Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Gurme Yemek Aboneliği

Gurme Yemek Aboneliği

Gurme yemek aboneliği birçok avantajla beraber kilo vermenize ve kilonuzu korumanıza yardım edecek seçenekler içeriyor.

 

Gurme yemek aboneliği sizi gıda alışverişi masrafları ve zaman kaybından kurtaracaktır. Aynı zamanda birçok kişi gibi siz de kilo kontrolünüzü sağlamanız konusunda pratik çözümler bulma şansına sahip olacaksınız. Özellikle yemek saatlerini kaçırıyor ve sağlıksız atıştırmalık ve besinlerle midenizi dolduruyorsanız Fed box buna bir dur demenizi sağlıyor.

 

İstanbul içi adreslerinize diyet yemek aboneliği ve gurme yemek abonelikleri gibi çok sayıda öğünü getiriyor. İhtiyacınız olan kalori miktarına göre değişecek olan menüler hazırlanırken büyük bir hassasiyet gösteriliyor.

 

Yemek Aboneliğinin Avantajları

 

Eğer siz de günlük yaşamınızda zamanla yarışanlardansanız en pratik çözüm bir yemek servisi hizmetine abone olmaktır. Yurt dışında son derece yaygın bir hizmet olan bu servisler hem ekonomik açıdan hem de sağlık açısından iyi bir seçim olarak biliniyor. Özellikle günlük yaşamında yoğun olan kişiler için bu hizmetimiz oldukça pratiktir. Sanılanın askine aylık bir diyet menüsüne abone olmak çok ekonomiktir. Gurme yemek aboneliği olarak tercih edeceğiniz servis aboneliklerinin vadesi uzadıkça fiyatlar çok daha ekonomik hale gelecektir. Yemek aboneliğinin avantajları olarak;

 

  • Her zaman taze ve hazır yemeğe erişim imkanınız vardır
  • Market alışverişi ve yemek yapma derdinden kurtulmanızı sağlar
  • Gereksiz yere dolabınızda kullanmadığınız malzemeler birikmez
  • Kalori ihtiyacınıza uygun yiyecekler gelir

 

Kilo almak, kilo vermek ya da daha sağlıklı beslenmek için size en uygun kalori değerlerini seçerek sağlıklı beslenmeye hemen başlayabilirsiniz.

 

Neden FedBox?

 

Birçok ünlü ismin tercih ettiği Fedbox, yıllardır sektörün en çok tercih edilen gurme yemek aboneliği hizmetini veriyor. Her gün yeni bir lezzetle karşınıza çıkacak olan firmamızda diyetisyen ve alanında uzman şeflerle çalışıyoruz. Birbirinden lezzetli öğünlerle siz de hayal ettiğiniz bedene kolayca kavuşabilirsiniz. Ayrıca birçok kişinin tercih ettiği detoks paketleriyle de taze sıvı diyetleri deneme şansını yakalayabilirsiniz.

 

İstanbul içi geniş servis ağıyla her zaman taze ve lezzetli sıcak yemek servisi hizmeti veren Fedbox ile siz de güvenilir bir çözüm ortağı edinebilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal talepleriniz için her zaman en doğru seçimi sizlere sunan firmamız, istediğiniz öğünü, istediğiniz saatte kapınıza kadar teslim ediyor. Bilgi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.


© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır