Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Okullar için Toplu Yemek Servisi 

Öğle yemeği, bir okulun niteliğini belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Okulda öğle yemeği olması; hem öğrenciler, hem veliler, hem de okul yönetimi için maddi ve manevi olarak avantaj sağlar. Okul yönetimi, öğle yemeği ayrıcalığı ile okulunun ismini öne çıkarırken; veliler çocukları için “Öğle yemeğinde sağlıklı besinler tüketti mi?” kaygısına düşmezler.

Fedbox Yemek Servisi hizmeti ile öğrenciler her gün farklı çeşit ve besin değeri yüksek besinler tüketebilir, öğle yemeğinden alması gereken maximum verimi alabilirler. Fedbox öğle yemeği, menü planlama ekibi tarafından planlanmakta ve 5 farklı çeşitte sunulmaktadır. Fedbox ile öğle yemeği hizmeti; ister taşıma yemek olarak okul yönetimin belirlediği saatte okula gelir, isterseniz de yerinde üretim hizmeti ile okulun mutfağında Fedbox tarafından pişirilerek servis edilir. 

Okullar İçin Catering Firmaları

Okullarda gerek öğrencilerin, gerek öğretmenlerin, gerekse okulda çalışan diğer personellerin beslenme düzenleri oldukça önemlidir. Özellikle öğle yemeklerinde tüketmiş oldukları besinler, yüksek proteine sahip enerji verici besinler olmalıdır. Bu sebepten dolayı da profesyonel catering firmaları ile çalışılması oldukça önemlidir. Çünkü profesyonel catering firmaları sayesinde  öğünler zamanında ve hızlı bir şekilde teslim edilmiş olunur. Böylece olası gecikmelerin önüne geçilmiş olunur. Sizde okullar için hizmet sağlayan catering firmalarından olan Fedbox ile çalışarak, daha sağlıklı ve enerji verici besin öğelerine sahip sağlık menüler ile tanışabilirsiniz.

Okullar İçin Catering Hizmeti

Okullar için catering hizmeti oldukça önem taşıyan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde birbirinden lezzetli yemek menüleri catering firmaları tarafından hazırlanarak, okullara gönderilmektedir. Okullar için catering hizmeti sayesinde öğle yemeklerinde “Ne yiyeceğim ?” derdine son verip, aynı zamanda daha ekonomik bir çözüm  deneyimlemiş olursunuz. Fedbox okullar için sunmuş olduğu catering hizmeti ile, hem ekonomik açıdan kazanç sağlarken, hemde kalite ve lezzet açısından avantaj sağlamış olursunuz. Fedbox’ın sunmuş olduğu catering hizmeti 3’e ayrılmaktadır. Bunlar, okullar için Taşıma Öğle Yemeği,Yerinde Üretim Öğle Yemeği ve sıcak öğle yemeği hizmetidir..

Okullar için Taşıma Yemek Servisi

Yemek yapımı için uygun alana ve depolama alanına sahip olmayan okullar için uygun olan  taşıma öğle yemeği hizmeti ile öğle yemekleri, seçilen zaman dilimi içinde, sıcak olarak okul yönetimine teslim edilir. 

Fedbox’un özel aşçıları tarafından günlük olarak hazırlanarak okullara ulaştırılan sıcak taşıma yemek servisi; yemek için gerekli ekipmanları da (çatal, kaşık vb.) talep edilmesi üzerine okula ulaştırır. Sıcak şekilde okullara servis edilen taşıma yemekler, paslanmaz çelik gastronom küvetlerle sizlere ulaşır. 

Okullar için Yerinde Üretim Yemek Servisi 

Yemek yapımı için mutfağa ve yemek için gerekli malzemelerin korunabileceği bir alana sahip olan okullar, yerinde üretim yemek servisi için uygundur. Yerinde üretim yemek servisi, okulunuzun kendine ait mutfağında, Fedbox’un uzman aşçıları tarafından yemek hazırlanması hizmetini içermektedir. Sağlık, lezzet ve besleyicilik gözetilerek hazırlanan yemekler öğrencilerin gelişimini desteklerken; velilerin ve okul yönetiminin maliyetten tasarruf etmesini sağlamaktadır. 

Okullar için Sıcak Öğle Yemeği Hizmeti

Okullar, diğer tüm resmi kurumlara göre daha kalabalık kurumlardır. Bu durum, okul yönetiminin öğle yemeği hizmeti için ekstra meşakkat göstermesi gerektiği anlamına gelir. Bu durumda catering hizmeti alan okullar, bu süreci avantajlı ve en iyi şekilde sürdürebilir. Hareketli bir dönemde olmaları nedeniyle, gelişim çağında olan çocukların kaybettikleri enerjiyi geri kazanmaları çok önemlidir. Bu noktada, besin değeri ve doyuruculuğu Fedbox uzmanları tarafından özel olarak hesaplanan ve planlanan sıcak öğle yemeği hizmeti, öğretmenler ve okul çalışanları açısından oldukça iyi bir tercih olacaktır. 

Okullar İçin Kurumsal Yemek Aboneliği

Okullar genel manada öğretmen ve diğer okul çalışanlarının daha sağlıklı beslenebilmesi için, sağlıklı ve zengin içerikli menüler sunmalıdır. Bu nedenle okullarda genel olarak bir den fazla yemek çalışanına ve kapsamlı bir mutfak düzenine sahip olması gerekmektedir. Fakat bazı okullarda bu imkanlar tam anlamıyla karşılanamamaktadır. İşte bu noktada okullar için kurumsal yemek aboneliği iyi bir seçim olacaktır. Fedbox’ın sunmuş olduğu okullar için kurumsal yemek aboneliği hizmeti sayesinde, tüm öğretmenler ve okul çalışanları sağlıklı, kaliteli ve sıcak  besinler tüketmiş olacaktırlar.

Özel termal kutularda iletilen yemek menüleri ile, öğretmenler ve okul çalışanları hem sağlıklı besinlerle gün içinde alınması gereken besin değerlerini elde edip, aynı zamanda 5 çeşit sıcak ev yemeğinin eşsiz tadını deneyimlemiş olacaktırlar.

Okullar İçin Bireysel Yemek Aboneliği

Bazı okullarda mutfak alanı ve çalışan kişi sayısı kısıtlı olabilyor ve bu nedenle de öğle yemeği hizmetleri aksayabiliyor veya yerine tamamen getirilebiliniyor. Bu nedenle okullarda öğrenciler öncelikli olduğundan dolayı, kimi zaman okul yönetimi veya öğretmenler yeteri kadar yemekhaneden yararlanamıyor. Tam da bu nokta da Fedbox’ın okullar için hazırlamış olduğu bireysel yemek aboneliği ile birbirinden sağlıklı ve eşsiz menüler ile, okulda çalışan tüm personelin yemek ihtiyacı hızlı bir şekilde karşılanmış oluyor. Kısa sürede teslimatı gerçekleşen, bireysel yemek aboneliği hizmeti ile öğle yemeklerini lezzetli ve sağlıklı menüler ile daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Sizde hemen Fedbox’ın  bireysel yemek aboneliği hizmetinizi başlatarak, lezzetli menülerin tadını çıkarabilirsiniz.

Okullar İçin Toplu Yemek Hizmeti

Öğretmenler ve okul çalışanları açısından konsantrasyon oldukça önemlidir. Çünkü okullar uzun çalışma saatlerine sahiptir. Bu nedenle de çalışanların konsantrasyonunun üst düzeyde olması gerekir. İşte bu noktada toplu yemek hizmeti paha biçilmez bir seçenek haline gelmektedir. Toplu yemek hizmeti başta öğretmenler olmak üzere, tüm çalışanların iş verimliliğini artırabilirsiniz. Böylece öğretmenlerin full konsantre olarak ders verimliliğini sağlayabilirsiniz.

Sizde Fedbox’ın sunmuş olduğu toplu yemek hizmeti ile okullarda, günün her saati ve her günü çalışanlarınıza sıcak yemek hizmeti sunabilirsiniz.

Yemek Aboneliğinin Okullar İçin Avantajları

Sağlıklı Öğün: Öğretmenler başta olmak üzere tüm okul çalışanlarının “Bugün ne yiyeceğim?” düşüncesi Fedbox’un sıcak öğle yemeği ile son bulacak. 

Ekonomik: Sıcak öğle yemeği; fast food ve benzeri dışarıdan tedarik edilen yiyeceklere oranla, daha uygun fiyata daha fazla çeşit sunar. 

Lezzetli ve Besleyici: Sıcak yemek servisi, doyurucu ve besleyiciliği açısından özel olarak planlanmakta ve sizlere sunulmaktadır.  

Okullar için Yemek Aboneliği Fiyatları

Okullar için öğle yemeği fiyatları; okuldaki çalışan sayısına ve yemek servis hizmetinin çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Sıcak öğle yemeği hizmeti ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerinden paket fiyatlarını inceleyebilirsiniz. 

Öğretmenler için Fedbox

Fedbox; profesyonel ekibi ve sektör liderliği ile sıcak öğle yemeği hizmetini sizlere sunmaktadır. Siz de ihtiyacınız ve talebinize göre yemek servisi hizmeti deneyimlemek istiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır