Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Sıcak Yemek Aboneliği

Sıcak Yemek Aboneliği

Her gün ne yesem diye düşünerek dakikalarınızı harcamak yerine FedBox sıcak yemek aboneliği paketlerinden birini seçerek bu sorunu bitirin!

 

Sıcak yemek aboneliği ile her gün ne yesem derdinize son verebilirsiniz. Üstelik sağlıklı beslenerek, kilo verebilir, ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

 

Ekonomik model, Spotify, Netflix ve tüm kataloğa aylık sabit bir abonelik ödeyerek erişmenizi sağlayan diğer tüm akış hizmetleriyle aynıdır. Bu tür hizmetler gibi yemek ihtiyacınızı da bu şekilde daha ekonomik bir şekilde karşılamanız mümkündür. Ağır öğünlerden kurtulup, sağlıklı yiyeceklere merhaba demek istediğinizde tek yapmanız gereken sıcak yemek paketlerinden sizin için en uygun olanı seçmek olacaktır.

 

Birbirinden farklı mevsim sebze ve meyveleri, protein ve karbonhidrat dengesi içinde hazırlanarak adresinize teslim edilmektedir. Tek yapmanız gereken kalori ihtiyacınızı öğrenmek olacak! Hemen tıklayın, testi çözün!

 

Sıcak Yemek Paketleri

 

Fedbox ile istediğiniz zaman evinizde, iş yerinizde yemek yemek için aylık abonelik ödemeye karar verebilirsiniz. Artık öğle yemeği saati yaklaşırken sıcak ve taze sağlıklı paketiniz size ulaşacaktır. Fedbox sıcak yemek paketleri bütçeniz ve damak zevkinize uygun bir şekilde sunulacaktır.

 

Bugün çevrimiçi olarak kullanılabilen birçok hizmet arasında, eve yemek teslimi giderek yaygınlaşan bir fenomen haline geliyor ve son zamanlarda Türkiye’de de çokça konuşuluyor. Gıda dağıtım sektörü aslında Almanya ve Birleşik Krallık gibi birçok Avrupa ülkesinde gelişen bir pazardır ve son iki yılda pandeminin etkisiyle ülkemizde de mükemmel sonuçlar elde etmiştir.

 

 

Neden Sıcak Yemek Aboneliği?

 

İyi bir yemek isteyip de dışarı çıkmak istemediğiniz, mutfağa girmek istemediğiniz durumlar başınıza geldi? Mükemmel çözüm, koltuktan kalkmadan rahatça sipariş vermek ve en sevdiğiniz yemeğin doğrudan evinize teslim edilmesini sağlamaktır.

 

Giderek daha fazla kullanıcının kolaylık sağlamak için tercih ettiği seçenek, aynı zamanda ofiste bir öğle yemeği molası veya arkadaşlarla doğaçlama bir akşam yemeği için menüyü hızlı bir şekilde organize etmek gibi diğer durumlarda da pratiktir. Sıcak yemek aboneliği yemek için en pratik çözümlerden biridir.

 

Çalışan memnuniyetini teşvik etmek, motive etmek ve artırmak için şirketlerin kullanabileceği en önemli kaynaklardan biri olan yemek sağlıkla birleşiyor.

 


© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır