Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Lansmanlar için Toplu Yemek Servisi


Lansmanlar oldukça önemli etkinliklerin başında gelmektedir. Lansmanların aşırı kalabalık ve özel davetler olduğu göz önünde bulundurulursa, yapılan ikramlar ve yemeklerde bir o kadar önem taşıdığını söyleyebiliriz. Özellikle kalabalık davet ve lansmanlar da bir yemek servisiyle çalışmak her yönden sizi avantajlı duruma taşımaktadır.

Fedbox lansman ve davetlere özel yemek servisi hizmeti ile, organizasyonlarınızı zenginleştirerek, davetlilerinize özel lezzetli ikramlıklar sunabilirsiniz. Lansmanlar için özel hazırlanan ikramlık menüsü, menü planlama ekibi tarafından planlanmakta olup, sizin istek ve arzularınıza göre oluşturulmaktadır. Fedbox’ın lansmanlara özel yemek hizmeti, ister taşıma yemek olarak davetin yapıldığı mekana dilediğiniz saatte gelir. Dilerseniz de yerinde üretim hizmeti ile davetin yapıldığı yerde, Fedbox’ın profesyonel aşçıları tarafından pişirilerek servis edilir. 

Lansmanlar için Catering Firmaları

Lansman etki alanı geniş organizasyonlar olduğundan dolayı, ikramlıkların yetiştirilmesi de böyle durumlar da oldukça zor olabiliyor. Bu durumda hem ikramlıkların yetişmesi hemde maliyetten kazanç sağlamak adına catering şirketleriyle çalışmak oldukça mantıklı bir çözümdür. İkramlıkların yetersiz kalması veya zamanında yetişmemesi gibi durumları ortadan kaldıran catering şirketleriyle, lansmanların daha verimli hale gemesini sağlayabilirsiniz. Lansmanlara özel çözümler sunan catering firmalarından olan Fedbox ile lansman organizasyonlarınızı daha kaliteli hale getirebilirsiniz. 

Lansmanlar için Catering Hizmeti

lansman ve özel davetler için catering hizmeti oldukça önem taşıyan bir konudur. Catering hizmeti sayesinde birbirinden özel lezzetlere sahip çeşitli ikramlıklar, catering firmaları tarafından hazırlanarak, lansmandaki misafirlerinizin beğenisine sunulur. Davetlerinize özel sunulan catering menüleri, ekonomik açıdan avantaj sağladığı gibi, aynı zamanda da lansmanlarda çok fazla planlanması gereken durum varken yemek planlaması, sofra düzeni gibi detayların hızlıca planlanmasında size kolaylık sağlar. Fedbox’ın davetlere özel sunmuş olduğu catering hizmeti 2’ye ayrılmaktadır. Bunlar, lansmanlar için taşıma öğle yemeği, yerinde üretim öğle yemeği hizmetidir.

Lansmanlar için Taşıma Yemek Servisi

Bazı organizasyon alanları, ikramlıkların hazırlanmasına ve servis edilmesine elverişli ortama sahip değillerdir. Böylesi olası durumlarda en iyi seçim şüphesiz taşıma yemek servisidir. Taşıma yemek hizmeti ile belirlenen saat aralığında sıcak bir şekilde, organizasyonun olduğu bölgeye teslimatı gerçekleşmektedir. 

Fedbox’ın özel aşçıları tarafından günlük olarak hazırlanarak, zamanında teslim edilen taşıma yemek servisi, organizasyonlarınız için gerekli ekipmanları da (çatal, kaşık vb.) talep edilmesi üzerine davetlerinize ulaştırılır. Hızlı bir şekilde teslimatı gerçekleşen ikramlıklarınız, paslanmaz çelik gastronom küvetlerle tarafınıza ulaştırılır. 

Lansmanlar için Yerinde Üretim Yemek Servisi 

Davetin düzenlendiği mekanlarda şayet mutfağa ve yemek için gerekli malzemelerin korunabileceği bir alan varsa, yerinde üretim yemek servisi doğru bir seçim olacaktır. Yerinde yemek üretim servisi ile, organizasyonun düzenlediği mekanın kendi mutfağında, Fedbox’ın profesyonel aşçıları tarafından yemek hazırlama ve sunma hizmetini içermektedir. Sağlık, lezzet ve besleyicilik gözetilerek hazırlanan ikramlıklar, davetlilerinizin damaklarını şenlendirirken, aynı zamanda zamandan ve ekonomik yönden tasarruf etme olanağı sunar.

Lansmanlar İçin Kurumsal Yemek Aboneliği

Lansmanlarda davetlilerin zengin ve lezzetli tatları deneyimleyebilmesi için, zengin içeriğe sahip menüler sunulmalıdır. Böylelikle davetliler lansmandan mutlu kalabilirler. Bu sebepten dolayı, lansmanların düzenlendiği mekanlarda, genel olarak birden fazla mutfak çalışanına ve kapsamlı bir mutfak düzenine sahip olması gerekmektedir. Ancak bazı organizasyon mekanları bu durumu karşılayamayabiliyor. İşte tamda bu noktada lansmanlara ve organizasyonlara özel kurumsal yemek aboneliği devreye girmektedir. Davetlere özel kurumsal yemek aboneliği hizmeti sayesinde tüm davetliler lezzetli ve sağlıklı yemekler tüketmiş olacaktırlar.
Özel termal kutularda iletilen yemek menüleri ile, davetlilerin damak zevkini şenlendirirken, aynı zamanda da sağlıklı atıştırmalıklar ikram etmiş olacaksınız. Böylece davetlilierinizin davetten hem mutlu hemde sağlıklı olarak ayrılmasını sağlamış olacaksınız.

Lansmanlar için Toplu Yemek Hizmeti

Lansmanlar, şirketler açısından oldukça önemli ve uzun zaman aralıklarına sahip etkinliklerin başında gelmektedir. Bu etkinliklerde çalışanların enerjisi çok önemli olduğu için yedikleri yemek menüleri de bir o kadar önemlidir. Kalabalık çalışan gruplarına sahip olan lansmanlarda, sağlıklı ve uygun maliyetli menüler sunmak için toplu yemek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Böylece lansmanda çalışan çalışanların verimliliğini artırarak, lansmanların daha üst düzey olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ağır öğle yemeği maliyetlerinden de kurtulmuş olursunuz.

Sizde Fedbox’ın sunmuş olduğu toplu yemek hizmeti ile lansmanlarda, günün her saati ve her günü çalışanlarınıza sıcak yemek hizmeti sunabilirsiniz.

Catering Hizmetinin Lansmanlar için Avantajları

Sağlıklı Öğün: Davetliler başta olmak üzere, tüm lansmandaki bireylerin sağlıklı ikramlıklar tüketmesini sağlar. Böylece tüm misafirleriniz lansmanlarınızdan memnun kalacaktır. 

Ekonomik: Catering hizmeti; fast food ve benzeri dışarıdan tedarik edilen yiyeceklere oranla, daha uygun fiyata daha fazla çeşit sunar. 

Lezzetli ve Besleyici: Catering servisi, doyurucu ve besleyiciliği açısından özel olarak planlanmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Lansmanlar için Catering Hizmeti Fiyatları

Lansmanlara özel catering hizmeti fiyatları, organizasyondaki kişi sayısına ve yapılan ikramlık çeşidine göre göre değişiklik göstermektedir. Sizde lansmanlara özel catering abonelik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, web sitemiz üzerinden paket fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Davetlilere Özel Fedbox Catering Hizmeti

Fedbox; profesyonel ekibi ve sektör liderliği ile catering yemek hizmetini sizlere özel olarak sunmaktadır. Siz de ihtiyacınız ve talebinize göre catering servisi hizmeti deneyimlemek istiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır