Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Hedeflediğim Kiloyu Ne Kadar Zamanda Verebilirim?


Stresli ve yoğun iş hayatından dolayı pek çoğumuz sağlıklı bir yaşam sürememekteyız. Bu durum belli bir süre sonra beraberinde sağlıksız beslenme ve hareketsiz bir yaşamı getirmektedir. Bu yüzden dolayı da birçoğumuz kontrolsüz kilo alıp, sağlıksız bir yaşam sürmek durumunda kalıyoruz. İşte bu noktada hepimiz zayıflamak için farklı farklı yollar deniyoruz.

Ama bazen bu yollar sağlık açısından zararlı olabiliyor. Özellikle sağlık açısından uygun olmayan zayıflama rutinleri, bizlerin sağlığında büyük sorunlara yol açabilir. Bu nedenle sağlıklı zayıflama yöntemlerini deneyimlemek gerekmektedir. Bu içeriğimizde ise sizlere hedeflediğiniz kiloya sağlıklı bir şekilde nasıl ulaşacağınızn püf noktalarınıı anlatıyor olacağız. Hepinize keyifli okumalar dileriz.

 
 

Ne Kadar Sürede 5 Kilo Verebilirim?

En çok merak edilen soruların başında gelen “Ne kadar sürede 5 kilo verebilirim?” sorusu değişkenlik gösterebilen bir durumdur. Çünkü bu durum sizin vücut kitle indeksinize göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle bu soruya cevap verirken vücut kitle indeksinizi bilmeniz çok önemlidir. Eğer vücut kitle indeksiniz fazlaysa, 5 kilo vermek daha hızlı olacaktır. Çünkü vücut kitle indeksiniz ne kadar fazlaysa, küçük bir kalori kısıtlamasında o kadar hızlı kilo verirsiniz. Veya tam tersi durumlarda biraz daha uzun sürede kilo kaybı yaşayabilirsiniz. Ortalama olarak 1 ayda sağlıklı bir şekilde 5 kilo rahatlıkla verilebilir.

 
 

Sağlıklı 10 Kilo Ne kadar Sürede Verilir?

 

Sağlıklı bir şekilde 10 kilo vermek istiyorsanız, süreç belki biraz daha uzun olabilir. Burada dikkat etmeniz gereken nokta planlı bir şekilde pes etmeden sağlıklı bir şekilde kilo vermenizdir. Aksi halde pes edip bıraktığınızda tekrardan başa sarmış olacaksınız. Bu nedenden dolayı da pes etmemiz önemli bir noktadır. Aynı zamanda da sağlıklı bir şekilde 10 kilo vermeye özen göstermeniz gerekir. Çünkü 1 haftada 10 kilo verdiren diyetler genel olarak sağlıksız olmakla beraber aynı zamanda aldığınız kiloları da geri verdirmektedir. Bu nedenle eğer 10 kiloyu sağlıklı bir şekilde vermek istiyorsanız, ortalama olarak en az 3 aya yaymanız gerekir. Böylelikle hem sağlıklı kilo verir, hem de verdiğiniz kiloları geri vermemiş olursunuz.

 
 

15 kilo Ne Kadar Sürede Verilir?

15 kilo vermek bir çoğumuzun gözüne korkutucu gelse de 15 kilo vermek sanılanın aksine oldukça kolaydır. Yapılması gereken tek şey motivasyonu kaybetmek ve istikrarı sürdürüyor olmaktır. Bu düzen size beraberinde 15 kilo vermeyi garantiler. 15 kilo vermeyi bir sürece yaymanız daha doğru olacaktır. Bu sebeple birden 15 kilo vermek sağlığınızı sarsabilir ve verdiğiniz kilolardan daha fazlasını alabilirsiniz. Bu nedenle 1 ayda 15 kilo verilmesi gibi sağlıksız yollara başvurulmamalıdır. Bu noktada kesinlikle kilo verimini aylara bölmelisiniz. Bu hedeflediğiniz 15 kiloyu vermenizi daha kolaylaştırır. Sağlıklı ve düzenli bir şekilde kilo vermeyi hedefliyorsanız, 15 kiloyu vücut kitle indeksinin yanı sıra, ortalama olarak 4-5 ay arasında verebilirsiniz. Belirtilen bu süre 15 kiloluk hedefiniz için oldukça idealdir.

 
 

20 Kilo Ne Kadar Sürede Verilir?

Bir çoğumuza göre 20 kilo vermek oldukça zorlu ve uzun süren bir süreçtir. Ancak düzenli ve programlı bir beslenme rutini ile endişelenmenize gerek kalmayacaktır. 20 kiloyu kısa sürede vermek yerine daha dengeli bir sürece yayarak, kilo vermeniz daha sağlıklı olacaktır. Bunun için vücut kitle indeksinizi iyi belirleyip, bu doğrultuda hedeflerinizi gerçekleştirmelisiniz. Kilo sorunu yaşayan bir bireyin vücut kitle indeksine göre kilo vermesi oldukça önemlidir. Fakat 20 kilo vermeyi hedefliyorsanız, bunun için aylara bölerek yapmanız daha sağlıklı olacaktır. 1 ayda 20 kilo verme gibi sağlıklı olmayan hedefler koymak yerine, ay ay düzenli kilolar vermek sağlığınız açısından daha olumlu olacağı gibi, aynı zamanda da daha fit, formda ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olur. 20 kilo vermek istiyorsanız bunun için 6 aylık bir süreç gerekir. 20 kiloyu 6 aylık periyotlara yayarak sağlıklı ve fit görünüme kavuşabilirsiniz.

 
 

25 Kilo Kaç Ayda Verilir?

 

Oldukça fazla olarak gördüğümüz 25 kilo, aslına bakılırsa o kadar da korkunç bir kilo hedefi değildir. Büyük kilo sorunları yaşayanlar için 25 kilo doğru ve gerçekçi bir hedef olmasının yanı sıra, daha az kilo sorun yaşayanlar için doğru bir kilo hedefi değildir. Çünkü vücut indeksi açısından daha az kilo sorunu yaşayanlar 25 kilo birden verdiğinde, vücudun dengesi bozulur ve ciddi sağlık sorunları yaşanmasına neden olur. Bu sebeple vücut kitle indeksiniz yüksekse, 25 kiloyu sağlıklı bir şekilde verebilirsiniz. Bunun için kendinize bilinçli bir rutin oluşturup, aylara yaymanız gerekmektedir. Çünkü hızlı bir şekilde verilen 25 kilo vücutta düzensizliklere ve hastalıklara neden olabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey, ortalama olarak 25 kiloyu 8 ay ile 12 ay içerisinde vermenizdir. Bu süreç ortalama bir değer olmakla beraber, diyetisyenlerin önerdiği bir zaman dilimidir.. 8-12 aylık zaman dilimi her ne kadar uzun bir süreç olarak görünsede, 25 kilo verme hedefi için gerçekçi ve sağlıklı bir hedeftir.Bu nedenle 25 kiloyu sağlıklı bir şekilde 8-12 ay içinde verebilirsiniz.

 
 

30 Kilo Sağlıklı Bir Şekilde Kaç Ayda Verilir?

Büyük kilo sorunu yaşıyorsanız şayet 30 kilo vermek, oldukça idealdir. Çok fazla vücut kitle indeksine sahipseniz 30 kilo vermek, sağlığınız açısından iyi olacağı gibi vücut postürünüz açısından da iyi olacaktır. Kısa sürede 30 kilo vermek çok sağlıksız olmasının yanı sıra birçok hastalığa da davetiye çıkarmaktadır. Kontrollü bir şekilde 30 kilo vermek sağlık açısından her zaman faydalı olacağından dolayı, bir uzman gözetiminde yaptırmalısınız. Bu sebepten dolayı 30 kilo verme hedefiniz varsa bunu aylara bölerek yapmalısınız. Bunun içinde 30 kilo vermek için kendinize hedeflemeniz gereken süre, ortalama olarak 9-14 aylık süreçten meydana gelen bir zaman dilimidir. süre zarfıdır. Belirtilen bu süre uzmanlar tarafından da önerilmektedir.

 
 

En Hızlı Şekilde 5 Kiloyu Nasıl Verebilirim?

En hızlı şekilde ortalama olarak 1 ayda 5 kilo vermek için sağlıklı bir beslenme düzeni önemlidir. Sağlıklı bir beslenme düzeni kilo verimini desteklediği gibi, olası kilo alımının da önüne geçer. Bu sebeple vücut kitle indeksinize en uygun beslenme rutini belirlenmelidir. Bunun içinde ortalama olarak günlük 500-600 kalorilik bir yağ yakımınız olması gerekir. Her gün düzenli bir şekilde 500-600 kalori yakımı yapıldığında, 1 ay sonunda ortalama olarak 15000 ile 18000 arasında bir kalori yakımı elde edilmiş olur. Bunun içinde yapmanız gereken tek şey düzenli bir beslenme rutini hazırlamaktadır. 

 
 

1 Ayda 5 Kilo Vermek İçin Ne Yenir?

1 ayda 5 kilo verdiren kalorilik diyet listesinde genel olarak protein bazlı beslenmek daha doğru olacaktır. Böylelikle vücudunuz gün içinde daha zinde olacaktır. Böylece gün içinde enerjiniz de azalmamış olacaktır. Bu konuda için size örnek bir beslenme planı önerebiliriz. Bu örnek doğrultusunda diyetisyeniniz ile beraber bir beslenme rutini oluşturabilirsiniz.

Yenilmesi Gereken Besin (Kahvaltı)

Besin Miktarı

Küçük bir muz veya az yağlı süzme peynir

½ bardak

Tam buğday ekmeği ve haşlanmış yumurta

1 adet

Şekersiz çay 

1 bardak

Yenilmesi Gereken Besin(öğlen)

Besin Miktarı

Izgara tavuk/balık ve karışık yeşillik

85  gr

Lahana, brokoli, ıspanak veya diğer yapraklı sebzelerle yapılan sebze çorbaları

1 kase

Tam Buğday ekmeği

1  adet

Yenilmesi Gereken Besin (Akşam)

Besin Miktarı

Sebze Salatası

1 Kase

Balık

1 adet balık

havuç, fasulye, kereviz  gibi haşlanmış sebzeler

1 kase

Tam Buğday ekmeği

Yarım

 
 

Sağlıklı Bir Şekilde 10 Kiloyu Nasıl Verebilirim?

Sağlıklı bir şekilde 10 kilo vermek hepimizin istediği fakat, gözümüzde büyüyen bir durumdur. Sanılanın aksine oldukça kolay olan sağlıklı bir şekilde 10 kilo vermek, hem sağlık açısından hem de fiziksel açıdan sizi daha iyi hissettirecektir. Yaptırmış olduğunuz vücut kitle indeksi sonrasında uzman diyetisyenle belirlenen sağlıklı beslenme rutini sızın hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlayıp, aynı zamanda ruhsal anlamda da kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Bunun için yapmanız gereken en önemli şey beslenme rutinlerinize düzenli bir şekilde uymak ve evde küçük egzersizler yapmanızdır. Yapmış olduğunuz bu ufak egzersizler hem kilo yakımınıza destek olup, aynı zamanda da olası kilo alımını da engellemiş olacaktır. Sağlıklı bir şekilde 10 kilo vermek için yapmanız gereken şey, 3 aylık periyoda bölmeniz ve bölmüş olduğunuz bu periyotta ortalama olarak; 1. ay 4 kg, 2. ay 3.5 kg, 3. ayda ise toplamda 2.5 kg vermeniz gerekmektedir. Böylece toplamda 10 kg kaybederek, 1000 kalori de kaybetmiş olursunuz. Artı olarak kilo yakımını desteklemek için evde kardio ve şınav hareketleri yaparakta, olası sarkmaların önüne geçerek daha sıkı bir vücut görünümü de elde edebilirsiniz. Sizin için önereceğimiz örnek beslenme rutini şu şekilde olabilir.

 
 

3 Ayda 10 Kilo Vermek İçin Ne Yiyebilirim?

3 ayda 10 kilo verdiren diyet planında sağlıklı ve düzenli beslenmek protein ve meyve ağırlıklı beslenmek oldukça önemlidir. Bu sebeple protein ve meyve sebze ağırlıklı beslenmeye özen göstermelisiniz. Bunun için uzman diyetisyenlerden yardım almanızı öneririz. Sizin için hazırladığımız örnek besin rutinini inceleyebilirsiniz.

Yenilmesi Gereken Besin (Kahvaltı) Besin Miktarı
Diyet Ekmek 2 Dilim
Çiğ Sebze Kişiyi Doyuracak kadar
Kahvaltı Sonrası elma( Meyve seçimi tercihe bağlıdır) 1 Adet
Yenilmesi Gereken Besinler (Öğlen) Besin Miktarı
Kremasız Çorba 1 Kase
Kırmızı et Tavuk eti veya Limonlu ve sirkeli balık salatası 100 gr 120 gr 150 gr
Diyet Ekmeği 1 Dilim
Öğle yemeği sonrası elma, kuruyemiş (Meyve seçimi tercihe bağlıdır) 1 Adet Elma, Yarım Avuç Kuruyemiş
Yenilmesi Gereken Besinler (Akşam Yemeği) Besin Miktarı
Haşlanmış Sebze Yemeği 1 Porsiyon
Elma Sirkeli ve limonlu Salata Doyacağınız Kadar
Akşam Yemeği sonrası Elma ( Meyve seçimi tercihe bağlıdır) 1 Dilim
 
 

Sağlıklı Şekilde 15 Kiloyu Nasıl Verebilirim?

Sağlıklı bir şekilde kilo verip aynı zamanda sağlıklı bir yaşam sürmeyi hepimiz çok isteriz. Bunun için türlü türlü diyet rutinleri deneriz. Bazıları doğru sonuçlar verse de, çoğu diyet rutininden istediğimiz verimi elde edemeyebiliriz. Çünkü çoğu diyet rutini kişiyi aç bırakmaya yönelik olduğundan, bireyin daha çok fazla acıkmasına ve sonrasında ise daha çok yemek yemesine neden olmaktadır. 4-5 ayda sağlıklı bir kilo verimi, sizi hem dinç tutacak hem de diledğiniz görünüme kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Bunun için yapmanız gereken vücut kitle indeksinize göre bir kilo yakımıdır. Çünkü herkesin yakması gereken kalori miktarı farklıdır.. Yani 5 ayda 15 kilo kilo vermek istiyorsanız, her ay ortalama 3 kilo vermeniz gerekebilir. Bunun için sağlıklı beslenmenin yanı sıra evde mekik hareketlerine, squad hareketlerine ve yürüyüş gibi rutinleri yapmanız gerekmektedir. Böylelikle vücdunuz daha dinç ve sıkı bir görünüme sahip olur. Bu noktada size önerebileceğimiz günlük beslenme rutini şu şekilde olabilir. 

 
 

5 Ayda 15 Kilo Vermek İçin Ne Yiyebilirim?

5 ayda 15 kilo vermek için toplamda 17000 kalori yakın beslenmeniz gerekir. Fakat bu ortalama kalorilerden. Daha net bilgi için diyetisyenlerin vücut kite indeksinizi bilmesi gerekir. Bu diyet rutinini uygularken olabildiğince yağlı besinlerden kaçınarak, abur cubur ürünlerine kısıtlama getirmeniz gerekir. Bu noktada size fikir olması açısından oluşturduğumuz diyet rutinini inceleyerek, diyetisyeninizle beraber size en uygun beslenme rutinini oluşturabilirsiniz.

Yenilmesi Gereken Besinler (Kahvaltı)

Besin Miktarı

Haşlanmış Yumurta

1 Adet

Az Yağlı Peynir

1 Dilim

Domates Salatalık

-

Zeytin

3-4 Adet

Yenilmesi Gereken Besinler (Öğlen)

Besin Miktarı

Yoğurt

1 Kase

Köfte

4 Adet

Yağsız Salata

 

Bulgur Pilavı Yağsız

4 kaşık

Yenilmesi Gereken Besinler (Akşam Yemeği)

Besin Miktarı

Zeytinyağlı Karnabahar

1 Porsiyon

Yoğurt

1 Kase

Tam Tahıllı Ekmek

1 Adet

 
 

Hızlı Şekilde 20 Kiloyu Nasıl Veririm?

Hızlı bir şekilde formda kalmak ve sağlıklı bir şekilde 20 kilo vermek çoğumuzun istediği şeylerin başında gelmektedir. 6 ayda 20 kilo vermek çok uzun bir süre gözükse de, uzun vadede çok sağlıklı olduğunu göreceksiniz. Çünkü hızlı verilen kilolar, yine aynı hızda alınmaktadır. Bu nedenle doğru bir şekilde yapılan vücut kitle indeksleri, sizin sağlıklı kilo veriminizi desteklemektedir. 6 aylık süreçte hızlı bir kilo verimi hedefliyorsanız öncelikli olarak düzenli ve dengeli bir beslenme rutinine sahip olmak. Bunun yanı sıra da düzenli bir spor rutininizin oluşmasıdır. Çünkü meydana gelen düzenli spor rutinleri kilo verimi sırasında oluşan sarkmaların önüne geçer. Bunun için mutlaka düzenli aralıklarda koşu yapmak, profesyonel bir eğitmen eşliğinde spor yapmak ve şınav, mekik hareketlerine ağırlık vermeniz gerekmektedir. Böyle yaparak 6 ay sonunda (180 gün) hedeflediğiniz kiloya varabilirsiniz.
 
 

6 ayda 20 Kilo Vermek İçin Nasıl Beslenmeliyim?

6 ayda 20 kilo vermek için ortalama olarak 2200 kaloriye yakın beslenmeniz gerekebilir. Fakat bu kalori miktarı kişiden kişiye değişebilir. Bunun için profesyonel bir analiz yapılması gerekir. Yapılan bu analizler sonucunda almanız gereken kalori miktarı belirlenir. Ancak fikir oluşması adına hazırlamış olduğumuz beslenme rutinini inceleyip, kendinize uygun diyet rutinini oluşturabilirsiniz.

Yenilmesi Gereken Besinler (Kahvaltı)

Besin Miktarı

Beyaz peynir

40 gr

Yumurta

1 Adet

Fıstık Ezmezi

Yarım Çay Kaşığı

Tam Buğday Ekmek

1 Adet

Yenilmesi Gereken Besinler (Öğlen)

Besin Miktarı

Kremasız çorba

1 Kase

Sebze yemeği

5-6 Kaşık

Zerdeçallı Yoğurt

200 gr

Yenilmesi Gereken Besinler (Akşam Yemeği)

Besin Miktarı

Sarı Kanat

150 gr

Roka Salatası

Doyuracak kadar

Fırında Biberiyeli Sarımsaklı Patates

150 gr

 

25 Kiloyu En Etkili Şekilde Nasıl Verebilirim?

Etkili bir şekilde kilo vermek beraberinde sağlıklı bir kilo verimini de getirir. Bu nedenle kilo veriminde dikkat edilmesi gereken şey istikrarlı ve etkili diyet rutinleridir. Bu noktada etkili bir şekilde 25 kilo vermek oldukça kolaydır. Bunun için 8-12 aylık bir süreç oldukça iyi bir zamandır. Bu süre etkili ve düzenli bir kilo verimini sağladığı gibi, aynı zamanda da formdan düşmenizi ve enerjinin azalmasına da engel olmuş olur. Bu yüzden etkili bir şekilde 25 kilo vermek istiyorsanız, düzenli bir beslenme ve spor rutininizin oluşması gererekir. Hatta bu noktada profesyonel spor salonlardan destek almanız, sizin için daha faydalı olacaktır. 8-12 aylık süreçte 25 kilo vermeyi hedefliyorsanız, mutlaka küçük kaçamakları ortadan kaldırmanız gerekir. Bunun yerine sağlıklı atıştırmalar ve tatlılar tercih etmenizi öneririz. Bunun yanı sıra kızartma vb. yağlı besinlerden de uzak durmanız gerekir. Sıralamış olduğumuz bu önerileri dikkate alarak, sizlere hazırlamış olduğumuz diyet rutini incleyerek, kendi vücut kitle indeksinize en uygun diyet rutinini oluşturabilirsiniz.

 
 

8 Ayda 25 Kilo Verirken Ne Yemeliyim?

8 ayda 25 kilo yakmak için ortalama 2000 kalori almanız gerekebilir. Alacağınız kalori miktarında vücut ağırlığınızın ve boyunuzun önemi oldukça fazladır. Bu sebeple bir vücut kitle analizi yaptırmanız gerekmektedir. Fakat bir fikir oluşturması açısından size örnek bir diyet rutini hazırladık. Diyet rutininizi oluştururken bu rutinden örnek alabilirsiniz.

 

Yenilmesi Gereken Besinler (Kahvaltı)

Besin Miktarı

Peynir

1 Adet

Bolca Maydanoz, Dereotu, Roka

Yiyebildiğiniz kadar

Yağsız Zeytin

6 Adet

Bitki çayı

1 Fincan

Yenilmesi Gereken Besinler (Öğlen)

Besin Miktarı

Izgara et

1 Porsiyon

Tam Tahıllı Ekmek

Yarım dilim

Tuzsuz Ayran

1 Bardak

Yenilmesi Gereken Besinler (Akşam Yemeği)

Besin Miktarı

Kremasız Çorba

1 Kase

Zeytinyağlı Yemek

5 Kaşık

Yoğurt

1 Kase

 
 

30 Kiloyu En Sağlıklı Şekilde Nasıl Verebilirim?

İlk başta sağlıklı bir şekilde 30 kilo vermek imkansız gözükse de, 9-14 aylık bir sürede sağlıklı ve düzenli bir şekilde kilo vermek mümkündür. Her ne kadar uzun bir süreymiş gibi gözükse de sağlıklı bir süre olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede hızlı kilo verip, hızlı bir şekilde kilo vermemişte olursunuz. Bahsi geçen bu süre zarfından 30 kilo vermeyi hedefliyorsanız mutlaka zararlı alışkanlıklarınızdan kaçının. Bunun yanı sıra gece yemek yeme rutininden ve abur cubur atıştırma alışkanlığınızdan da vazgeçmeniz gerekir çünkü bu alışkanlıklar sizin daha çok kalori almanıza ve sonucunda da daha çok vücudunuzda yağ depolanmasına neden olur. Bu nokada biraz daha aletli sporlara yönelmenizde fayda var örneğin, bisiklete binmek aletli kardiyo gibi rutinler sizi daha çok destekleyecektir. Ayrıca sizin için hazırladığımız beslenme rutinine benzer, kendi vücut kitle indeksinize uygun bir beslenme rutini de kazanmanız gerekmektedir. İşte sizin için hazırladığımız beslenme rutini
 
 

9 Ayda 30 Kilo Vermek İçin Nasıl Beslenmeliyim?

9 ayda 30 kilo vermek için ortalama olarak 1800 kilo almanız gerekmektedir. Bunun için yapmanız gereken şeyler genellikle protein ve sebze ağırlıklı beslenip, işlenmiş hazır gıdalardan kaçınmaktır. Bunun yanında tatlandırıcı ürünler yerine de meyve veya meyvelerle yapılmış tatlıları tercih etmelisiniz.

Yenilmesi Gereken Besinler (Kahvaltı)

Besin Miktarı

Kızarmış ekmek

1 Adet

Beyaz Peynir

2 Dilim

Domates

1 Adet

Haşlanmış Yumurta

1 Adet

Yenilmesi Gereken Besinler (Öğlen)

Besin Miktarı

Kremasız Sebze Çorbası

1 Kase

Köfte

4 adet

Tam Tahıllı Ekmek

Yarım 

Yenilmesi Gereken Besinler (Akşam Yemeği)

Besin Miktarı

Izgara Balık

1 Adet

Zeytinyağlı Fasulye

1 Porsiyon

Söğüs Salata

1 Kase

 
 

Hedeflediğin Kiloya Sağlıklı ve Hızlı Bir Şekilde Ulaşmak İstiyorsan,Fedbox Yanında

Sizde sağlıklı, hızlı ve etkili bir şekilde kilo vermek istiyor ama bir türlü başaramıyorsanız, Fedbox’ın diyet paketleri tam size göre!

İçeriğindeki sağlıklı ve kaliteli besinlerden üretilmiş diyet paketleri ile sağlıklı bir şekilde kilo verirken aynı zamanda kilonuzu da koruyabilirsiniz. Fedbox’ın bünyesinde bulunan uzman diyetisyenler ve profesyonel aşçılar tarafından hazırlanan bu diyet menüleri, vücut kitle indeksinize göre hesaplanarak, gün içinde almanız gereken kalori miktarı baz alınarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle sağlıklı ve düzenli vererkei hedeflediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Sizde Fedbox’ın fit diyet paketi ile arzuladığınız kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır