Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Ev Yemeği Siparişi

Ev Yemeği Siparişi

Ev yemeği siparişi vereceğiniz zaman, daha güvenilir ve taze bir seçim yapmak isterseniz FedBox paketlerinden birini seçebilirsiniz.

 

Ev yemeği siparişi vermek istediğinizde de en iyi çözümleri bulmak istediğinizde de ekibimizden yardım alabilirsiniz. Paket servis öğle yemekleri için online rezervasyon hizmetinin kullanıma sunulması sayesinde siparişlerde istikrarlı bir büyüme kaydettik. Bunun nedeni, e-mağazanın müşterilerimizin mobil, masaüstü veya tabletten kolay ve hızlı bir şekilde rahatça sipariş vermesini sağlamasıdır.

 

Dahası, günün menüsü bir önceki akşam saat 21.00'den itibaren görülebilir. Böylece sakince rezervasyon yapmak, varyantları seçmek ve herhangi bir talebi tam bir sükunet içinde bildirmek mümkündür. Hizmet, bağlı şirketlerin çalışanları için tasarlanmıştır.


Organizasyon ve yemek hazırlama nedenleriyle tüm müşterilerimize eksiksiz menüleri adrese teslim şekilde sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Her beslenme şeklini tercih eden kişi için özel paketler oluşturuyoruz.

 

Zamandan Kazanın!

 

Kabul etmelisiniz: Orta sınıf yemek pişirme modası geçti. Bugün daha hafif Akdeniz mutfağını tercih etme eğilimindesiniz. Dışarıda yemek yerken İtalyan mutfağı veya Asya mutfağı gibi egzotik yemekler deneyebilirsiniz. Ancak bu bir noktadan sonra sıkmaya başlar.

 

Özellikle iş yerindeki öğle yemeğiniz bir noktadan sonra rutine girer ve aynı yemekleri yemek size tatsız gelebilir. Sonuçta, kim ara sıra kızarmış patatesli şnitzel veya belki de soslu ve köfteli roulade gibi güzel ve doyurucu bir yemek istemez ki? Bu arada, bunu ev tarzı yemek pişirme sunan birçok restoran ve teslimat hizmetinde veya çevrimiçi bulunabilecek sayısız tarifte de görebilirsiniz.

 

Ancak ev yemeği siparişi verirken hem sağlıklı hem de formunuzu koruyabileceğiniz alternatifleri denemek her zaman mümkün değildir. Bu yüzden mutlaka zaman kazanacağınız birçok alternatifi bulmak istediğinizde FedBox paketlerini yakından inceleyebilirsiniz. Aradığınız lezzet bir tık uzağınızda!

 

 

Nasıl Sipariş Vereceksiniz?

 

E-mağazaya göz atmak, yemekleri seçmek ve öğle yemeğinizi ayırtmak gerçekten basit ve hızlı çözümler bulabilirsiniz. Aslında hem sabit hem de günlük menünün tamamını hemen görüntüleyebilir, salatalarınızı, garnitürlerinizi seçip oluşturabilirsiniz. Ayrıca özel günleriniz için de sipariş üzerine farklı pozisyonlarda ev yemeği siparişi verebilirsiniz.


© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır