Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazıp arama simgesine tıklayınız.
Ara Tutar 0.000,00
Toplam İndirim 000,00
Ödenecek Toplam Tutar 0.000,00

Yurtlar için Toplu Yemek Servisi 

Eğitim hayatlarını tamamlamak için pek çok öğrenci ailelerinden uzakta, farklı şehirlere taşınırlar. Bu öğrenciler barınma ihtiyacını ve yemek ihtiyacını yurtta karşılar. Ailelerin çocuklarını yaşamaları için bıraktıkları yurtlarda akılları da hep çocuklarında kalır. Acaba sağlıklı beslenebiliyor mu? Bugün ne yedi? Yeterli vitamin ve proteini alıyor mu? Aç kaldı mı? Yemek servisi ile hem annelerin gönlü rahat hem de yurt oldukça fazla öğrencinin yemek ihtiyacı aynı anda karşılanmaktadır. 

Fedbox toplu Yemek Servisi hizmeti ile yurt öğrencileri her gün farklı çeşit ve besin değeri yüksek besinler tüketerek, daha verimli bir gün geçirebilirler. Fedbox catering yemek menüleri, planlama ekibi tarafından planlanmakta ve 5 farklı çeşitte sunulmaktadır. Fedbox ile yemek hizmeti tamamen size göre ister yerinde üretim hizmeti ile sunulur, isterseniz taşıma yemek hizmeti ile size ulaştırılır. 

Yurtlar İçin Catering Firmaları

Yurtlarda yemek olanakları bazı zamanlar aksayabiliyor veya menülerde istenilen çeşitlilik sağlanamıyor olabilir. Bu nedenle öğrenciler yeterli düzeyde beslenemedikleri için Fast-food ürünlere yönelmektedirler. Bu nedenden dolayı da sağlıksız bir beslenme tarzına sahip oluyorlar. Böylesi olası durumların yaşanmaması için mutlaka catering firması ile çalışılması gerekmektedir. Catering firmaları ile çalışılarak hem öğrencilerin besin ihtiyaçları hemde yurt çalışanlarının besin ihtiyaçları karşılanmış olur. Sizde yurtlara özel beslenme olanağı sunan catering şirketlerinden olan Fedbox ile çalışarak, zengin ve sağlıklı menüler ile tanışabilirsiniz.

Yurtlara Catering Yemek Hizmeti 

Yurtların en önemli konularından birisi de yemek konusudur. Çünkü bazı yurtlar imkanlarından dolayı toplu yemek hizmetini tam olarak karşılanamayabiliniyor.  Bu nedenden dolayı, birbirinden lezzetli yemek menüleri yurtlara yemek servisi veren catering firmaları tarafından hazırlanarak, yurt merkezlerine gönderilmektedir. Yurtlara yemek servisi veren catering firmaları tarafından özenle tasarlanan catering yemek hizmeti sayesinde  yemeklerden “bugün ne yiyeceğim?” derdine son verip, aynı zamanda daha ekonomik bir çözüm deneyimlemiş olursunuz.
Fedbox’ın sunmuş olduğu profesyonel catering yemek hizmeti ile hem ekonomik açıdan kazanç sağlayıp hem de kalite, lezzet ve sağlık açısından avantaj sağlamış olursunuz. Fedbox’ın sunmuş olduğu catering hizmeti 3’e ayrılmaktadır. Bunlar, okullar için Taşıma Öğle Yemeği, Yerinde Üretim Öğle Yemeği ve Yurtlar için sıcak öğle yemeği aboneliği hizmetleridir.

Yurt Taşıma Yemek Servisi

Bazı yurtlar daha küçük haliyle daha az öğrenciden oluşmaktadır. Yemek alanı bulunmayan yurtlar ise taşıma yemek hizmeti organizasyonundan  faydalanabilirler. Yemek servisi için alanı bulunmayan ve yurtlarda koku oluşmasını önlemek adına uzman aşçılarımız tarafından hazırlanan yemekler çelik gastronom küvetlerle beraber size teslim edilir. Yemek kokusu olmadan, mevsimine uygun sebzelerle ile hazırlanan sıcak ev yemekleri öğrencilerin sağlıklı beslenmesi ve zinde olmaları için sizin ayarladığınız saat aralığında ulaşılır.

Yurtlar için Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Yurtlar genel olarak büyük ve 200’ün üzerinde öğrencinin barındığı alanlardır. Bu kadar fazla öğrencinin beslenme ihtiyacını karşılamak için ise çoğu yurt catering hizmeti aboneliğinden yardım almaktadır. Eğer yurtta yemek hazırlamak için bir alana sahipseniz ve İstanbul yurt catering hizmeti almak için imkanınız varsa şayet, yerinde üretim hizmeti sizin için çok ideal bir yemek hizmetidir. 

Fedbox yerinde üretim yemek hizmeti; uzman ekip tarafından tüm süreç yönetilir. Mutfağın kurulumundan, menü planlamasına, mutfak ve yemekhane düzeninden, personel temini ve yemek servisi gibi tüm süreç yönetilir. Mutfak kurulumundan başlayan hizmetimiz yemek sunumuna kadar olan tüm süreci yönetir. Böylelikle öğrencilerin hijyenik bir ortamda yemek yeme ihtiyacını karşılar. Eğer istanbul yurt catering hizmeti konusunda profesyonel bir çözüm arıyorsanız, Fedbox bu konuda oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Yurtlar için Sıcak Yemek Aboneliği 

Bazı yurtlarda, mutfak operasyonunu yürütecek mutfak çalışanı sayısı yeterli olmayabiliyor. Bu nedenle de sıcak öğle yemeği hizmeti aksayabiliyor vey hiç yerine getirilemeyebiliyor.  Bu sebepten dolayı, yurtlarda öğrenciler öncelikli olduğu için, kimi zaman yurt çalışanları yeteri kadar yemekhane hizmetinden yararlanamıyor. Tam da bu noktada Fedbox’ın  yurtlara özel olarak hazırlamış olduğu birbirinden sağlıklı ve eşsiz besinler ile, tüm yurt çalışanlarının emek ihtiyacı hızlı bir şekilde karşılanmış oluyor. Kısa sürede teslimatı gerçekleşen, bireysel yemek aboneliği hizmeti ile öğle yemeklerini lezzetli ve sağlıklı menüler ile daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Sizde hemen yurtlara özel sıcak yemek aboneliği hizmetinizi başlatarak, lezzetli ve sağlıklı menülerin tadını çıkarabilirsiniz.

Yurtlara Sıcak Öğle Yemeği Hizmeti

İster özel yurt olsun, ister devlet yurdu. Oldukça fazla öğrencinin bir arada olduğu bu kurumlarda yemek hizmeti sunumu da fazlasıyla zordur. Sağlıklı ve dengeli beslenmemize olanak tanıyan sıcak öğle yemeği hizmeti ile öğrenciler güne daha zinde başlayarak, daha fazla verim alabilirler.

Fedbox; öğrencilerin gerekli olduğu vitamin ve proteini almaları sağlıklı bir şekilde beslenmeleri için sıcak öğle yemeği konusunda, profesyonel yurt catering hizmeti vermektedir. Fedbox catering hizmetimizden de faydalanarak, taşıma yemek servisi ve yerinde üretim servisi seçeneklerinden size uygun olanı seçip, sağlıklı beslenebilirsiniz.

Yurtlara Kurumsal Catering Hizmeti

Yurtlar genel anlamda yurt çalışanlarına ve öğrencilere daha sağlıklı beslenebilmesi için, sağlıklı ve zengin içerikli menüler sunmalıdır. Bu sebepten dolayı yurtlarda yeterli sayıda yemek çalışanı ve kapsamlı bir mutfak düzeni olması gerekmektedir. Ancak bazı yurt kurumları bahsi geçen bu imkanları tam olarak karşılamamaktadır. Bu yüzden dolayı da kurumsal catering yemek aboneliği hizmeti, doğru bir seçenek olacaktır. Fedbox’ın sunmuş olduğu yurtlara özel kurumsal yemek aboneliği sayesinde, tüm yurt çalışanları ve öğrenciler sağlıklı, sıcak vve kaliteli içeriğe sahip besinlerle beslenmiş olacaktırlar. 

Özel termal kutularda iletilen yemek menüleri ile öğrenciler ve yurt çalışanları sağlıklı beslenerek, hemde ev yemeği lezzetinde ve kalitesinde yemeklerle bu eşsiz deneyimi deneyimlemiş olacaktırlar.

Yurtlar İçin Toplu Yemek Hizmeti

Yurtlar öğrencilerin güvenliğinin sağlanması için uygun yerlerden birisidir. Bu oldukça güvenilirliği yüksek yerlerde, birçok yurt çalışanı mevcuttur. Bu nedenle yemek maliyetlerinin yüksek olması da kaçınılmazdır. İşte bu noktada devreye toplu yemek hizmeti girmektedir. Toplu yemek hizmeti ile yurt çalışanlarının gün içinde harcamış olduğu eforu karşılayabilir. Böylelikle hem yurt çalışanlarına kaliteli bir çalışma alanı sunmuş hem de dolaylı olarak öğrencilere kaliteli bir hizmet sağlamış olursunuz.

Sizde Fedbox’ın sunmuş olduğu toplu yemek hizmeti ile yurtlarda, günün her saati ve her günü çalışanlarınıza sıcak yemek hizmeti sunabilirsiniz.

Yurtlarda Sıcak Öğle Yemeği Fiyatları

Yurtlarda sıcak öğle yemeği fiyatları alınan hizmet ve kişi sayısına göre farklılık gösterir. Catering hizmeti fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerinden paket fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Toplu Catering Hizmetinin Yurtlara Sağladığı Avantajlar

Yurtlar açısında toplu yemek hizmeti oldukça önemlidir. Yurtlarda Öğrencilere sunulan sıcak öğle yemeği hizmeti ile öğrenciler yeni güne daha sağlıklı ve zinde bir şekilde başlayabilecekler. İşte sıcak yemek aboneliğinin yurtta kalan öğrencilere faydaları şu şekildedir;

Sağlıklı ve Dengeli: Yurtlara yemek hizmeti sayesinde, mevsiminde hazırlanan yemekler le tüm yurtta kalan öğrenciler ve çalışanlar sağlıklı bir beslenme biçimi elde etmiş olurlar. Böylece daha sağlıklı ve dinç bir yaşam sürmüş olurlar.

Lezzetli ve Besleyici: Sıcak yemek aboneliği servisi ile, yurtta kalan öğrenciler doyurucu ve besleyici menülerle kendilerini daha enerjik hissedecekler.,

Hijyenik ve Güvenilir:Toplu Catering hizmetleri, yemek hazırlama ve servis sırasında hijyen ve güvenlik standartlarına uyarlar. Bu sayede, yurtta kalan öğrencilerin sağlığını ve güvenliğini korunmuş olur.

Yurtta Kalan Öğrencilere Toplu Yemek Hizmeti Fedbox’tan 

Fedbox; profesyonel ekibi ve sektör liderliği ile toplu yemek servisi hizmetini sizlere sunmaktadır. Siz de ihtiyacınız ve talebinize göre catering toplu yemek hizmetini deneyimlemek istiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

© 2024 Fedbox | Tüm Hakları Saklıdır