinde hastanedeki hasta ve hasta yakınları açısından oldukça verimli bir olanaktır. Yerinde üretim yemek aboneliği ile, hasta yakınları sıcak ve sağlıklı besinlerle ihtiyaçları olan enerjiyi karşılayacakları gibi, aynı zamanda da hastaların hızlı bir şekilde iyileşmelerine yardımcı olacak tüm protein, mineral ve vitaminleri almış olacaklardır. Bu nedenle hem hastalar ve yakınlarının hemde hastane personellerinin sıcak yemek ihtiyaçlarını karşılayan, Hastaneler İçin Toplu Yemek Şirketlerinden biri olan Fedbox, hastaneler için özel olarak hazırlamış olduğu yerinde yemek üretim hizmeti ile karşılayabilirsiniz.

Hastanelere Sıcak Öğle Yemeği Hizmeti

Hastaneler diğer kurumlara göre, gün içinde koşuşturmanın en üst düzeyde olduğu yerlerdir. Bu nedenden dolayı, gün için de hastane personelinin yemeğe ayıracağı zaman oldukça minimum seviyededir. Böyle olunca yemekler hızlı bir şekilde hazırlanıp, hastane çalışanlarına sunulması gerekmektedir. Bu nokta da İstanbul’da catering hizmeti alan hastaneler bu süreci avantajlı ve en iyi şekilde sürdürebilir. Çok yoğun tempodan dolayı enerjiye ihtiyacı olan hastane personelinin, işlerini daha iyi bir şekilde yürütülebilmesi için yüksek enerjiye ihtiyaçları vardır. Bu noktada, besin değeri ve doyuruculuğu Fedbox’ın uzmanları tarafından özel olarak hesaplanan ve planlanan yemekleri, hastane personeli için oldukça iyi bir tercih olacaktır. Sizde Fedbox’ın Hastanelere Sıcak Öğle Yemeği Hizmeti ile doyurucu ve sağlıklı menüler deneyimleyebilirsiniz.

Hastaneler için Kurumsal Yemek Aboneliği

Hastaneler diğer sektörlere göre beslenmenin daha önemli olduğu yerlerdir. Bunun temel sebebi hastanede gün içinde koşuşturmanın daha fazla olması olarak gösterilebilir. Bu nedenle hem hastane çalışanları ve doktorlara hemde hasta ve refakatçılarına bol proteinli ve zengin içeriğe sahip menüler sunulmalıdır. Bu noktada birbirinden zengin ve sağlıklı menülerin hazırlanabilmesi için, kapsamlı bir mutfak düzenine ve bilgili mutfak çalışanlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple en iyi çözüm hastane yönetiminin bir catering firması ile anlaşması olacaktır. Fedbox’ın sunmuş olduğu hastaneler için kurumsal yemek aboneliği hizmeti sayesinde tüm refakatçılar, hastane çalışanları, hastalar ve doktorlar doyurucu, kaliteli ve enerji verici besinler tüketmiş olacaktırlar.

Özel termal kutularda belirlenen saat aralığında getirilen Hastanelere Yemek Hizmeti ile, doktorlar, hastane çalışanları, hastalar ve refakatçiler hem sağlıklı besinlerle gün içinde alınması gereken besin değerlerini elde edip, aynı zamanda 5 çeşit sıcak ev yemeğinin doyuruculuğunu deneyimlemiş olacaklar.

Hastaneler İçin Toplu Yemek Hizmeti

Toplu yemek hizmetine en çok ihtiyaç duyan yerlerin başında gelen hastaneler, oldukça fazla çalışanı olan yerlerden birisidir. Bu nedenden dolayı hastane personelinin yemek maliyetleri oldukça fazla olabiliyor. İşte bu noktada toplu yemek hizmeti iyi bir seçenek olmaktadır. Toplu yemek hizmeti sayesinde hastane personeline sağlıklı besinler sunarak, çalışma verimliliğini artırabilirsiniz. Özellikle akşam nöbetlerine sağlık personellerinin daha dinç ve verimli olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Sizde Fedbox’ın sunmuş olduğu toplu yemek hizmeti ile hastanelerde, günün her saati ve her günü çalışanlarınıza sıcak yemek hizmeti sunabilirsiniz.

Yemek Aboneliğinin Hastaneler İçin Avantajları

Hastanelere Catering Hizmeti, hastaneler açısından oldukça avantajlı bir seçenektir. Hem maliyet hemde zaman yönetimi açısından kolaylık sağlayan toplu catering hizmetleri, Hastaneler İçin Toplu Yemek Şirketleri tarafından gerçekleştirildiği takdirde olumlu sonuçlar vermektedir. Bahsi geçen Hastanelere Yemek Hizmeti servisinin avantajları şu şekildedir;

Vakit Tasarrufu: Hastanelere Catering Hizmeti ile hastanedeki tüm personelin ve hasta yakınlarının yemek arayışı içinde vaktini ve enerjisini harcamadan, ihtiyaç duyduğu besin değerlerine ulaşmasını sağlar. 

Ekonomik: Hastanelere toplu Sıcak Öğle yemeği servisleri; fast food ve benzeri dışarıdan tedarik edilen yiyeceklere oranla, daha uygun fiyata daha fazla çeşit sunar. 

Lezzetli ve Besleyici: Sıcak yemek servisi, doyurucu ve besleyiciliği açısından özel olarak Hastaneler İçin Toplu Yemek Şirketleri tarafından planlanmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Hastanelerde Catering Yemek Aboneliği Fiyatları

Hastaneler için sıcak öğle yemeği fiyatları; alınan hizmet türü ve kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Sıcak öğle yemeğ hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerinden paket fiyatlarını inceleyebilirsiniz. 

Hasta ve Hasta Yakınlarına, Fedbox Sıcak Catering Yemek Hizmeti

Hastaneler İçin Toplu Yemek Şirketlerinden olan Fedbox; profesyonel ekibi ve sektör liderliği ile sıcak öğle yemeği hizmetini sizlere sunmaktadır. Siz de ihtiyacınız ve talebinize göre sıcak yemek servisi hizmeti deneyimlemek istiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır