Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Organizasyon Hizmetlerimiz

Taşıma Yemek, Yerinde Üretim & Organizasyon Hizmetleri
responsive image
SAĞLIKLI & TAZE ÖĞÜNLER

Organizasyon Hizmetleri

Taze Yemeklerimizle Hizmetinizdeyiz

Düğün, nişan, sünnet, dernek organizasyonları ya da iş toplantıları, açılış, kokteyl, açık hava organizasyonları, piknik ve iftar yemekleri hizmetlerimiz arasındadır. Yaşamınızdaki en önemli günü unutulmaz kılmak için çalışan Catering Kokteyl ekibimiz, yapılacak organizasyonu ilgili A‘dan Z’ye tüm detayları planlayıp, uygulamasını yapmaktadır.


Sizi Arayalım!

Catering Hizmetinde Neden Fedbox?

Fedbox; yerinde üretim ve taşıma yemek hizmeti gibi hizmetler sunarak sizin koşullarınıza ayak uydurur. Yemek kokusu istemiyorsanız ya da yemek yapılacak alanlara sahip değilseniz taşıma yemek hizmeti, üretim koşullarını görmek istiyorsanız ise yerinde üretim hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca kalabalık etkinlikleriniz için catering hizmetinden faydalanarak organizasyonlarınızı kaliteli hale getirebilirsiniz.

1

Sağlıklı ve Dengeli Beslenmeyi Sağlar

Fedbox bünyesinde hazırlanan lezzetler mevsimine uygun sebze ve meyvelerden yapıldığı gibi katkı maddesi içermez. Bu yüzden sağlıllıdır ve vücudun ihtiyacı olan karbonhidrat, protein ve yağ gereksinimini karşılayacak menülerdir.

2

Lezzetli, Kaliteli ve Hijyeniktir

Profesyonel aşçılar tarafından yapılan lezzetler damak tadınıza hitap edecektir ve hijyenik koşullarda üretilir. Ayrıca size ulaşana kadar el ile temas etmez.

3

Ekonomiktir ve Zamandan Tasarruf Etmenizi Sağlar

Günlük yemek bütçeniz açısından karlı bir seçimdir ve saatinde kapınıza ulaştığı için yemek için harcanan zamanı minimuma indirir.

© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır