Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Hastaneler İçin Diyet Yemek Servisi

Hastaneler İçin Diyet Yemek Servisi

FedBox hastaneler için diyet yemek servisi hizmeti vererek son derece önemli olan bir servis desteği sunmaktadır.

 

Hastaneler için diyet yemek servisi veren FedBox kurumsal olarak da size birçok avantaj sağlıyor.  Hastane ve kliniklerde yemek servisi söz konusu olduğunda, özellikle bir şey önemlidir: Hasta tekrar iyileşmelidir. Dengeli ve sağlıklı bir beslenmelidir.

 

FedBox kurumsal sıcak yemek konseptimiz, iyileşme sürecini destekler ve hastanın bağışıklık sistemini ekonomiden ödün vermeden güçlendirmeye yardımcı olur. Hastanede veya rehabilitasyonda daha uzun süre kalmak için, sağlık günlerimiz veya yılda dört kez düzenlenen özel kampanyalar, klasik yemek yemeye çok çeşitli seçenekler sunar.

 

Hastalıkta Sağlıklı ve Lezzetli Beslenme

 

Özellikle ciddi ve kronik hastalıklarda vücudun önemli ve özel olarak hazırlanmış besin bileşenlerine ihtiyacı vardır. Bu temelde, değişik kalorilere göre belirlenen menülerimiz ihtiyaca göre seçilmektedir. Diyetisyenlerimiz, haftanın her günü özenle hazırlanan listelerle hastaya özel menüler oluşturabilmektedir. Hastaneler için diyet yemek servisi söz konusu olduğunda kapsamlı bir beslenme konsepti oluşturmak bizim işimiz!

 

Hedef grup, mutfak personelinden diyetisyenlere, hemşirelere ve hatta yönetime kadar hastalarla temas halinde olan tüm kişilerdir. Bu uygulamaya yönelik referans çalışma, sağlıklı hasta bakımı ile ilgili bilgilerin yanı sıra eğitim konseptlerinin yanı sıra alışveriş ipuçları ve hazırlık önerileri de içermektedir.

 

Hem hastalar hem de klinik personeli için bir kliniğin kalbidir: kafeterya bir buluşma yeri ve bir arada eğlenme yeridir. Bizim için bakım yemek konseptimizin önemli bir parçası: Kahvaltı teklifleri, taze yemekler, sağlıklı atıştırmalıklar, yemek trendleri, kahve, kek ve daha fazlası ile misafirlerimizin her gün kendilerini iyi hissetmelerini ve iletişim kurmalarını sağlıyoruz.

 

Sağlıklı ve Lezzetli Beslenmek Herkesin Hakkı

 

“Ne yersen osun” felsefesiyle hastaneler için diyet yemek servisi imkanı sağlıyoruz. İyi beslenme, sağlıklı bir yaşam tarzının önemli bir parçasıdır ve özellikle fiziksel rahatsızlıklara karşı koyabilir.

 

Bu nedenle, bakım ikram konseptimizin bir parçası olarak düzenli sağlık günleri sunmayı görev edindik. Hastanenizde çalışanları, misafirleri, hastaları ve hasta yakınlarını sağlıklı ve pratik beslenmeyle tanıştırabilirsiniz. Diyetisyenlerimiz ve hastanenizin talepleri desteğiyle birçok farklı yemek planı oluşturabiliyoruz.


© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır