Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

İş Toplantıları için Toplu Yemek ServisiKurumsal şirketler ve holdingler belli dönemlerde, gerçekleştirdiği veya gerçekleştirmeyi planladıkları stratejik hedefledikleri belirlemek için iş toplantıları gerçekleştirirler. Gerçekleştirdikleri bu toplantılarda hem misafirlerine, hem de kendi çalışanlarına özenli görünmek adına hazırlıklar yapmaktadırlar Yapılanbu hazırlıkların başında da ikramlıklar gelmektedir. Uzun süren toplantılarda çalışanların ve toplantıdaki misafirlerin olası açlık sorunlarının önüne geçerek, tekrar enerjilerini kazanmasını sağlayan ikramlıklar, iş toplantıları için önemli bir etkendir.

Fedbox, sıkıcı iş toplantılarını eğlenceli hale getirecek aynı zamanda da açlık sorununu en minimal düzeye indirecek lezzetli atıştırmalıklar ile, çalışanların ve toplantıdaki misafirlerin zinde olmasını sağlamaktadır. Fedbox’ın profesyonel catering ekibi tarafından hazırlanmış ve yüksek çeşitliliğe sahip ikramlık menüleri, dilediğiniz gün ve saatte özel korunaklı kutularda teslim edilmektedir. 

İş Toplantıları İçin Catering Firmaları

Şirketler ve kurumsal holdingler için iş toplantıları büyük önem taşımaktadır. Bu oldukça önemli olan kurumsal organizasyonlarda verilen ikramlıklarda, titizlikle hazırlanmalıdır. Fakat bazı iş toplantılarında verilen ikramlıklar, oldukça sağlıksız ve doyurucu olamayabiliyor. Böylelikle çalışanlar ve toplantıdaki misafirler açlık problemi yaşayarak, odaklanmada güçlük çekebiliyorlar. Bu nedenle iş toplantılarında şirketlerin kaliteli ve profesyonel catering firmaları ile çalışmaları gerekmektedir. Yüksek kalite ve profesyonelliğe sahip catering firmaları,  iş toplantıları için hazırlanan ikramlık menülerini hijyen standartlarına uygun ve hızlı bir şekilde teslimatını gerçekleştirerek, toplantıdaki tüm bireylerin verimliliğini artırmaktadır. İş toplantılarına özel sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklar sunan catering firmalarından olan  Fedbox ile iş toplantılarınızı daha verimli ve eğlenceli hale getirebilirsiniz.

İş Toplantıları İçin Catering Servisi

İş toplantılarında kritik kararlar alınması ve stratejik planların yapılabilmesi için toplantıdaki çalışanların ve misafirlerin yüksek konsantrasyona ve verimliliğe sahip olması gerekmektedir. İşte bu noktada sağlıklı ve doyurucu ikramlıklara ihtiyaç duyulmaktadır. Çalışanların ve toplantıya davetli olan misafirlerin verimliliğinin ve odağının artması açısından, catering servisleri oldukça önemlidir. Catering servisleri sayesinde birbirinden lezzetli ve sağlıklı içeriklere sahip ikram menüleri, profesyonel aşçılar tarafından hazırlanıp hijyen koşulları gözetililerek toplantı alanına gönderilmektedir. Bu sayede toplantıdaki açlık sorununun önüne geçilmiş olunur. Aynı zamanda, şirketler açısından da maliyet konusunda avantaj sağlanır. Fedbox’ın iş  toplantılarına özel olarak sunduğu bu doyurucu ve avantajlı fiyatlara sahip toplantı ikramlıkları, ikiye ayrılmaktadır. Bunlardan birincisi kurumsal toplantılar için taşıma yemek servisi ve iş toplantıları için yerinde üretim yemek servisidir. 

Kurumsal Toplantılar İçin Taşıma Yemek Servisi

İş toplantısı yapacak kurumsal şirketler menü hazırlığı konusunda yeterli yere, ekipmana ve çalışana sahip değilse,  taşıma yemek hizmeti, ideal bir seçenek olmaktadır. İstenilen zamanda ve tarihte hızlı, hijyen kuralları gözetilerek teslim edilen ikramlıklar, uzun ve yorucu toplantıların kurtarıcısı haline gelmektedir.

Fedbox’ın uzman ve deneyimli aşçıları tarafından günlük olarak hazırlanan iş toplantılarına özel taşıma yemek hizmetleri; İhtiyaç halinde ekstra çatal, bıçak ve kaşık ile servis edilmektedir. Teslimat anında ikramlık menüler, özenle hazırlanmış çelik gastronom kutularda uygun sıcaklıkta toplantı alanına ulaştırılmaktadır. Böylelikle iş toplantılarında lezzetli ve taze menülere yer verilmiş olunur. 

İş Toplantıları İçin Yerinde Üretim Yemek Servisi

İş toplantılarında ikramlık sunmak için yeterli alanı ve depolama alanı  bulunmayan kurumsal yerler için yerinde yemek üretim servisi  iyi bir seçimdir. Yerinde yemek üretim servislerinden biri olan Fedbox, toplantının yapıldığı alanda uzman ekibiyle beraber toplantılara özel ikramlıkları hazırlamaktadır. Besleyicilik, lezzet ve çeşitlilik gözetilerek hazırlanan bu toplantı ikramlık menüleri, topantıdaki kişilerin motivasyonunu artırıp aynı zamanda da maliyetten kazanç elde edilmesine yardımcı olur. 

Kurumsal Catering Aboneliğinin Kurumsal Toplantıları Açısından Avantajları

  • Lezzetli ve Sağlıklı Atıştırmalıklar: Toplantıda bulunan tüm ekip üyelerinin verimliliği lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklarla artacaktır.
  • Ekonomik: Dışarıdan temin ettiğiniz veya  kendi imkanlarınızla yaptığınız atıştırmalıklarla kıyaslandığında daha ekonomik ve avantajlı olmaktadır.
  • Besleyicilik Oranı Yüksek: Kurumsal catering  hizmetleri tarafından hazırlanmış ikramlıklar, protein ve karbonhidrat oranı bakımından zengin içeriğe sahip olduğu için, besleyicilik oranı oldukça yüksektir.

İş Toplantıları İçin Kurumsal Catering Fiyatları

İş toplantıları için kurumsal catering fiyatları;  toplantıda bulunan kişi sayısına, sipariş edilen toplantı ikram menülerine ve ek catering hizmetlerine göre değişiklik göstermektedir. Kurumsal catering hizmeti hakkında detaylı bilgi edinmek için catering hizmeti sayfamızı inceleyebilir veya 0212 288 0 212 numaralı telefon hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Toplantılarda Pratik Çözüm; Fedbox Catering Hizmetleri

Fedbox; profesyonel ekibi ve sektör deneyimi sayesinde iş toplantılarınıza özel catering yemek hizmetini sunmaktadır. Siz de istek ve talepleriniz doğrultusunda iş toplantılarında kaliteli ve profesyonel  catering hizmeti deneyimlemek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır