Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Organizasyon Hizmetlerimiz

Taşıma Yemek, Yerinde Üretim & Organizasyon Hizmetleri
responsive image
SAĞLIKLI & TAZE ÖĞÜNLER

Organizasyon Yemek Hizmeti

Taze Yemeklerimizle Hizmetinizdeyiz

Düğün, nişan, sünnet, dernek organizasyonları ya da iş toplantıları, açılış, kokteyl, açık hava organizasyonları, piknik ve iftar yemeklerinde organizasyon hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yaşamınızdaki en önemli günü unutulmaz kılmak için çalışan Catering Kokteyl ekibimiz, yapılacak organizasyonu ilgili A‘dan Z’ye tüm detayları planlayıp, uygulamasını yapmaktadır.

Organizasyon Hizmetinin Size Sundukları

Yemekli özel gün organizasyonlarınız için hizmet sunan Fedbox, uzman ve profesyonel ekibiyle beraber bu özel gününüzdeki tüm yükü sizin üzerinizden alır. Uzman ekibiyle beraber lezzetli yemek sunumu haricinde tüm organizasyonu da yönetir.

Adım Adım Fedbox Organizasyon Hizmet Süreci

1. Müşteri talebine göre Fedbox olarak tüm ekipmanlarımızla beraber belirlenen alana tam donanımlı bir mutfak kurmaktayız.

2. Usta aşçılarımız ve profesyonel ekibimizle beraber hazırlıklar gerçekleştirilir.

3. Yemek üretimi sırasında gıda mühendislerimiz sürekli olarak görev alarak merkez mutfağımızda olduğu gibi kalite, gıda güvenliği ve hijyen sistemlerini yürütür, denetim ve kontrolleri sağlar.


Sizi Arayalım!

Organizasyon Hizmetinin Avantajları

• Profesyonel ekip tarafından tüm süreç yönetilir.

• Leziz, hijyenik ve pratik bir şekilde yemek üretimi

• Yemek üretiminden itibaren, istenildiği takdirde neyin ne aşamada ya da hazır olup olmadığı bilgisi anlık olarak verilebilmektedir.

• Gıda mühendislerimiz tarafından kontroller sağlanır.

Profesyonel bir ekiple tüm organizasyon sürecini yöneterek misafirlerinizi sağlıklı, lezzetli ve kaliteli hizmetle buluşturuyoruz.

1

Sağlıklı ve Dengeli Beslenmeyi Sağlar

Fedbox bünyesinde hazırlanan lezzetli menüler mevsimine uygun sebze ve meyvelerden yapıldığı gibi katkı maddesi içermez. Bu yüzden sağlıklıdır ve vücudun ihtiyacı olan karbonhidrat, protein ve yağ gereksinimini karşılayacak menülerdir.

2

Lezzetli, Kaliteli ve Hijyeniktir

Profesyonel aşçılar tarafından yapılan lezzetler damak tadınıza hitap edecektir ve hijyenik koşullarda üretilir. Ayrıca size ulaşana kadar el ile temas etmez.

3

Ekonomiktir ve Zamandan Tasarruf Etmenizi Sağlar

Günlük yemek bütçeniz açısından karlı bir seçimdir ve saatinde kapınıza ulaştığı için yemek için harcanan zamanı minimuma indirir.

FEDBOX'DA MERAK EDİLENLER

Sıkça Sorulan SorularYerinde üretim yemek hizmeti, müşteri talep ve ihtiyaçlarına yönelik firmaların kendi mutfaklarında üretimin gerçekleşmesidir.
Çok sayıda misafir ağırlayacak olan kişiler, organizasyon şirketleri organizasyon yemek hizmetinden faydalanabilirler.
Web sitemiz üzerinden ad-soyad ve cep telefonu bilgisi girmeniz yeterli olacaktır.
Fedbox olarak organizasyon yemek hizmetini İstanbul ve Kocaeli bölgesinde vermekteyiz
Organizasyon yemek hizmet fiyatları kişi sayısına göre değişkenlik gösterir. Bunun için web sitemiz üzerinden teklif alabilirsiniz.Kampanya Görseli
Kampanya Görseli
Kampanya Görseli
© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır