Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Az Kalorili Akşam Yemeği

Az Kalorili Akşam Yemeği

Az kalorili akşam yemeği yemek istediğinizde, ızgara ve haşlama olan ürünlerden oluşan menüler tüketmeniz gerekir.

 

Az kalorili akşam yemeği tarifleri arasında ızgara somon son derece önemlidir. Balık çeşitleri ızgara yapılırsa mükemmeldir. Her zevke ve hafifliğe uygun başka alternatiflerle değiştirilebilir. Haşlanmış yumurta veya çipura gibi.

 

Akşam, diyet yapanlar için günün en riskli anlarından biri olabilir. Çünkü yorgunluk veya tembellik bizi kötü beslenme alışkanlıklarına sürükleyebilir. Bu nedenle, diyet yaparken akşam yemeklerinde güvenle yiyebileceğiniz, hızlı ve kolay yapılabilen ve sizi fazla ağırlaştırmadan doyurucu 3 hafif yemeği sizin için bir araya getirdik. İçine atacağınız baharatlar ve sebzeler konusunda ise tamamen özgür olduğunuzu belirtmek isteriz.

 

Şimdi sizlere afiyetle yiyerek doyup, hafif hissedeceğiniz birkaç tarifi sunuyoruz.

 

Izgara Somon

 

Izgara somon balığı hazırlamak çok kolaydır ve kabak gibi sebzelerin garnitürlerine eşlik etmek için pratik olarak mükemmeldir. Bizim önerdiğimiz kesinlikle somonlu tüm tariflerin en hafif ve en lezzetli varyasyonlarından biri, sofraya getirmesi çok kolay ve aynı zamanda daha az deneyimli aşçılar için de uygun! Alüminyum folyo içine baharatladığınız somon dilimini ve sebzeleri koyun, pişirin. İşte size az kalorili akşam yemeği !

 

Domates, Soğan, Haşlanmış Yumurta Ve Nane Salatası

 

Domates, soğan ve nane salatası içinde haşlanmış yumurta çok hızlıdır ve bir doz lezzet ve enerjinin eksik olmadığı bir diyet yemeğini kolayca çözer. Bu yemeği hazırlamak gerçekten çok kolay (yumurtalar için sadece 9 dakikalık pişirme) ve tarif, genç ve yaşlı herkesin hemfikir olmasını vaat ediyor.

 

Limonlu Çipura

 

Bir diğer hafif tarif ise gerçek karşı konulmaz ve sulu bir klasik olan limonlu çipura tarifi. Çiftlik çipurası kullanacağınız bu tarif için iyi olsa da, temel tavsiye taze yakalanmış balıklara odaklanmaktır. Balık-limon kombinasyonu her zaman işe yarar ve kesinlikle hiçbir zaman bu durumda olduğu kadar iyi sonuç vermez: Sonuç, deniz ve lezzet kokan bir yemektir.

 

Ayrıca yanına sınırsız yeşil salata yiyebileceğinizi unutmayın! Fedbox menüleri arasından az kalorili akşam yemeği örnekleri bulabilirsiniz!


Ara
© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır