Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Yerinde Üretim Hizmetlerimiz

Taşıma Yemek, Yerinde Üretim & Organizasyon Hizmetleri
responsive image
SAĞLIKLI & TAZE ÖĞÜNLER

Yerinde Üretim Hizmetleri

Taze Yemeklerimizle Hizmetinizdeyiz

Çalışanlarınızın mutluluğu ve motivasyonları için sağlıklı beslenmelerini sağlayabilirsiniz. Özel ve sağlıklı yemekleri düşük maliyetlerle onlara sunabilirsiniz. Yerinde üretim hizmetinde mutfağınızda lezzetli yemekler üreterek profesyonel yemek servisi sağlıyoruz.

Yemeğinizi mutfağınızda yüksek hijyen standartlarında üretiyor, yemekhanenizde servis ediyoruz. Çalışanlarınıza her öğle yemeğinde "kendi iş yerine konuk olma keyfi" yaşatıyoruz. Fedbox, kendi mutfak alanına sahip firmalara yerinde üretim hizmeti de vererek, yerinde projelere de lezzet, sağlık, hijyen ve kaliteyi taşıyor. Yerinde üretim projelerinde müşteri isterse belirlenen alana, Fedbox tüm ekipmanları ile tam donanımlı bir mutfak kurar. Usta aşçıları da, yemeğin sunumundan sorumlu olacak servis personellerini de özenle seçer ve gerekli eğitimlerden sonra göreve başlatır. Üretim aşamasında her projede gıda mühendisi proje müdürü olarak o noktada sürekli görev alır ve tıpkı merkez mutfakları gibi kalite, gıda güvenliği ve hijyen sistemlerini yürütür, denetim ve kontrolleri sağlar. Böylece Fedbox’ın bütün yerinde üretim projeleri merkez mutfak ile aynı kalite standartlarına sahip olur. Firmanızın yemek üretimi için uygun alanı varsa, alanında uzman ekiplerimiz tarafından mevcut mutfağınızı kullanarak, yoksa yeni mutfaklar kurarak, yerinde yemek üretim hizmeti sağlıyoruz. Kurulacak mutfağı, çalışacak elemanları ve hizmet şeklini, firmanızın ihtiyacına uygun olarak belirliyor ve tüm kurulum süreçlerini yönetiyoruz. Menü planlaması, üretim, mutfak ve yemekhane düzeni; hijyen, sağlık kontrolü, personel temini ve eğitimi, yemek servisi gibi süreçlerin tüm sorumluluğunu üstleniyoruz. Fedbox mutfağını, her aşamada denetleyebilirsiniz.


Sizi Arayalım!

Catering Hizmetinde Neden Fedbox?

Fedbox; yerinde üretim ve taşıma yemek hizmeti gibi hizmetler sunarak sizin koşullarınıza ayak uydurur. Yemek kokusu istemiyorsanız ya da yemek yapılacak alanlara sahip değilseniz taşıma yemek hizmeti, üretim koşullarını görmek istiyorsanız ise yerinde üretim hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca kalabalık etkinlikleriniz için catering hizmetinden faydalanarak organizasyonlarınızı kaliteli hale getirebilirsiniz.

1

Sağlıklı ve Dengeli Beslenmeyi Sağlar

Fedbox bünyesinde hazırlanan lezzetler mevsimine uygun sebze ve meyvelerden yapıldığı gibi katkı maddesi içermez. Bu yüzden sağlıllıdır ve vücudun ihtiyacı olan karbonhidrat, protein ve yağ gereksinimini karşılayacak menülerdir.

2

Lezzetli, Kaliteli ve Hijyeniktir

Profesyonel aşçılar tarafından yapılan lezzetler damak tadınıza hitap edecektir ve hijyenik koşullarda üretilir. Ayrıca size ulaşana kadar el ile temas etmez.

3

Ekonomiktir ve Zamandan Tasarruf Etmenizi Sağlar

Günlük yemek bütçeniz açısından karlı bir seçimdir ve saatinde kapınıza ulaştığı için yemek için harcanan zamanı minimuma indirir.

© 2022 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır