Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Kamu Kurumları için Toplu Yemek Servisi


Kamu Kurumları İçin Yemek Servisi

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personeller için yoğun iş temposunun getirdiği zaman yetersizliği ile beslenmeye yeterince özen gösterilememektedir. Sağlıksız ve dengeli olmayan bir beslenme biçimi çalışanların çalışma düzenini etkileyebilir, kişinin daha verimsiz bir gün geçirmesine olanak tanıyabilir. Daha da önemlisi düzensiz ve sağlıksız beslenme kişinin sağlık problemi yaşamasına neden olabilir. 

Fedbox kamu kurumlarına sağlamış olduğu yemek servisi ile personellerin her gün farklı çeşitlilikte ev yemeği yemesini sağlamaktadır. Böylelikle ekstra zaman kaybı olmadan hem çalışanlar düzenli ve sağlıklı beslenebilir hem de gün içinde motive bir şekilde çalışabilirsiniz. Uzman diyetisyenler ve menü planlama ekibimiz tarafından gerçekleşen yemek hizmetimiz tam saatinde, sıcak bir şekilde size ulaşmaktadır. 

Kamu Kuruluşları İçin Catering Firmaları

Kamu kuruluşlarında iş temposu oldukça yüksektir. Bu nedenle çoğu zaman kamu kurumlarında personellerin öğle yemekleri aksıyor veya kısıtlı sürede beslenmek zorunda kalıyorlar. Bu sebepten dolayı da iş verimliliklerinde ciddi bir düşüş yaşanabiliyor. Böylesi olası durumlarla karşı karşıya kalmamak için, catering şirketleriyle çalışmak akıllıca bir çözüm olacaktır. Sizde kamu kuruluşlarında öğle yemeklerinin daha verimli bir halde olabilmesi için doğru catering şirketini seçmeniz gerekmektedir. Kamu kurumlarına özel hizmet prosüdürüne sahip catering firmalarından olan Fedbox ile kamu çalışanlarının verimliliğini üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Kamu Kurumları İçin Catering Hizmeti

Kamu Kurumları İçin Bireysel Yemek Servisi

Kamu kuruluşlarının yoğun ve zorlayıcı iş temposundan dolayı, catering hizmeti önem taşıyan bir hizmet haline gelmiştir. Kamu kurumlarına sağlanan catering hizmeti sayesinde, besin değeri yüksek menülerle, kamu personellerinin çalışma motivasyonu artırılabilir. Catering firmaları tarafından hazırlanan bu menüler, kamu kurumlarına sıcak bir şekilde teslimatı gerçekleştirilerek, çalışanların “ Bugün ne yiyeceğim?” derdine son verilmiş olunur. Fedbox’ın sunmuş olduğu catering hizmeti ile, ekonomik açıdan da ekstra kazanç sağlamanız mümkündür. Böylelikle hem kaliteden hemde ekonomik anlamda size ekstra yarar sağlar. Fedbox’ın sunmuş olduğu catering hizmeti 3’ye ayrılmaktadır. Bu hizmetler,

Kamu kurumları için hazırlanan taşıma öğle yemeği servisi ve yerinde üretim öğle yemeği hizmetleri ve sıcak öğle yemeği hizmetidir. 

Kamu Kurumları için Taşıma Yemek Servisi

Hem oldukça fazla kamu personeline sahip hem de çalıştığınız yerde yemek alanı bulunmuyorsa eğer taşıma yemek hizmeti tam da size göre. Alanı bulunmayan ve iş yerinde koku istemeyen kamu kurumları çalışanlarına aşçılarımız tarafından hazırlanan yemekler çelik gastronom küvetlerle beraber ulaşır. Taşıma yemek hizmeti ile kurumda yemek kokusu olmadan ekonomik, sağlıklı ve lezzetli kapıya teslim ev yemekleriyle çalışanlarınızın düzenli beslenebilirsiniz.

Kamu Kurumları için Yerinde Üretim Yemek Servisi 

Yerinde üretim hizmeti 200 ve 200 üzeri çalışana sahip ve yemek üretimi gerçekleştirmek adına alana sahip olan olan kamu kurumları için idealdir.

Fedbox yerinde üretim yemek hizmeti; uzman ekibimiz ile mevcut mutfağı ya da yeni mutfağı kurarak başlar. Kurulacak mutfağı, çalışacak elemanları ve hizmet şeklini, firmanızın ihtiyacına uygun olarak belirler ve tüm kurulum süreçlerini yönetir. Menü planlaması, üretim, mutfak ve yemekhane düzeni; hijyen, sağlık kontrolü, personel temini ve yemek servisi gibi tüm süreci üstlenerek sağlıklı ve dengeli beslenmenize olanak tanır.

Kamu Kurumları için Sıcak Öğle Yemeği Servisi

Kamu kurumlarında her gün ne yenileceğine karar vermek ve personellerin yemek ihtiyacını karşılamak; hem personeli hem de işvereni zorlayacaktır. Zaman ve maddiyat kaybını en aza indirmek için ise catering firmaları çok iyi bir seçenektir. 

Daha sağlıklı ve düzenli beslenme ile daha zinde bir gün geçirmenize ve odaklanma problemi olanlara bu problemden kurtulma olanağı tanımaktadır. Ayrıca, kamu çalışanları belli bir sayının üstünde olduğundan bu kadar kişiye belirli bir saatte öğle yemeği hizmeti sunulması her açıdan işveren ve personel için avantajlıdır. Fedbox tüm bu sorunlarınızı en aza indirmek için her gün sağlıklı, lezzetli ve ekonomik olan 5 çeşitten oluşan sıcak öğle yemeği hizmeti vermektedir.

Kamu Kurumları İçin Kurumsal Yemek Aboneliği

Kamu Kurumları İçin Yerinde Üretim Yemek Servisi

Kamu personelleri, yoğun iş temposundan dolayı çoğu zaman yemek yemeye vakit bulamamaktadırlar. Bu sebepten dolayı öğün atlayıp, düzensiz beslenmek zorunda kalmaktadırlar. İşte tam bu noktada kamu çalışanlarının daha verimli ve özenli çalışabilmeleri adına kesinlikle sağlıklı besinler tüketmelidirler. Bu durumun tamamen sağlanabilmesi adına da, mutlaka yeterli mutfak çalışanı sayısına ve donanımlı bir mutfak düzenine sahip olunması gerekmektedir. Ancak bazı kamu kurum ve kuruluşlarda bu olanaklar tam anlamıyla karşılanmamaktadır. Böylesi durumlarda kamu kurumları için kurumsal yemek aboneliği doğru bir seçim olmaktadır. Kurumsal yemek aboneliği sektöründe lider ve öncü markalardan olan Fedbox, kamu kurum ve kuruluşlarına özel hazırladığı kurumsal yemek aboneliği hizmetiyle tüm kamu çalışanları sağlıklı ve düzenli beslenerek, gün içinde ihtiyaçları olan protein oranı karşılanmış olacaktır.

Özel termal kutularda iletilen kurumsal yemek aboneliği menüleri ile, tüm kamu personelleri ihtiyaçları olan protein ve karbonhidratı karşılamış olup, daha verimli bir şekilde çalışabilirler.

Kamu Kurumları İçin Toplu Yemek Hizmeti

Kamu kurum ve kuruluşları konsantrasyonun ve dikkatin üst noktada olması gereken yerlerdendir. Bu nedenle çalışanların beslenme düzenine dikkat edilmelidir. İşte bu noktada kamu çalışanlarına protein ve karbonhidrat açısından zengin yemek menüleri sunulmalı. Ancak bu menüler oldukça uygun maliyetli de olmalı. Bunun için toplu yemek hizmeti iyi bir seçenek haline gelmektedir. Toplu yemek hizmeti ile kamu çalışanlarının konsantrasyonunu artırabilir aynı zamanda maliyetten de kazanç elde edebilirsiniz.

Sizde Fedbox’ın sunmuş olduğu toplu yemek hizmeti ile kamu kurum ve kuruluşlarında, günün her saati ve her günü çalışanlarınıza sıcak yemek hizmeti sunabilirsiniz.

Yemek Servisinin Kamu Kurumları için Avantajları

Ekonomik: Dışarıdan aldığınız hazır, fast food yemeklerine oranla daha maliyeti az, kazançlı bir seçenektir.

Sağlıklı ve Dengeli: Mevsimine uygun sebzelerle ulaşan yemekleriniz tam saatinde size ulaşarak dengeli ve sağlıklı bir beslenme biçimi edinmenizi sağlar.

Lezzetli: Özel aşçılar tarafından hazırlanan her gün farklı menü içeriğiyle size ulaşan yemek servisi oldukça lezetlidir.

Kamu Kurumları için Yemek Servisinin Fiyatları

Kamu kurumları için yemek fiyatları alınan hizmet ve kişi sayısına göre farklılık gösterir. Sıcak öğle yemeği hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerinden paket fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Kamu Kurumları için Fedbox

Fedbox; profesyonel ekibi ve sektör liderliği ile size özel yemek hizmetini en uygun seçeneklerle sunmaktadır. Siz de ihtiyacınız ve talebinize göre yemek servisi hizmeti deneyimlemek istiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır