Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Taşıma Yemek Hizmetlerimiz

Taşıma Yemek, Yerinde Üretim & Organizasyon Hizmetleri
responsive image
SAĞLIKLI & TAZE ÖĞÜNLER

Taşıma Yemek Hizmetleri

Taze Yemeklerimizle Hizmetinizdeyiz

Sağlıklı ve lezzetli ev yemekleri ile çalışanlarınızın motivasyonunu arttırmanız ve işyeriniz için harcadığınız günlük yemek maliyetinizi düşürmeniz için taşıma yemek modeli hizmeti sunuyoruz. İşyerleri, okullar ve hastaneler gibi çalışma alanlarınızda yiyeceklerin depolanabileceği, hazırlığının yapılabileceği ve pişirilebileceği alanlara sahip değilseniz taşıma yemek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca iş yerinizde yemek kokusu olsun istemiyorsanız da bu seçenek sizin için uygundur.

Bu hizmet sunulurken mekanın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri tespit edilir ve giderilmesi planlanır. Merkez mutfağımızda hazırladığımız lezzetli yemekler ısı koruyucu ambalajlar olan thermobox ile şirketinize getirilir.

Personel yönetimi, satınalma, ürün tedariği, depolama, maliyet araştırması, menü planlama, pişirme gibi hiçbir ayrıntıyla uğraşmanıza gerek kalmadan bütün organizasyonu sizin adınıza üstleniyoruz. Hijyenik ve düzenli olarak gıda mühendislerimiz tarafından denetlenen mutfağımızda hazırlanan yemekleri, günlük olarak paslanmaz çelik gastronom küvetlerle ısı kaybını engelleyen thermo kutularla firmanıza tam zamanında ulaştırıyor, yemeklerin servis edilmesini sağlıyoruz.

GÜNLÜK YEMEK MALİYETİNİZİ DÜŞÜRMEK, SAĞLIKLI VE LEZZETLİ EV YEMEKLERİYLE ÇALIŞANLARINIZIN MOTİVASYONUNU ARTTIRMAK İÇİN TAŞIMA YEMEK MODELİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

İşyerlerinde, okullarda, hastanelerde depolama, hazırlık ve pişirme gibi konularda ekstra bir alanınız bulunmuyorsa taşıma yemek hizmetini önermekteyiz.

İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda, Taşıma Yemek Hizmetimiz devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekanın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek, bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Eksikliklerin giderilmesiyle merkez mutfağımızda hazırlanan yemekler thermobox (ısı koruyucu ambalaj) ile size ulaştırılır.

İş yerinizde yemek üretimi için uygun altyapı yoksa,

Yemekhanenizde ve iş yerlerinde yemek kokusu istemiyorsanız,

Yemek maliyetlerinizi minimumda tutmak istiyorsanız,

Personel yönetimi, satınalma, ürün tedariği, depolama, maliyet araştırması, menü planlama, pişirme gibi hiçbir ayrıntıyla uğraşmanıza gerek kalmadan bütün organizasyonu sizin adınıza üstleniyoruz.

Hijyenik ve düzenli olarak gıda mühendislerimiz tarafından denetlenen mutfağımızda hazırlanan yemekleri, günlük olarak paslanmaz çelik gastronom küvetlerle ısı kaybını engelleyen thermo kutularla firmanıza tam zamanında ulaştırıyor, yemeklerin servis edilmesini sağlıyoruz.


Sizi Arayalım!

Catering Hizmetinde Neden Fedbox?

Fedbox; yerinde üretim ve taşıma yemek hizmeti gibi hizmetler sunarak sizin koşullarınıza ayak uydurur. Yemek kokusu istemiyorsanız ya da yemek yapılacak alanlara sahip değilseniz taşıma yemek hizmeti, üretim koşullarını görmek istiyorsanız ise yerinde üretim hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca kalabalık etkinlikleriniz için catering hizmetinden faydalanarak organizasyonlarınızı kaliteli hale getirebilirsiniz.

1

Sağlıklı ve Dengeli Beslenmeyi Sağlar

Fedbox bünyesinde hazırlanan lezzetler mevsimine uygun sebze ve meyvelerden yapıldığı gibi katkı maddesi içermez. Bu yüzden sağlıllıdır ve vücudun ihtiyacı olan karbonhidrat, protein ve yağ gereksinimini karşılayacak menülerdir.

2

Lezzetli, Kaliteli ve Hijyeniktir

Profesyonel aşçılar tarafından yapılan lezzetler damak tadınıza hitap edecektir ve hijyenik koşullarda üretilir. Ayrıca size ulaşana kadar el ile temas etmez.

3

Ekonomiktir ve Zamandan Tasarruf Etmenizi Sağlar

Günlük yemek bütçeniz açısından karlı bir seçimdir ve saatinde kapınıza ulaştığı için yemek için harcanan zamanı minimuma indirir.

© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır