Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Kısa Sürede Kilo Nasıl Verilir?

Kısa Sürede Kilo Nasıl Verilir?

Kısa sürede kilo nasıl verilir merak ediyorsanız son derece önemli olan kilo verme sürecinin planlanması gerekecektir.

 

Kısa sürede kilo nasıl verilir merak edenler, kilo verme süreci konusunda dikkatli olmalıdır. Çünkü hızlı kilo vermek aslında kilo vermek değildir. 7 günde 2 ila 5 kilo vermek mümkündür ama dikkatli olun, atılan sadece yağlar değildir.

 

Başlangıçta aslında vücudun depoladığı suyun çoğu atılır. Şok diyetler genellikle yo - yo etkisine neden olur ve kilonuz eskisinden daha fazla artar. Amacınız kalıcı olarak kilo vermek veya kilonuzu korumak ise beslenme alışkanlıklarınızı kalıcı olarak değiştirmenizi öneririz.

Nasıl Kilo Verebilirim?

Hızlı kilo vermek için ihtiyacınız olan ilk şey, vücudunuza zarar vermemek için günde 300 ila 500 kcal arasında yeterli bir kalori açığını korumaktır . Bu, fiziksel aktivite, iş vb. yoluyla tükettiğinizden daha az yemeniz gerektiği anlamına gelir. Kalori açığınızı etkilemenin iki yolu vardır:

  • Genel olarak daha fazla spor veya daha fazla hareket yaparak kalori tüketiminizi artırabilirsiniz .
  • Genel kalori alımınızı azaltın

 

Fedbox aboneliğiyle kısa sürede kilo nasıl verilir? İşiniz çok kolay! 1100 kaloriyle 3000 kalori arasında değişen diyet yemek paketlerimize abone olarak, diyetinize hemen şimdi başlayabilirsiniz.

 

Genel olarak, ne tür bir diyet uyguladığınız önemli değildir. Sonuçta kilo vermenin başarısını veya başarısızlığını belirleyen kalori dengesidir. İşte hızlı kilo vermenize yardımcı olabilecek bazı ipuçları!

1. Bol su için

Gün boyunca yeterince su için (en az 2-3 litre). Açlıkla iştahı karıştırırız ve midedeki deliği kapatmak için bir bardak su içmemiz yeterli olacakken bir şeyler yiyoruz. Suyun kalorisi yoktur, sizi doldurur ve açlık sancılarını önler. Ayrıca, çok içmek fazla sıvıları boşaltmanıza yardımcı olur.

2. Protein alımınızı artırın
 

Protein diyeti sadece kas büyüme aşamasında size yardımcı olmaz . Kalori açığında olsanız bile yeterli protein aldığınızdan emin olmalısınız çünkü bu makro besin sizi uzun süre tok tutacak ve kaslarınızı yapı bozulmasından koruyacaktır . Ayrıca, daha fazla kas kütlesi otomatik olarak daha fazla kalori tüketir.

Editörün tavsiyesi: Peynir altı suyumuzla ekstra bir porsiyon yüksek kaliteli protein elde edersiniz.

3. Aç kalmanıza gerek yok!

Doyana kadar yiyebilirsiniz. Diyetinize doyurucu ama düşük kalorili yiyecekleri dahil etmeye çalışın, böylece nereye gideceklerini düşünmeden büyük miktarlarda yiyebilirsiniz. Mideniz doydu ve açlığınız tatmin oldu.


Ara
© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır