Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Katı & Sıvı Detoks Paketi

Detoks Juise Paketleri 462,00 TL'den Başlayan Fiyatlarla
Sizi Arayalım!
responsive image
SAĞLIKLI & TAZE ÖĞÜNLER

Paketlerimiz

Sizin için uygun olan paket seçimini hızlıca yapabilirsiniz.

SIVI DETOKS Max. 3 gün kullanılması önerilir. Günlük taze ve sağlıklı, katkı maddesiz içecekler

Günlük
462,00 TL'den başlayan fiyatlar

0,00 0,00
KATI SIVI DETOKS Max. 14 gün kullanılması önerilir. Günlük taze ve sağlıklı, katkı maddesiz yiyecek ve içecekler

Günlük
462,00 TL'den başlayan fiyatlar

0,00 0,00

Katı & Sıvı Detoks Paketleri Fiyatları

1 - 2 Gün 3+ Gün
477,00 TL472,00 TL 477,00 TL462,00 TL
6+ Gün 1 - 5 Gün
477,00 TL462,00 TL 487,00 TL472,00 TL

Katı & Sıvı Detoks Paketleri

Vücudunuzda meydana gelen ödemlerden, toksinlerden arınmak veya yeni güne ekstra enerjik ve zinde mi başlamak mı istiyorsunuz? Cevabınız “evet” ise  Fedbox’ın hazır katı-sıvı detoks paketleri ile artık bu mümkün. Fedbox’ın mevsimine uygun meyve ve sebzeleri kullanarak hazırladığı hazır katı sıvı detoks paketleri sayesinde, vücudunuzda meydana gelen zararlı toksinlerden ve ödemlerden sağlıklı bir şekilde arınarak, gün içinde ihtiyacınız olan maksimum enerjiyi elde etmiş olursunuz. Sizde Fedbox’ın pratik katı- sıvı detoks paketleri ile hem damaklarınızı şenlendirip, hem de sağlıklı bir şekilde dilediğiniz kiloya sahip olabilirsiniz.

Katı Sıvı Detoks Paketi Nedir?

Fedbox’ın uzman diyetisyenleri tarafından hazırlanan katı-sıvı detoksları, sağlıklı ve mevsiminde kullanılan meyve ve sebzelerle hazırlanan pratik bir zayıflama paketidir. Bu oldukça pratik ve zahmetsiz diyet paketi sayesinde vücudunuza zararlı besinler yerine sağlıklı, mineral ve vitamin açısından zengin besinler giriş yapar. Vücuda giriş yapan bu besinler sayesinde olası toksin ve ödemlerden arınarak, hidrasyon desteklenmiş ve bağışıklık sistemi güçlenmiş olur.

Detoks Juice Paketleri

Detoks Diyet Paket Aboneliğinizi Nasıl Oluşturursunuz?

Diyet rutinlerinizin daha eğlenceli ve sağlıklı hale gelmesini sağlayan katı sıvı detoks paketleri, içeriğindeki hem katı hem de sıvı besin seçenekleri ile diyet rutinlerinizi çeşitlendirerek, vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri elde edebilirsiniz. Böylece aç kalmayarak, sağlıklı ve lezzetli bir şekilde zayıflayabilirsiniz. Hemen Fedbox’ın katı- sıvı detoks paketleri ile diyet rutinlerinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.


Zayıflatan Katı Sıvı Detoks Aboneliğini Kimler Tercih Edebilir?

Zayıflatan katı-sıvı detoks aboneliğini genel olarak gelişim çağını doldurmuş kişi yada kişiler tercih edebilir. Bunun yanı sıra vücudunda bulunan ödem ve toksinlerden arınmak, gün içinde sahip olduğu enerjiyi maksimum seviyeye taşımak ve aynı zamanda sağlıklı, sürdürülebilir bir yaşam tarzına sahip olmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Uzman diyetisyen gözetiminde hazırlanan zayıflatan katı- sıvı detoks paketleri ile zinde bir güne merhaba diyebilirsiniz.


Katı Sıvı Detoks Paketlerinin Size Sundukları

Bağışıklık sistemini güçlendiren ve kilo kontrolünü sağlayan ideal katı sıvı detoks paketleri, “Sıvı Detoks” ve “Yemeli İçmeli Katı Detoks” olarak iki farklı tarzda sizlere sunulmaktadır. Sunulan bu detoks paketlerinden yemeli- içmeli katı detoks paketi ile, diyet rutinlerinizi kolaylaştırarak, eğlenceli hale getirebilirsiniz. 3 günlük sıvı detoks paketleri ve 5 günlük sıvı detoks paketlerinden birini seçerek, ödemelerinizden kısa sürede kurtulabilirsiniz.
Eğer 3 günlük sıvı detoks paketini tercih ederseniz, kısa sürede vücudunuzdaki toksinlerden ve ödemlerden kurtularak, gün içinde daha enerjik ve zinde olabilirsiniz. Böylelikle yaşamış olduğunuz bitkinlik ve yorgunluk hissinden kısa sürede kurtulabilirsiniz. Bunun yanı sıra 5 günlük sıvı detoks diyetini tercih ederek, uzun vadede bağışıklık sisteminizi güçlendirip, hastalıklara karşı koruyabilirsiniz. Aynı zamanda vucudunuzda anti-aging etkisi yaratarak, hücre gençleşmesine yardımcı olabilirsiniz.
Eğer katı- sıvı detoks paketlerini tercih ederseniz de, normal diyet rutinlerinizi destekleyebilir ve vücudunuzun bu diyet rutinlerine daha kısa sürede ve kolay bir şekilde alışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca katı-sıvı detoks paketinde bulunan çeşitli besinler ile birlikte, diyet rutinlerinizi hem daha eğlenceli hale getirebilir hem de besin çeşitliliği sayesinde daha lezzetli bir rutin elde etmiş olursunuz.
Sizde ihtiyacınız olan ideal ve pratik katı sıvı detoks paketinlerinden dilediğinizi tercih ederek, sağlıklı ve lezzetli bir yaşam tarzını deneyimleyebilirsiniz.


İdeal Detoks Diyet Paketi Seçenekleri 

Fedbox’ın profesyonel aşçılar ve uzman diyetisyenler tarafından hazırlanmış katı - sıvı detoks paketlerinden, ihtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Bunun için Fedbox’ın sizlere sunmuş olduğu 3 alternatif detoks paketi seçeneği mevcuttur. Bunlar 5 günlük sıvı detoks paketleri, 3 günlük sıvı detoks paketleri ve katı- sıvı detoks paketleridir.


Sıvı Detoks Paketleri

Modern yaşamın getirdiği hızlı tempo ve çeşitli stres faktörleri, birçok kişinin vücudunu arındırmaya ve sağlıklı bir yaşam tarzına yönelmesine neden oluyor. İşte tam da bu noktada, sıvı detoks paketleri, içerisinde barındırdığı doğal ve besleyici içeceklerle vücudu tazelemek ve enerji dolu bir başlangıç yapmak isteyenler için etkileyici bir seçenek sunuyor. Mevsimine uygun meyve ve sebzelerle hazırlanan Fedbox sıvı detoks paketleri ile lezzetli bir zayıflamanın tadını çıkarabilirsiniz.


5 Günlük Sıvı Detoks Paketi

5 günlük sıvı detoks seçenekleriyle uzun vadede mükemmel sonuçlar almak artık mümkün. Mevsimine uygun meyve, sebzelerden üretilen sağlıklı ve leziz meyve suları ile hücrelerinizin ihtiyacı olan enerjiyi karşılayarak, hücrelerinizin canlı ve genç kalmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendirebilir ve hastalıklara yakalanma riskinizi en minimuma indirebilirsiniz. Uzun vadede kusursuz ve kalıcı sonuçlar alabileceğiniz 5 günlük sıvı detoks paketleri ile sağlıklı bir geleceğe adım atabilirsiniz.


3 Günlük Sıvı Detoks Paketi

Fedbox’ın hazırlamış olduğu 3 günlük sıvı detoks paketleri, kısa sürede ödemlerden toksinlerden kurtulmak isteyen ve kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde etmek isteyenler için ideal bir çözümdür. 3 günlük sıvı detoks paketleri ile vücudunuzdaki toksin ve ödemleri atarak, yağ yakımını hızlandırıp kısa sürede incelebilirsiniz. Sizde Fedbox’ın 3 günlük sıvı detoks paketleri ile hedeflediğiniz vücut görünümüne kısa sürede ulaşabilirsiniz.
 
KATI & SIVI DETOKS PAKETLERİ

Neden Hazır Detoks Paketini Seçmeliyim??

Sıvı & Katı Detoks Paketinin Avantajları

Katı & sıvı detoks paketi vücudunuzun dinlenmesini sağlar. Detoks diyet paketi vücudunuzu arındırır ve daha zinde hissetmenizi sağlar. Ödemlerden ve toksinlerden arınmanızı sağlar. Diyet programınıza destek olan katı detoks paketi sayesinde diyet yapmanız kolaylaşır.

1
Diyetisyen Tarafından Kalorisi Hesaplanmıştır

Kalorileri diyetisyen tarafından ayarlanmış olup ödem atarken de sağlıklı kalmanız için programlanmıştır.

2
Zahmetsiz ve Oldukça Pratik Lezzetler

 

Kullan at şişelerde hazırlanıp, dilediğiniz gün ve saatte kapınıza gelen bu lezzetler, bulunduğunuz her yerde tüketime uygundur. Böylece ofis ortamında moladayken ya da ev işlerinizin arasında pratik ve hızlı bir şekilde tüketebilirsiniz.

3
Diyetisyen Tarafından Kalorisi Hesaplanmıştır

Katı-sıvı detoks paketlerinin içeriğindeki zengin besinler sayesinde, sağlıklı beslenmenize yardımcı olarak, sağlıklı bir şekilde yağ yakmanıza yardımcı olur.

SİPARİŞ İÇİN SİZİ ARAYALIM

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Neden Fedbox?

Şimdi sıra sende !

Şehir hayatının yoğun temposundan dolayı, sağlıklı beslenmenin zor olduğunun farkındayız. İşte tam da bu yüzden hem sağlıklı beslenip hem de enerjinizi sağlamak adına, beslenme alışkanlıklarınıza sağlıklı bir dokunuş katıyoruz.

Hadi sizde hemen hayatınızda yeni ve sağlıklı bir başlangıç yapın !

  • Temassız Teslimat
  • Teslimat Ağı Genişliği
  • Ücretsiz Diyetisyen Desteği
  • Yemeklerin Bağımsız Kalite Birimince Kontrolünün Sağlanması
  • Abone Taleplerinin Dinlenmesi ve İyileştirilmesi
  • Motivasyon Koçluğu
  • Zamanında Teslim
  • Her Aboneye Ücretsiz Bölgesel Zayıflama
Melis Kaya

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım düğünüme 1 ay kala 5 kilo hedeflemiştim 7 kilo birden gitti hiç zorlamadan ayrıca çok doyurucu ve lezzetli herkese tavsiye ederim harika❤️

Nilüfer Kızılkaya

Ben bir arkadaşımın çok memnun kalmasından etkilendim. Yarın sipariş vereceğim. Arkadaşım 15 kilo verdi. Sıkılınca bıraktım sonra gene aldım dedi. Çok heyecanlıyım. Umarım sonuç güzel olur. Mutlaka paylaşırım

Faruk Bilmez

Çok güzel ben beğendim tavsiye ederim 5 hak ettiniz iyi kuryelere teşekkür ederim çok nazik titizler

Burcu Erbil

Fedboxla 11 kg verdim, aşureden tutun incire taze ve çeşitli ürünleriyle çok memnun kaldım. Sağlıklı beslenmek istiyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz. Catering firmaları arasında en iyisi. Katı-sıvı detox programını da kullandım. Yeşil çorba, salatalar ve shotlar çok başarılıydı. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

FEDBOX'DA MERAK EDİLENLER

Sıkça Sorulan SorularZayıflatan Detoks aboneliği; Yemek hazırlamaya zamanı olmayan, dengeli ve sağlıklı beslenmeyi isteyen, kilo kontrolünü sağlamaya çalışan kişiler tarafından tercih edilebilir. Bunun yanında diyette motivasyonu artırmak ve fit bir görüntüye sahip olmak isteyenler de tercihte bulunabilirler.
Katı & Sıvı Detoks paketi menüleri, uzman diyetisyenler tarafından belirlenmektedir. Ürün çeşitliliğini ön planda tuttuğumuz için farklı yiyecekler ve içecekler beğeninize sunuluyor olmasına özen gösteriyoruz. Menülerimiz katı veya sıvı detoks tercih edenler için ayrı ayrı oluşturulmaktadır.
Zayıflatan Katı & Sıvı Detoks paketlerinin süresi teslimat verdiğiniz bölgeye göre değişmektedir. Fakat Zayıflatan katı & sıvı detoks paketlerinizi olabildiğince en hızlı şekilde tarafınıza teslim etmeyi hedefliyoruz.
Özel yalıtımlı kutularda gelen besinleri, +4 derecelik bir ısıda muhafaza etmelisiniz. Böylelikle besinler tazeliğini korumuş olur. Ayrıca diyet yemek paketlerindeki besinlerini 2 gün içinde tüketmenizi önermekteyiz
Doğal ve katkısız bir şekilde hazırlanan katı ve sıvı detoks paketleri, vücudunuzun günlük ihtiyacı olan tüm besin öğeleri karşılanmaktadır. Böylelikle zayıflatan detoks paketleriyle sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Detoks suyu paketleri doğru ve düzenli bir şekilde kullanıldığında, gözle görülür bir kilo vermeyi sağlar.
İstanbul ve Kocaeli’de büyüyen bir teslimat ağına sahibiz. Fakat bulunduğunuz bölgeye teslimat seçeneği bulunamıyor ise, konu ile ilgili talep oluşturabilirsiniz.
Hazırlanan tüm katı & sıvı detoks profesyonel aşçılar tarafından, yüksek hijyen kurallarına uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Hazırlanan paketler, hava değmeden paketlenerek, özel yapılı kutularla teslim edilmektedir.
Zayıflatan detoks paketlerini durdurma kararı aldıysanız eğer, diğer paketiniz gelmeden 2 iş günü öncesinde saat 17:00’a kadar web sitemizden veya müşteri hizmetlerimetlerimiz ile irtibata geçerek, duraklatabilirsiniz. Aynı zamanda detoks paketlerini iptal etmek istediğiniz de eğer paketiniz kampanyalı ise kampanya bozularak %30 oranında bir kesinti ile işlemi uygulanmaktadır.
Tüm sağlıklı diyet paketlerimizde olduğu gibi katı-sıvı detoks paketlerinde de diyetisyen desteği sağlanmaktadır. Böylelikle ücretsiz diyetisyen desteği ve lezzetli diyet paketleriyle, sağlıklı bir şekilde kilo verip fit bir görüntüye ulaşabilirsiniz.
Detoks suyu paketlerinde sağlığınız ve metabolizmanız için faydalı içerikleri barındıran detoks suları mevcuttur. Aynı zamanda zayıflatan detoks suları günlük ihtiyacınız olan enerji ihtiyacınızı da karşılamaktadır.
Detoks suyu paketlerinin sağlık açısından birçok faydası mevcuttur. Örneğin vücudunuzu olası toksinlerden arındırarak, daha enerjik ve sağlıklı olmanızı sağlar.
Detoks paketlerimiz ihtiyacınız olacak kalori ve enerji miktarları gözetilerek yapılmıştır. Bu sebeple ayrıca kişiselleştirme olanağımız bulunmamaktadır.
Detoks Diyet paketi fiyatları; paket seçiminize ve abonelik gün sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar ve fit diyet paket kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Kampanya Görseli
Kampanya Görseli
Kampanya Görseli
© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır