Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Yerinde Üretim Hizmeti

Taşıma Yemek, Yerinde Üretim & Organizasyon Hizmetleri
responsive image
SAĞLIKLI & TAZE ÖĞÜNLER

Yerinde Üretim Hizmeti

Çok fazla personele mi sahipseniz? Yemek üretimi için alanınız da bulunuyorsa yerinde üretim hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yerinde yemek üretim hizmeti 200’ün üzerinde çalışanı bulunan ve yemek üretimi yapmak için belirli bir alan tahsis eden firmalar için ideal catering hizmetidir.

Yerinde Yemek Üretim Hizmeti Nedir?

Yerinde yemek üretim hizmeti, yiyeceklerin alanda hazırlanıp pişirildiği bir yemek hizmetini ifade eder. Bu tür bir hizmet genellikle, kurumsal şirketler gibi çok sayıda insanın beslenmesi gereken etkinlikler için kullanılır.

Yerinde yemek üretim hizmeti, pişirme ve servis istasyonları gibi gerekli tüm ekipmanların sağlanmasının yanı sıra malzemelerin ve personelin sağlanmasını içerir. Yemekler yerinde hazırlanır ve pişirilir, bu da menü seçeneklerinde daha fazla esneklik ve özelleştirmenin yanı sıra misafir sayısındaki veya özel diyet gereksinimlerindeki herhangi bir değişikliğe hızlı bir şekilde yanıt verme becerisine olanak tanır.

Kimler Yerinde Yemek Üretim Hizmetinden Faydalanabilir?

Yerinde yemek üretimi hizmetini genel olarak;

  • ● Büyük işletmeler, Kamu kurumları, okullar ve hastaneler gibi kurumlar tarafından tercih edilmektedir.
  • ● Aynı zamanda önemli davet, organizasyon ve etkinlik daveti veren kişiler tarafından da yerinde üretim hizmeti tercih edilebilir.
  • ● Son olarak maliyet konusunda avantajlı konumda olmak isteyen kişiler ve kurumlar da yerinde yemek üretim hizmetini tercih edebilirler.

Yerinde Üretim Hizmetinin Size Sundukları

Mutfağımızda sizin için oluşturduğumuz profesyonel ekibimiz ile yerinde üretim hizmetimizle kendi mutfak alanına sahip firmalara lezzet, sağlık, hijyen ve kaliteyi getiriyoruz.

Yerinde yemek hizmeti ile çalışanlarınızın mutluluğu ve motivasyonları için sağlıklı beslenmelerine olanak tanıyabilirsiniz. Özel ve sağlıklı yemekleri düşük maliyetlerle onlara sunabilirsiniz.

Sizi Arayalım!

Neden Yerinde Yemek Hizmeti?

Yerinde yemek üretim hizmetlerinin ana faydaları, daha taze, daha lezzetli yiyecekler sunmaları ve misafirler için daha ilgi çekici ve etkileşimli bir yemek deneyimi sağlamalarıdır. Bu tür bir hizmet ayrıca, yiyeceklerin kilit rol oynadığı etkinlikler için özellikle önemli olabilen, yiyecek kalitesi ve hazırlanması üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

1

Sağlıklı ve Dengeli Beslenmeyi Sağlar

Fedbox bünyesinde hazırlanan lezzetli menüler mevsimine uygun sebze ve meyvelerden yapıldığı gibi katkı maddesi içermez. Bu yüzden sağlıklıdır ve vücudun ihtiyacı olan karbonhidrat, protein ve yağ gereksinimini karşılayacak menülerdir.

2

Lezzetli, Kaliteli ve Hijyeniktir

Profesyonel aşçılar tarafından yapılan lezzetler damak tadınıza hitap edecektir ve hijyenik koşullarda üretilir. Ayrıca size ulaşana kadar el ile temas etmez.

3

Ekonomiktir ve Zamandan Tasarruf Etmenizi Sağlar

Günlük yemek bütçeniz açısından karlı bir seçimdir ve saatinde kapınıza ulaştığı için yemek için harcanan zamanı minimuma indirir.

Adım Adım Fedbox Yerinde Üretim Hizmet Süreci

  • 1. Müşteri talebine göre Fedbox olarak tüm ekipmanlarımızla beraber belirlenen alana tam donanımlı bir mutfak kurmaktayız.
  • 2. Usta aşçılarımız ve profesyonel ekibimizle beraber hazırlıklar gerçekleştirilir.
  • 3. Yemek üretimi sırasında gıda mühendislerimiz sürekli olarak görev alarak merkez mutfağımızda olduğu gibi kalite, gıda güvenliği ve hijyen sistemlerini yürütür, denetim ve kontrolleri sağlar.

Firmanızın yemek üretimi için uygun alanı varsa, alanında uzman ekiplerimiz tarafından mevcut mutfağınızı kullanarak, yoksa yeni mutfaklar kurarak, yerinde yemek üretim hizmeti sağlıyoruz. Kurulacak mutfağı, çalışacak elemanları ve hizmet şeklini, firmanızın ihtiyacına uygun olarak belirliyor ve tüm kurulum süreçlerini yönetiyoruz. Menü planlaması, üretim, mutfak ve yemekhane düzeni; hijyen, sağlık kontrolü, personel temini ve eğitimi, yemek servisi gibi süreçlerin tüm sorumluluğunu üstleniyoruz.

Yerinde Üretim Hizmetinin Avantajları

Fedbox olarak müşterilerimize sunduğumuz yerinde yemek üretimi hem bizlere hem de bizden yerinde yemek üretimi hizmeti alan müşterimize birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlar;

  • ● Yerinde yemek üretim hizmetinde yemek sayı planlaması, yemek sayılarında değişiklik, mesai yemekleri gibi konularda daha kolay esneklik sağlamaktadır.
  • ● Yemekler üretildikten sonra anında tüketildiğinden yemek memnuniyeti daha fazladır.
  • ● Yemek üretimleri çok daha hızlı gerçekleştiğinden, harcanan enerji ve kaynakları düşür bu da maliyetin düşmesine olanak sağlar. Yemek üretim ve servis maliyeti diğer hizmetlere göre çok daha düşüktür.
  • ● Daha sağlıklı ve kaliteli bir hizmet ile sunulmaktadır. Yemekler anında sıcak bir şekilde tüketilir.

Profesyonel bir ekiple tüm yerinde yemek üretim sürecini yöneterek çalışanlarınızı sağlıklı, lezzetli ve kaliteli hizmetle buluşturarak çalışanlarınızın motivasyonunu arttırmayı ve mutlu olmalarını amaçlıyoruz.

FEDBOX'DA MERAK EDİLENLER

Sıkça Sorulan SorularYerinde üretim yemek hizmeti, müşteri talep ve ihtiyaçlarına yönelik firmaların kendi mutfaklarında üretimin gerçekleşmesidir.
Belirli sayıda çalışana sahip işletmeler, fabrikalar yerinde üretim yemek hizmetinden faydalanabilir.
Web sitemiz üzerinden ad-soyad ve cep telefonu bilgisi girmeniz yeterli olacaktır.
Fedbox olarak yerinde üretim yemek hizmetini İstanbul ve Kocaeli bölgesinde ermekteyiz
Yerinde üretim yemek hizmet fiyatları kişi sayısına göre değişkenlik gösterir. Bunun için web sitemiz üzerinden teklif alabilirsiniz.Kampanya Görseli
Kampanya Görseli
Kampanya Görseli
© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır