Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Ofisler için Toplu Yemek Servisi


Yüksek konsantrasyon ve verimlilikte çalışması gereken ofis çalışanları için, öğle yemeği günün en önemli öğünüdür. Bunun en temel nedeni öğle yemeklerinin, çalışanların gün içinde ihtiyacı olan enerjiyi fazlasıyla karşılaması olarak söyleyebiliriz. Böylelikle enerji ihtiyacı karşılanmış çalışanlar, yüksek tempoda ve yüksek verimlilikte full konsantrasyon halinde çalışabilirler.

Fedbox yemek servisi hizmeti çalışanların gün içinde verimliliğini artıracak, birbirinden lezzetli öğle yemeği menüleri ile, çalışanların daha zinde çalışmasını sağlar. Fedbox’ın planlama ekibi tarafından hazırlanmış, 5 farklı çeşide sahip yüksek besin ve protein oranlarına sahip menüleri günün her saati, dilediğiniz her an özel korunaklı kutularda ofise kadar gelir. Buna ek olarak dilerseniz, yerinde üretim hizmeti ile mutfağı olmayan şirketler içinde Fedbox’ın uzman aşçıları tarafından yemekler özenle pişirilerek, servis edilmektedir. 

Şirketler için Catering Firmaları

Şirketlerde öğle yemekleri oldukça önem taşıyan bir öğündür. Fakat bu önem taşıyan öğün çoğunlukla aksatılmakta veya sağlıksız hazır gıdalar ile geçiştirilmektedir. Buda çalışanların çabuk acıkmasına veya sağlıksız beslenmesine neden olmaktadır. Bu sebepten dolayı şirket çalışanların sağlıklı ve yeterli düzeyde beslenmesi gerekmektedir. Böylelikle çalışanların verimi artar. Çalışanların verimi maksimum düzeyde arttığı içinde şirketin de başarısı artmaktadır. Bu nedenle şirketlerin catering firmaları ile çalışmasında fayda vardır. Catering firmaları öğle yemeklerini zamanında ve hijyen standartlarına uygun bir şekilde teslim ederek, çalışanların verimliliğini artırmaktadır. Şirketlere özel sağlıklı besinler sunan catering firmalarından olan Fedbox ile ofisinizde sağlıklı besinler tüketebilirsiniz.

Şirketler İçin Catering Hizmeti

Şirketlerde işleyişin daha verimli ilerlemesi için çalışanların veriminin yüksek olması gerekmektedir. Bu nedenle de yüksek verimin sırrı sağlıklı ve kaliteli öğle yemeğinden geçmektedir. Şirket verimiyle beraber çalışanlarında verimlerinin artması için catering hizmeti doğru bir seçim olmaktadır. Catering hizmeti sayesinde birbirinden sağlıklı çeşit çeşit menüler, uzman aşçılar tarafından hazırlanarak, sıcak bir şekilde şirketlere gönderilmektedir. Böylelikle hem çalışanların “her gün ne yiyeceğim?” derdine son vererek, hemde sağlıklı ve ekonomik bir öğün deneyimlemiş olursunuz. Fedbox’ın şirketlere özel sunmuş olduğu catering hizmeti ile ekonomik açıdan fayda sağlarken, aynı zamanda kalite ve lezzet açısından da avantaj sağlamış olursunuz. Fedbox’ın sunmuş olduğu bu avantajlı catering hizmeti 2’ye ayrılmaktadır. Bunlardan birincisi taşıma yemek hizmeti, ikincisi ise yerinde üretim yemek servisidir.

Şirketler için Taşıma Yemek Hizmeti

Yemek yapmak için uygun alana, malzemelere ve çalışanlara sahip olmayan işyerleri için uygun bir seçenek olan taşıma yemek hizmeti, istenilen zaman dilimi aralığında sıcak bir şekilde hijyen kuralları gözetilerek teslim edilmektedir.

Fedbox’ın deneyimli usta aşçıları tarafından günlük olarak hazırlanan taşıma yemek hizmetleri ekstra çatal, bıçak kaşık gibi ekipmanlar beraber servis edilmektedir. Servis anında tüm menüler, özenle hazırlanmış paslanmaz çelik gastronom küvetlerle beraber ofislere ulaştırılır. Böylelikle yemekleriniz yapım aşamasındaki o sıcaklığını korumuş olurlar. 

Ofisler için Yerinde Üretim Yemek Servisi

Öğle yemekleri için yeterli mutfak alanı olan ve yeterli depolama alanına sahip olan ofisler için yerinde yemek üretim servisi oldukça idealdir. Yerinde üretim yemek servisi, iş yerinizin kendi mutfağında, Fedbox’un profesyonel usta aşçıları tarafından yemek menüsü sunma hizmetini içermektedir. Sağlık, lezzet, hijyen ve besleyicilik gözetilerek hazırlanan menüler, çalışanların motivasyonunu arttırırken, şirketlerinde yemek maliyetinden tasarruf etmesini sağlamaktadır.

Şirketler için Sıcak Öğle Yemeği Hizmeti

Şirketler diğer çalışma ortamlarına göre yoğunluğun hat safhada olduğu yerlerdir. Gün içinde yoğunluğun çok olduğu bu yerlerde çalışanlar yoğunluk arasında yemek yemeye bile vakit bulamamaktadırlar. Bu nedenle zamanlarını “bugün ne yesek” diye düşünmek yerine, hazır ve sağlıklı sıcak öğle yemeği hizmeti ile, zamandan tasarruf sağlamış olurlar. Böylelikle yemek yemek için düşündükleri vakidi ve eforu, işte sergilemeleri daha olanaklı hale gelir. Bu sebeple 5 çeşit yemek menüsüne sahip olan Fedbox sıcak öğle yemeği hizmetiyle, çalışanlar istedikleri yemeği vakit kaybetmeden yiyerek, işlerine tam konsantre olmuş bir şekilde çalışabilirler. 

Ofisler için Kurumsal Yemek Aboneliği

Ofislerde çalışanların verimini artırmak adına protein açısından zengin, enerji verici içeriklere sahip öğle yemeği menüleri sunmalıdırlar. Bu sebepten dolayı da ofislerde yeterli büyüklüğe sahip mutfaklar, profesyonel mutfak çalışanları ve mutfak araç gereçleri olmalıdır. Fakat bazı şirketlerde bu imkanlar yeterli değil veya hiç bulunmamaktadır. İşte tamda bu noktada ofis ve şirketler için kurumsal yemek aboneliği iyi bir seçim olmaktadır. Ofis ve şirketler için ayrıcalıklı menüler hazırlayan Fedbox’ın sunmuş olduğu kurumsal yemek aboneliği hizmeti ile, tüm ofis çalışanları daha sağlıklı ve kaliteli besinler tüketmiş olacaktırlar.

Özel termal kutularda, hijyen kurallarına göre teslimatı yapılan, öğle yemeği menüleri ile, çalışanlarınız için fark yaratabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınızın verimlerini en üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

Ofisler için Bireysel Yemek Aboneliği

Bazı şirketlerde mutfak alanı ve aşçı imkanı olmadığından öğle yemeği hizmeti aksayabiliyor veya hiç gerçekleşmeyebiliyor. Bu nedenle iş yerindeki çalışanlar yemek hizmetinden tam anlamıyla yararlanamıyor. Tam da bu noktada Fedbox’ın ofisler için hazırlamış olduğu bireysel yemek aboneliği ile birbirinden sağlıklı ve eşsiz menüler ile, şirket çalışanlarının yemek ihtiyacı hızlı bir şekilde karşılanmış oluyor. Çok kısa süre de teslimatı gerçekleşen bireysel yemek aboneliği hizmetiyle, öğle yemeklerini daha verimli ve sağlıklı menüler ile iyi bir hale getirebilirsiniz. Sizde hemen Fedbox’ın bireysel yemek aboneliği hizmeti ile çalışanlarınızın verimin ve konsantrasyonunda ayrıcalık yaratabilirsiniz.

Ofisler İçin Toplu Yemek Hizmeti

Büyük ve küçük ölçekli ofis ve şirketlerde pek çok çalışan mevcuttur. Bu çalışanların verimliliğinin artması içinde, sağlıklı besinler tüketmesi gerekmektedir. İşte bu noktada toplu yemek hizmeti kusursuz bir seçim olarak karşımıza çıkmaktadır. Fedbox’ın şirket ve ofislere sunmuş olduğu toplu yemek hizmeti ile, hem günlük öğle yemeği maliyetlerinden kazanç elde edilmiş olunur. Hem de çalışanlar protein, yağ ve karbonhidrat ağırlıklı beslendikleri için iş süreçlerini daha hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirmiş olurlar.

Sizde Fedbox’ın sunmuş olduğu toplu yemek hizmeti ile şirket ve ofislerde, günün her saati ve her günü çalışanlarınıza sıcak yemek hizmeti sunabilirsiniz.

Yemek Aboneliğinin Ofisler için Avantajları

Sağlıklı Öğün: tüm şirket çalışanlarının “Bugün ne yiyeceğim?” düşüncesi Fedbox’un sıcak öğle yemeği ile son bulacak. 

Ekonomik: Sıcak öğle yemeği; fast food ve benzeri dışarıdan tedarik edilen yiyeceklere oranla, daha uygun fiyata daha fazla çeşit sunar. 

Lezzetli ve Besleyici: Sıcak yemek servisi, doyurucu ve besleyiciliği açısından özel olarak planlanmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Şirketler için Yemek Aboneliği Fiyatları

Ofisler için öğle yemeği fiyatları,ofiste çalışan kişi sayısına ve sunulan yemek menülerinin çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Şirketler için Sıcak öğle yemeği hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız, web sitemiz üzerinden sıcak öğle yemeği paket fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Ofis Çalışanları için Fedbox

Fedbox profesyonel ekibi ve sektördeki lider konumuyla beraber sıcak öğle yemeği hizmetini sizlere özenle sunmaktadır. Siz de ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda deneyimlemek için bizimle hemen iletişime geçerek, bu eşsiz ve sağlıklı öğünleri deneyimleyebilirsiniz.

© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır