Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Sıcak Yemek Aboneliği


Hayatın stresi, yoğun iş temposu gibi nedenlerle çoğu zaman beslenme biçimimizi aksatmaktayız. Beslenme biçiminizi düzene sokmak mı istiyorsunuz? Sıcak yemek aboneliği ile düzenli beslenme alışkanlığı kazanabilirsiniz. İster kurumsal olarak isterse bireysel seçimde bulunarak; eviniz ya da ofisinize “Sıcak Yemek Servisini” gönderelim. Zahmetsiz bir şekilde sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanın.

Sıcak Öğle Yemeği Paketinin Size Sundukları

Kurumunuzda çalışanlarını mutlu etmek isteyen yöneticiler ya da her gün bugün ne yesem diye düşünen kişiler için oluşturduğumuz “Kurumsal Yemek Aboneliği” ve “Bireysel Yemek Aboneliği” ile sektördeki tecrübemizi size ulaştırıyoruz.

Sıcak öğle yemeği paketi sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığı kazanmak ve bunu alışkanlık haline getirmek isteyen, zamanı kısıtı olan kişiler için oluşturulan beslenme paketidir. Sıcak ev yemeği paketi 30 gün boyunca kendini tekrar etmeyecek şekilde menü planlama ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. 

Her gün sağlıklı, lezzetli ve ekonomik sıcak yemeklerden oluşan 5 çeşit sıcak ev yemeğinizi adresinize teslim ediyoruz.
 

Sıcak Öğle Ev Yemeği Servisi

Sıcak öğle yemeği servisi ofis ya da evinize “Kurumsal Yemek Aboneliği” ve “Bireysel Yemek Aboneliği” seçenekleriyle size gönderilmektedir. 

 

Neden Sıcak Öğle Yemeği Servisi

  • İş yerinde yemek üretimi için uygun altyapı yoksa,
  • Yemek giderlerini en minimum oranlarda tutmak istiyorsanız,
  • Ve son olarak her gün ne yesem derdine son vermek istiyorsanız

Yemek personeli yönetimi, satınalma süreci, ürün tedariği, depolama, maliyet araştırmaları, menülerin planlanması ve pişirme gibi hiçbir ayrıntıyla uğraşmanıza gerek kalmadan Fedbox taşıma yemek şirketi olarak bütün organizasyonu sizin adınıza üstlenmekteyiz. Sıcak öğle yemeği hizmeti ile günlük öğle yemeği maliyetinizi düşürerek, en minimuma indirebilirsiniz. sağlıklı, lezzetli ve kaliteli kapıya teslim ev yemekleriyle çalışanlarınızın motivasyonunu arttırabilirsiniz. Böylelikle çalışanlarınızdan ekstra verim elde edebilirsiniz.

Sağlıklı ve Dengeli Beslenmeyi Sağlar

Fedbox bünyesinde hazırlanan lezzetli sıcak öğle yemeği menüleri, mevsimine uygun sebze ve meyveler kullanılarak hazırlanmış menüler sunar. Bu menülerin içeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Aynı zamanda renklendirici maddede yoktur. Bu yüzden dolayı, sıcak öğle yemeği servisleri oldukça sağlıklıdır ve vücudun ihtiyacı olan tüm karbonhidrat, protein ve yağ gereksinimini karşılayabilen menülerdir.

Lezzetli, Kaliteli ve Hijyeniktir

Profesyonel ve uzman aşçılar tarafından yapılan lezzetler, damak tadınıza hitap etmektedir. Aynı zamanda üretim aşamasında, hijyen koşullarına dikkat edilir. Ulaşım safhasında ise el değmeden temassız bir şekilde ulaşım sağlanır.

Ekonomiktir ve Zamandan Tasarruf Etmenizi Sağlar

Günlük öğle yemeği bütçeniz açısından oldukça karlı bir seçimdir ve saatinde kapınıza ulaştığı için de yemek için harcanan zamanı minimum seviyeye indirir. Böylelikle hem vakitten hemde bütçenizden avantaj sağlamış olursunuz

Profesyonel gıda mühendislerimiz tarafından, Hijyen koşullarına dikkat edilerek ve düzenli olarak denetlenen mutfağımızda, hazırlanan sıcak öğle yemeklerini, günlük olarak paslanmaz çelik gastronom küvetlerle ısı kaybını engelleyen thermo kutularla firmanıza tam zamanında ulaştırıyor, yemeklerin sorunsuz bir şekilde servis edilmesini sağlıyoruz.

Neden Fedbox

😷Temassız Teslimat

🛵Teslimat Ağı Genişliği

🍽 Yemeklerin Bağımsız Kalite Birimince Kontrolünün Sağlanması

👂Abone Taleplerinin Dinlenmesi ve İyileştirilmesi

🏃‍♂️Zamanında Teslim

Sıcak Öğle Ev Yemeği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sıcak öğle yemeği servisi nedir?

Sıcak öğle yemeği servisi, kurumsal veya bireysel fark etmeksizin bireylere sunulan pratik bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde çalışanlar sıcak öğle yemeklerini yiyerek daha sağlıklı beslenmiş olurlar. Aynı zamanda kurumlar açısından da yemeğe ayrılan bütçeden büyük avantaj sağlanır.

Kimler sıcak öğle yemeği servis tercih etmeli?

Evde ya da ofiste çalışan, hızlı tüketilen besinlerden sıkılan her gün kendisine sağlıklı ev yemeği hazırlamaya zamanı olmayan, sağlıklı beslenmek ve her gün yemek hazırlamaya zaman ayırmak istemeyen kişiler sıcak öğle yemeği servisinden dilerseler bireysel. dilerseler de kurumsal olarak faydalanabilirler.

Sıcak yemek servis paket içeriği nedir?

30 gün boyunca kendini tekrar etmeyecek şekilde 5 çeşit ev yemeğinden oluşan sıcak öğle yemeği servisi özel aşçılarımız tarafından hazırlanarak sizinle buluşmaktadır. Paket içerisinde sağlıklı yağlar ile hazırlanmış çeşitli çorba, sulu yemek ve tatlı çeşitliliğimiz bulunmaktadır. 

Sıcak öğle ev yemeği hangi bölgelere sağlanmakta ve teslimat saatleri nelerdir?

Fedbox olarak sıcak öğle yemeği servisinde İstanbul ve Kocaeli bölgesinde hizmet vermekteyiz. Teslimat saat aralıkları; 07:30-08:30 08:30- 09:30 09:30-10:30’dur. Kuryemiz soğuk zincirin bozulmaması için özel çantalar ile servis yapmaktadır.

Sıcak öğle yemeği aboneliğimi nasıl başlatırım?

Bireysel ya da kurumsal olarak paket tercihinde bulunarak bilgi girişi sonrası aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Sıcak öğle yemeği paket fiyatı ne kadar?

Sıcak öğle paket fiyatı; seçeceğiniz paket fiyatı, kişi sayısı ve gün sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar ve sıcak öğle yemeği paketi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır