Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Yerinde Yemek Hizmeti

Yerinde Yemek Hizmeti

Yerinde yemek hizmeti almak istediğinizde ekibimiz size memnun kalacağınız bir hizmet anlayışı sağlamaktadır.

 

Yerinde yemek hizmeti, özel günleriniz ve etkinlikleriniz için şeflerimizin adresinize yemek yapmasıyla mümkün olacaktır. Toplu yemek hizmeti, yemeklerin hazırlanması ve saklanması için uygun yapıların mevcudiyetini, hijyen ve güvenlik yönetmeliklerine uyulmasını gerektiren hassas bir iştir.

 

Yapılarımız ve insan kaynaklarının mükemmel organizasyonu, hızlı, dakik ve kaliteli bir hizmet sunmamızı sağlar. Bu nedenle, paranızın karşılığını mükemmel bir hizmetle sunabilmek için toplu yemek servisi hizmetimizi genişletmeye karar verdik. Kurumun ihtiyaçlarına uyum sağlayarak çok verimli bir hazırlık ve dağıtım sistemini harekete geçiriyoruz.

 

Yemekler ISO 9001'e uygun izotermal kaplarda özel kaplarda; mevsimsel veya haftalık bir programlamanın ardından, tüketimle aynı gün hazırlanır. Özenle hazırlanan ve gözünüze de hitap eden bu lezzetlerle her zaman aradığınızı bulmanızı kolaylaştırıyoruz. Bilgi almak ve sipariş vermek için hemen bizimle iletişime geçin!

 

Dağıtım Sistemimiz Nasıl Çalışıyor?

 

Firmamızdan yerinde yemek hizmeti almak yerine servis hizmeti de alabilirsiniz. En yaygın dağıtım sistemleri esas olarak iki tanedir: "Soğuk bağ" sistemi ve "sıcak taze bağ" sistemi.

 

"Soğuk bağ" sistemi: Bir kez pişirilen yemekler, ısıyla kapatılmış tek porsiyonluk kaplarda soğutulur. Taşıma ayrıca soğutulmuş bir ortamda gerçekleşir ve muhafaza süresi üç günü geçmez. Taşıma için kullanılan kaplar izotermal ve özelleştirilmiştir. Yemekler daha sonra özel elektrikli reaktivatörler sayesinde ısıtılır.

 

Geleneksel "sıcak taze bağlantı" sistemi: Bu sistem, esas olarak yemek pişirildiği gün yenirse kullanılır. Bu durumda, gıda, içindekilerin sıcaklığını 65ºC'den düşük olmayan bir seviyede tutan termal kaplarda sıcak tutulur. Yiyecekler aynı gün hazırlanır, dağıtılır ve tüketilir.

 

Özel Günlerinizde Fit Atıştırmalıklar

 

Yerinde hizmetimizle özel günlerinizde kalorileri arttırmaktan korkuyorsanız derdinize çare oluyoruz. Sağlıklı atıştırmalıklarla abartmadan tatlı ihtiyacınızı da karşılamış oluyorsunuz. Farklı özellikteki kişiler için farklı ikramlar hazırlıyoruz. Çocuklar, yaşlılar, şeker hastaları ya da kilo vermek isteyenlerin kalori dengelerini bozmayacak birçok alternatifle ikramlarımızı özelleştiriyoruz.

 

Siz de yenilikçi ve taze bir teknikle yerinde yemek üretimi yapan FedBox ile aradığınızı kolayca bulmanızı sağlıyoruz.


© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır