Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Taşıma Yemek Hizmetlerimiz

Taşıma Yemek, Yerinde Üretim & Organizasyon Hizmetleri
responsive image
SAĞLIKLI & TAZE ÖĞÜNLER

Taşıma Yemek Hizmetleri

Taze Yemeklerimizle Hizmetinizdeyiz

İşyerlerinde, okullarda, hastanelerde depolama, hazırlık ve pişirme gibi konularda ekstra bir alanınız bulunmuyor mu? Personel yönetimi, satınalma, ürün tedariği, depolama, maliyet araştırması, menü planlama, pişirme gibi ayrıntılar içinde kayıp mı oldunuz? Taşıma yemek hizmeti sizi tüm bu zahmetlerden kurtarır.

Taşıma Yemek Hizmeti Nedir?

Taşıma yemek hizmeti; fabrikalar, hastaneler, şirketler için yiyeceklerin tesis dışında hazırlanıp servis edilmek üzere alanlara getirilmesidir. Taşıma yemek hizmeti genellikle yiyeceklerin bir yere taşınması gereken etkinliklerde veya etkinlik mekânında bir mutfak veya yeterli yemek pişirme olanaklarının olmadığı durumlarda tercih edilir. Taşıma toplu yemek hizmetinin amacı; yerinde yemek üretimin sağlanamadığı durumlarda toplu yemek hizmetinden faydalanacak kurumun hazırlık gerektirmeden iyi sunulan ve uygun şekilde servis edilen tabldot şeklinde yüksek kaliteli, lezzetli yiyecekler sunmaktır. Taşıma yemek catering firması tarafından yemek hizmetinin yanı sıra gerekli tüm ekipmanlarda yine hizmeti aldığınız catering firması tarafından karşılanmaktadır.

Kimler Taşıma Yemek Hizmetinden Faydalanabilir?

  • ● İş yerinizde yemek üretimi için uygun altyapısı olmayanlar.
  • ● Yemekhane de veya iş yerlerinde yemek kokusu istemeyenler.
  • ● Yemek maliyetlerinizi minimumda tutmayı arzulayanlar.
  • ● Yoğun iş temposu nedeniyle yemek yapmaya vakit bulamayanlar.

için taşıma yemek hizmetleri oldukça iyi bir seçenektir. Bu sebeple doğru ve güvenilir taşıma yemek firmasını seçmek oldukça önemlidir.

Taşıma Yemek Hizmetinin Size Sundukları

Taşıma yemek hizmeti; sağlıklı ve lezzetli ev yemekleri ile çalışanlarınızın motivasyonunu arttırmanız ve işyeriniz için harcadığınız günlük yemek maliyetinizi düşürmeniz için ideal bir hizmettir.

İş yerinizde yemek kokusu olmasını istemiyorsanız eğer taşıma yemek firması Fedbox olarak, özel aşçılarımız tarafından hazırlanan sıcak bir şekilde sunulan toplu yemeklerimizi taşıma yemek servisi ile size ulaştırıyoruz. İşyerlerinde, okullarda, hastanelerde depolama, hazırlık ve pişirme gibi konularda ekstra bir alanınız bulunmuyorsa taşıma yemek hizmeti tam da size göre.

İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda, taşıma yemek hizmetimiz devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekanın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek, bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Eksikliklerin giderilmesiyle merkez mutfağımızda hazırlanan yemekler paslanmaz çelik gastronom küvetlerle size ulaşarak özel ekibimiz ile beraber sunum gerçekleşir.

Sizi Arayalım!

Neden Taşıma Yemek Hizmeti

Personel yönetimi, satınalma, ürün tedariği, depolama, maliyet araştırması, menü planlama, pişirme gibi hiçbir ayrıntıyla uğraşmanıza gerek kalmadan Fedbox taşıma yemek şirketi olarak bütün organizasyonu sizin adınıza üstleniyoruz.

Taşıma catering hizmeti ile günlük yemek maliyetinizi düşürebilir, sağlıklı ve lezzetli kapıya teslim ev yemekleriyle çalışanlarınızın motivasyonunu arttırabileceğiniz gibi size pek çok avantaj da sunar.

1

Sağlıklı ve Dengeli Beslenmeyi Sağlar

Fedbox bünyesinde hazırlanan lezzetli menüler mevsimine uygun sebze ve meyvelerden yapıldığı gibi katkı maddesi içermez. Bu yüzden sağlıklıdır ve vücudun ihtiyacı olan karbonhidrat, protein ve yağ gereksinimini karşılayacak menülerdir.

2

Lezzetli, Kaliteli ve Hijyeniktir

Profesyonel aşçılar tarafından yapılan lezzetler damak tadınıza hitap edecektir ve hijyenik koşullarda üretilir. Ayrıca size ulaşana kadar el ile temas etmez.

3

Ekonomiktir ve Zamandan Tasarruf Etmenizi Sağlar

Günlük yemek bütçeniz açısından karlı bir seçimdir ve saatinde kapınıza ulaştığı için yemek için harcanan zamanı minimuma indirir.

Hijyenik ve düzenli olarak gıda mühendislerimiz tarafından denetlenen mutfağımızda hazırlanan yemekleri, günlük olarak paslanmaz çelik gastronom küvetlerle ısı kaybını engelleyen thermo kutularla firmanıza tam zamanında ulaştırıyor, yemeklerin sorunsuz bir şekilde servis edilmesini sağlıyoruz.

Taşıma Yemek Hizmetinin Avantajları

Fedbox, olarak müşterilerimize sunduğumuz taşıma yemek hizmeti ile müşterilerimize birçok avantaj sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bu avantajlar sayesinde, günlük ihtiyaçları olan protein, karbonhidrat ve yağ miktarını kolaylıkla karşılayabilirler.

  • ● Kurumsal olarak yapılan başvurularda, kurumun mutfak bulundurma mecburiyeti olmadığından, çalışanlarınıza sağlıklı besinler sunabilirsiniz.
  • ● Bireysel olarak başvuru yaptığınızda ise hergün ne yesem derdine son verdiğinizden dolayı, bu konu üzerine düşünmeyi bırakmış olacaksınız. Böylelikle vakit kaybını en minimum düzeyde tutmuş olacaksınız.
  • ● Hazırlamış olduğum besin içeriğiyle günlük tüm protein, karbonhidrat gibi vücut için faydalı besinleri alımını sağlamış olacaksınız.
  • ● İş yerinde tüketmiş olduğunuz fast-food gibi besinler yerine, daha sağlıklı yiyecekler tüketmiş olacaksınız.
  • ● Kurumlar açısından da çalışanlara ayırmış olduğu yemek maliyetinden de, avantaj sağlamış olacaktır.

Fedbox’da Adım Adım Taşıma Yemek Hizmeti Süreci

● İsteklerin Belirlenmesi

İlk olarak sunmuş olduğumuz taşıma yemek hizmetinde, işletmenizin talepleri doğrultusunda profesyonel ve uzman aşçılarımız, yemek ihtiyaçlarınız doğrultusunda planlamalar yapıp, aynı zamanda sağlıklı ve kaliteli menüler hazırlamaktadır.

● Menülerin Planlanması

Yapılan planlamalar doğrultusunda profesyonel aşçılarımız ile beraber, sunulacak menünün planlaması oluşturulmaktadır. Bunu yaparken kullanılacak kaliteli ürünlerden, pişirme tekniğine kadar tüm detayları sizler için özel olarak hazırlanır. Böylelikle tüm süreçleri A’dan Z’ye detaylandırıp planlıyoruz.

● Teslimat

Taşıma yemek hizmetindeki en önemli süreçlerden birisi olan teslimat süreci oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Kısa sürede teslimatı gerçekleşen besinler, özel korumalı kutularda uygun sıcaklıkta tarafınıza teslimatı gerçekleşmektedir.

FEDBOX'DA MERAK EDİLENLER

Sıkça Sorulan SorularTaşıma yemek hizmeti, müşteri talep ve ihtiyaçlarına yönelik yemek firmalarının (catering firmalarının) mutfaklarında üretilen yemeklerin araçlar ile müşteriye taşınmasıdır.
Belirli sayıda çalışana sahip işletmeler, okullar, hastaneler veya organizasyon etkinliklerinde taşıma yemek hizmetinden faydalanabilir.
Web sitemiz üzerinden ad-soyad ve cep telefonu bilgisi girmeniz yeterli olacaktır.
Fedbox olarak taşıma yemek hizmetini İstanbul ve Kocaeli bölgesinde ermekteyiz.
Taşıma yemek hizmet fiyatları kişi sayısına göre değişkenlik gösterir. Bunun için web sitemiz üzerinden teklif alabilirsiniz.
Taşıma yemek hizmetimizden faydalanmak için yapmanız gereken şey çok basittir. Tek yapmanız gereken şey sadece web sitemizi ziyaret ederek, ad-soyad ve cep telefonu bilgilerinizi doldurmanız yeterli olacaktır. Ardından Taşıma yemek hizmeti için siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Taşıma yemek hizmetimizden faydalanmak için yapmanız gereken şey çok basittir. Tek yapmanız gereken şey sadece web sitemizi ziyaret ederek, ad-soyad ve cep telefonu bilgilerinizi doldurmanız yeterli olacaktır. Ardından Taşıma yemek hizmeti için siparişinizi oluşturabilirsiniz.Kampanya Görseli
Kampanya Görseli
Kampanya Görseli
© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır