Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Zayıflatan Çay Tarifleri

Zayıflatan Çay Tarifleri

Zayıflatan çay tarifleri birçok kişinin ödem atmasına yardımcı olurken yokluk süresinin de uzamasını sağlamaktadır.

 

Zayıflatan çay tarifleri zaman zaman değişik formüllerle geliştirilse de genelde işlevi aynıdır. Metabolizmayı hızlandırmak ve yağ yakımını harekete geçirmeyi sağlarlar. Aynı zamanda tokluk süresini de uzatırlar.

 

Aktarlardan alabileceğiniz yağ yakıcı otlar kullanılarak hazırlanan, hızlı ve kolay zayıflama bitki çaylarının en iyi tariflerini sunuyoruz.

 

Her zamanki hazır poşetler yerine, kilo vermenize ve geri dönmenize veya formda kalmanıza yardımcı olan bu otlar ve baharatlar, fazla kilo ve yağları atmak için gereklidir.

 

Yeşil Kahve

 

 

Bitkisel çaylar ve infüzyonlar kilo vermeye yardımcı olur. Zayıflatan çay tarifleri ancak kalıcı sonuçlar elde etmek için zayıflama bitki çaylarını dengeli bir diyet ve uygun fiziksel aktivite ile birleştirirseniz işe yarar. Ayrıca diyete başlamadan önce mutlaka doktorunuza danışmanızı öneririz.

Şimdi de yağ yakıcı güzel bitki çaylarının nasıl içileceğine bakalım.

 

 

Limon, hindiba, ebegümeci ve ıhlamur ile zayıflama bitki çayı

 

Bu çayın sindirim, idrar söktürücü ve rahatlatıcı özellikleri olduğunu söyleyerek başlayalım. Su tutulmasını önleyerek ve çok nefret edilen selülit oluşumunu önleyerek sıvıların dışarı atılmasını kolaylaştırır. Ayrıca yemekten sonra bir ıhlamur çayı sindirimi kolaylaştırır. Hindiba arındırıcı, idrar söktürücü, müshil ve tonik özelliklere sahiptir. Ebegümeci, yumuşatıcı ve sakinleştirici ve ıhlamur, büzücü ve sindirimi kolaylaştırıcı etkiye sahiptir. 

 

 

Kilo kaybı için yeşil çay, greyfurt ve zencefil bitki çayı

 

Bu bitki çayı, zencefil ve greyfurtun ünlü zayıflama özelliklerini ve yeşil çayın drenaj ve idrar söktürücü özelliklerini içerir. Greyfurt zayıflama özellikleriyle bilinir ve besinleri yağların enerjiye dönüşmesini teşvik ederek metabolizmayı hızlandırdığı için özellikle yemeklerden sonra uygundur. Zencefil, termojenik özellikleri sayesinde kalorileri daha hızlı yakmanızı sağlayan bir "acı baharattır". Yeşil çay, mükemmel bir drenaj maddesi olmasının yanı sıra, önemli zayıflama özelliklerine sahiptir. Aslında, yemek sırasında yenen yağların emilimini azaltır.


 

Enginar zayıflama infüzyonu

Enginar, idrar söktürücü olduğu için karaciğer ve böbrekler için inceltici, arındırıcı, detoksifiye edici özelliklere sahiptir. Enginar bitki çayı içmek vücudu arındırır ve selülit oluşumuyla savaşarak su tutulmasına karşı yardımcı olur. Ayrıca kan şekerini düşürerek kötü kolesterolü kontrol altında tutar. Tadını beğenmezseniz başka bitkilerle karıştırabilirsiniz.

 

Zayıflatan çay tarifleri iyi bir beslenme ve egzersizle sonuç verecektir.


Ara
© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır