Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Diyet Sırları

Diyet Sırları

Asırlardır fit görünmek için çeşitli diyet sırları dergilerin gündem konusu oldu Peki gerçekten böyle sırlar var mı?

 

Diyet sırları pek çok kişinin formunu korumak için vazgeçmediği yaşam alışkanlıklarıdır. Yani bir süreliğine değil, sürekli bir şekilde bu sırları hayatınıza adapte etmeniz gereklidir. İdeal kiloya ulaşmak için basit 4 sırrı sizlerle paylaşıyoruz!

 

 

 

Doğru diyet takviyelerini seçmek

 

Sabahları, iştah düzenleyici dozda yeşil bir smoothie gibi bir metabolizma hızlandırıcı iksir işinize yarayacaktır. Hayallerinizdeki bedeni bulmanıza yardımcı olacak eksiksiz bir programın temeli disiplindir. Bunu sağlamak çok da zor değildir. Çünkü iyi bir takviye, iyi bir sonuc garanti etmese de güveni garanti edecektir.

 

 

Diyetinizi akıllıca yeniden dengeleyin

 

Keto, Düşük Karbonhidrat, Vejetaryen… En iyi yemek programları, ünlü beslenme uzmanlarının yardımıyla, en yakın kaloriye göre hesaplanan, şefler tarafından geliştirilen ve her gün evinize teslim edilen menüler tasarlayan FedBox’ta. Alışverişe, yemek pişirmeye, hatta kalori saymaya gerek yok. Biz programınızı kapınıza kadar getiriyoruz. Tarifler sizi kısıtlayıcı bir diyete değil, yeniden dengelemeye yönlendirmek için tasarlanmıştır.

 

 

Bir spor rutini sürdürün

 

Her gün spor salonuna gitmek için zamanınız yok mu? Kızılötesi ışınlar altında 50 derece gösteren termometresi ile yatarak pedal çevirdiğiniz bisikletlerle artık bahaneniz kalmayacak. Kırk dakika ve yakılan binlerce kaloriden sonra kendinizi daha hafif hissedersiniz. Orijinal konsept de pressoterapiye dayanıyor. Diyet sırları olarak tek önemli konu sürdürülebilir egzersizlerdir.

 

 

 

Instagram'da sağlıklı beslenenleri takip edin!

 

Evet doğru duydunuz! Elinizden düşürmediğiniz telefonunuzun sizi motive etmesini sağlayın! Sağlıklı beslenmek için sağlıklı beslenen ve spor yapan kişileri takip edip ilham alın. Hatta kendinize bir diyet grubu oluşturarak haftalık kilo takibinizi bu grupla paylaşın ve birbirinizi motive edin!

 

Yoksunlukla Savaşın!

 

Şiddetli, yani kısıtlayıcı diyetler her zaman aynı prensipten hareket eder. Sevmediğiniz şeyleri yiyin ve sevdiğiniz yiyeceklerden kendinizi mahrum bırakın. Genel olarak, yağlı ve tatlı olan ”diye açıklıyor psikiyatrist. Ancak kısıtlamanın şüphelenilmeyen fizyolojik ve aynı zamanda psikolojik sonuçları vardır. Diyet sırları konusunda her metabolizmanın farklı çalışacağını ve herkesin beslenmesinin değişeceğini bilerek harekete edebilirsiniz.


Ara
© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır