Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

İstanbul Diyet Yemek Firması

İstanbul Diyet Yemek Firması

İstanbul diyet yemek firması olarak hizmet alabileceğiniz firmamızda çok sayıda başarılı sonuç almanızı sağlayacak menüler bulacaksınız.

 

İstanbul diyet yemek firması olarak bireysel ve kurumsal taleplerinizi karşılayan firmamızda yemek kartıyla ve aylık abonelik şeklinde ödeme yapabilirsiniz. Sağlıklı yaşam tarzını benimsemek için bir başlangıç yapmak istediğinizde öncelikle diyet mantığını kavramalısınız.

 

Diyet, geçici olarak değil kalıcı olarak beslenme şeklinizi düzenlemenizle mümkün olur. Sizin için günlük gereken kalori miktarına uygun olarak sağlıklı öğünler oluşturmanız ve yaşam boyu bunu sürdürmeniz gerekir. Birkaç basit adımla, hem ekonomik hem de lezzetli menüleri kapınızdan alabilirsiniz. Adrese teslim sıcak yemek servisi sayesinde her yaşa özel beslenme planları oluşturulabilmektedir.

 

Neden Sıcak Yemek Servisi Firmalarıyla Çalışmalısınız?

 

Şirketiniz ya da aile bireylerinizin sağlıklı beslenmesini isterseniz özel menülerimizi tercih edebilirsiniz. Farklı kalori ihtiyaçları, detoks günleri ve diğer tüm detaylar göz önüne alınarak İstanbul diyet yemek firması ile çalışıp sıcak yemeğinizi kapınızda bulabilirsiniz.

 

Pandemiyle birlikte değişim gösteren yeme içme sektöründeki süreçlerin tamamında profesyonel olarak destek alabilirsiniz. Kilo vermek, kilonuzu korumak ya da ideal kilonuzun üzerine çıkabilmek için sağlıksız diyetlere gerek yok! Sadece size özel beslenme planları İstanbul diyet yemek firması olan FedBox ile mümkün!

 

Mutfak ekiplerimiz en sevdiğiniz yemekleri çok daha iyi hale getirmek için her gün yeni malzemeler arıyor. Yalnızca en yüksek kalitede malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz. Hemen hemen tüm ürünlerimiz, İstanbul çevresindeki bölgelerden yerel üreticiler tarafından tedarik edilmektedir.

 

Diyet Yemek Servisi Ücretleri

 

Diyet yemek paketleri, günlük, haftalık ve aylık şekilde sunulmaktadır. Bu şekilde ihtiyacınızın olduğu paketleri hesaplamak için kaç öğün istediğinize göre fiyatlandırma yapılır. Kurumsal seçenekler için daha farklı alternatifler ve ödeme koşullarıyla hizmet veriyoruz.

 

Kaliteli ve taze malzemeler, uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla satın alabileceğiniz yemek çeşitlerimiz, tek tıkla adresinize geliyor. İsterseniz mikrodalga fırında birkaç dakika ısıtarak kullanabileceğiniz yiyeceklerle günlük “ne yesem” derdinden de kurtulmanızı sağlıyoruz.

 

Tek kişilik günlük yemek paketlerimiz, öğle yemeği İstanbul diyet yemek firması olarak günlük kalori ihtiyacınıza uygun diyet paketleri sunuyoruz.


© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır